Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Как ти стои къде е най-слушан 😃

Мило, не злобей! Това е статистика на Пайнер, а не на сайтове, акумулиращи измислени и купени гледания :) 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hurricane каза:

Мило, не злобей! Това е статистика на Пайнер, а не на сайтове, акумулиращи измислени и купени гледания :) 

То добре, че на Пайнер статистиката е самата обективност.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Hurricane каза:

Абе друг път ги споделяте, ама сега ще си затворите очите... Удобно е :) 

Не се изживявай като съвестта на форума, ако обичаш, защото преди два дни, когато риторично се питаше откъде ти бил познат някакъв си текст на световно неизвестна певица, аз съвсем удобно също си спестих въпроса откъде са ми така познати текстовете на Stereo bol и Votka sa utehom на Цеца. :D

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Hurricane каза:

Мило, не злобей! Това е статистика на Пайнер, а не на сайтове, акумулиращи измислени и купени гледания :) 

 

 

Тез пък чак включили Райна в Хит. Евала! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой погледна ли колко е направила Симона за първия ден? Предполагам над 200К. Зарибява песничката, това "5 минути само" много ти се набива в главата.

Помним ли други силни дебюти с колко са стартирали? Да не се окаже, че това момиче е поставило рекорд?

Имате ли тема с най-големите премиери за годината? Преди имаше такава и беше много полезно. Много сте запуснали нещата. Дайте да правим тема за най-силните премиери на годината.

@Danger.

С колко стартира "Къде беше ти"?

Който се сеща за силни дебюти от 2021 с конкретни цифри нека ги изреди и правим тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Hurricane каза:

Мило, не злобей! Това е статистика на Пайнер, а не на сайтове, акумулиращи измислени и купени гледания :) 

 

 

Мило, не злобея, а питам. Аз винаги пиша и извор на класациите които споделям, а ти гледам че чак сега си пуснал. 

Btw все още не знам как решиха че Как ти стои е в топ 3, защото и във видеото не пише как е правена класацията.  😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

560К (430К от официалния и 130К от други видеа)

Да уточним че тези "други видеа" бяха само две клипчета, имаха по много и затова са включени в неофициалната статистика.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Да уточним че тези "други видеа" бяха само две клипчета, имаха по много и затова са включени в неофициалната статистика.

Имаш ли инфо за Изкушение и дуетите на Лидия/Константин, и Криско/Стораро?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Колко гледания прогнозираш за четвъртъка?

Зависи от песента. Ако е нещо тип “Не се изтриваш”-около 550К, ако е като “Беден в сърцето”, “Феноменален” и всички останали втръснали мазнотии-около 400К. Надявам се да е нещо като “Не се изтриваш”-Ганево, ама от модерните му ритми. Не е пускала такова отдавна. Изпяването и текстът също са много важни (за мен по-важни от музиката). Ще видим. Хората са зажаднели за песен от нея и със сигурност интересът ще е голям, но и очакванията много високи. След 10-месечно мълчание, според мен, Пресис няма да стъпи накриво и ще извади най-мощният си автомат от колекцията с оръжия, защото знае, че иначе ще бъде застреляна от народа. Ти какви прогнози чертаеш? Ще го бъде ли или няма да го бъде?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, omline каза:

Не се изживявай като съвестта на форума, ако обичаш, защото преди два дни, когато риторично се питаше откъде ти бил познат някакъв си текст на световно неизвестна певица, аз съвсем удобно също си спестих въпроса откъде са ми така познати текстовете на Stereo bol и Votka sa utehom на Цеца. :D

Бъркаш човека. За кой текст е повдиган въпрос от моя страна? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

500-550k може да има Пепа. Все пак те с Галена в момента са диархия в чалгата и единствено към тях има интерес, докато другите само флопват. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Имаш ли инфо за Изкушение и дуетите на Лидия/Константин, и Криско/Стораро?

Изкушение 380-400к, Лидл 430/40к, КиТ 300к.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...