Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, gotiniq каза:

Определено Глория сцепва със сценично присъствие, бях забравил че е способна и на такива изяви. Мега силна година за нея беше 2003 г.

Да, и доста разчупена е тук. Самата визия, също. 

Страхотен концерт. Превъртайки го сега се замислих, че тогава всеки изпълнител имаше какво добро да представи на сцената. Разбира се, винаги си ги е имало отличаващите се, но и останалите са били ок. Почти нямаше песен, която да не ми е приятна за слушане. Впоследствие, особено сега, "Пайнер" не съумяха да поддържат този стандарт. Славни времена. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, gotiniq каза:

Определено Глория сцепва със сценично присъствие, бях забравил че е способна и на такива изяви. Мега силна година за нея беше 2003 г.

Сцепва защото е на върха. То тогава е мега лесно да сцепиш, идеята е когато други са на върха да сцепваш така. Сега я виж и ще разбереш, че й е бая тясно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки си има своя връх и спад в кариерата и това е нещо нормално. Това е било пред близо 20 години, жената е на друг етап в живота си явно и си има други приоритети и няма нищо лошо в това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Поне даде отговор кои са били най - големите през 2003.

И как обявяват Райна - “Най-награждаваната млада певица”. После не знам си кой преувеличавал. Ето ви го черно на бяло. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Какво стана с Теофиков? 

Направи такъв силен дебют и в десета глуха...или няма кой да финансира нещата му?

Изтъркаха ми се пръстите да го пиша, но това вече е скандално - десета глуха след дебюта?! :D Акула и Тръгвай са година след дебюта, отделно за 2020 беше един от най-гледаните изпълнители, бяха пускани много статистики. Лятото беше категорично изпълнителят с най-много гледания, защото в рамките на не повече от 40-50 дни пусна 3 проекта, всеки от които 

Първият му флоп пък е буквално на десетия проект и той наистина е пуснат съвсем между другото - кавър на песен от предходния месец. И той пак има 3 милиона. Меди "гига успешния" още има песни с видео и 400к гледания :) Така че дай боже всекиму такава десета глуха. А за таланта винаги се намира финансиране.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи бъдещата голяма битка Лидия vs Данна ще се засилва още повече.:happyppl:

И Ивета да вземе някой. С подходящите песни и клипове ще мачка. Радвам се, че се е осъзнала, че фамилията не й е нужна на чалга сцената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, SG каза:

Значи бъдещата голяма битка Лидия vs Данна ще се засилва още повече.:happyppl:

И Ивета да вземе някой. С подходящите песни и клипове ще мачка. Радвам се, че се е осъзнала, че фамилията не й е нужна на чалга сцената.

То пък една голяма битка ... Тройница вс Тройница. Зорлям ша ма направят фен на Горгона, като най-малкото зло 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

https://www.instagram.com/p/CLwkAfjF3hF/?igshid=d0ifo15wm2co

Преслава защо непрекъснато подучва Паола да чисти? Поне 20 такива клипа има.

Готова е да я взимат в Чистота-та. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно никой не разбра мисълта на @Fast lol

Не е редно да я учи още от малка само да чисти и "готви" и с това да й вкарва  мислене, че това са женски работи и нещо което само жената трябва да прави.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Явно никой не разбра мисълта на @Fast lol

Не е редно да я учи още от малка само да чисти и "готви" и с това да й вкарва  мислене, че това са женски работи и нещо което само жената трябва да прави.

Не четем мисли все пак.

 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна обаче верно я изритаха от групичката на Алфа. Всяка способна да направи по-голям хит от техните е вън, има да си мечтаят онези двете за такъв самостоятелен хит. 

 

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

Изтъркаха ми се пръстите да го пиша, но това вече е скандално - десета глуха след дебюта?! :D 

Не знам какъв ти е проблемът с Меди, но от моя гледна точка той е наистина някакъв супер странен (в положителен смисъл) екземпляр. Много рядко се случва човек, толкова музикално компетентен, грамотен и владеещ поне един музикален инструмент да му се занимава със самостоятелна кариера във фолка. Каквото и да ти е впечатлението за Теофиков, от двамата според мен Меди е този, който върви с по-уверени крачки към голяма и бляскава кариера.

  • Like 5
  • Dislike 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Явно никой не разбра мисълта на @Fast lol

Не е редно да я учи още от малка само да чисти и "готви" и с това да й вкарва  мислене, че това са женски работи и нещо което само жената трябва да прави.

Напротив, важно е децата да се учат да чистят и да си подреждат играчките и стаите, защото това е част от дисциплината. Вече като порасне ще реши сама кое е женска работа и кое не е.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е споменал, че Алфичките ще пускат самостоятелни песни.

Само на мен ли ми се струва невъзможно да има някой от тях самостоятелен хит?

Десита имаше популярна песен "Поредната цигара", но и тя е някаква несериозна и лигава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Галин е споменал, че Алфичките ще пускат самостоятелни песни.

Само на мен ли ми се струва невъзможно да има някой от тях самостоятелен хит?

Десита имаше популярна песен "Поредната цигара", но и тя е някаква несериозна и лигава.

...но първо поредно трио за дебютната на новата Симона.

  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...