Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, asylum каза:

Отиди да му правиш компания и ставай водеща веднага, да не се мотивирам аз да ида и да те дразня от ефира, в компанията на любимата ти кака Ана Мария! 

Не ми е любима.

  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FikLena каза:

Галин: Песента на Лидия има повече гледания от песента на Рита Ора.

 

 коментирахте ли това ?

Гледах ги при Цитиридис и това му изказване буквално ме разкърти. Нека си вярват алфите, че са голяма сила. Но уви всички знаем колко ги гъбят всичките.

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-ужасният чалга период!!! И преди се коментираше че чалгата залязва, ама 2012-2016 имаше брутални песни, дори и на треторазядните. В момента само 2-3 от старите имена правят готини песни и всичко друго е някакви нови лигли, с евтини ужасни песни. 

Дори и Тоти направи по-добра песен от 95% от дебютите.

  • Like 5
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Mного странни водещи избират. Само Йовко ме кефи от всички. С него е най-забавно. 

Ни ма кефи чак толкова, не ми е особено интересен. Лудата, русата, новата ,дървения дори тая Ана Мария са къде къде по забавни! И най-важното - да, ще има много кючеци! Определено!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В годините на Оцко и преди това Кости почти всичко звучеше еднакво. Напоследък имаме Недей ме вини, Да си тук/Къде беше ти, Поне един живот, Нито ял, нито спал, Ножът, Непознат, Няма те, няма, Грешници, тия на Диона и т.н- предостатъчно разнообразие. Никоя не прилича твърде много на друга.

Проблемът не е в издаваните песни, а в това, че доста от големите имена чакат дискотеките.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

В годините на Оцко и преди това Кости почти всичко звучеше еднакво. Напоследък имаме Недей ме вини, Да си тук/Къде беше ти, Поне един живот, Нито ял, нито спал, Ножът, Непознат, Няма те, няма, Грешници, тия на Диона и т.н- предостатъчно разнообразие. Никоя не прилича твърде много на друга.

Проблемът не е в издаваните песни, а в това, че доста от големите имена чакат дискотеките.

Недей ме вини - крадена

Нито ял, нито спал - крадена 

Грешници - рециклирана Оцкова

Няма те, няма - кавър 

Да ти имам и разбиранията за разнообразие, че и предостатъчно 😂

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Недей ме вини - крадена

Нито ял, нито спал - крадена 

Грешници - рециклирана Оцкова

Няма те, няма - кавър 

Да ти имам и разбиранията за разнообразие, че и предостатъчно 😂

Че да не би като се пускат песни от големите имена те да са върха на разнообразието и оригиналността? 😄 Главно Галена продължава се опитва да е по-различна ама то вече всичко е слушано, тъй че и нейните парчета невинаги са нещо нечувано.

Просто в чалгата от години са зациклили на някаква смесица от еднаквите песни на съвременни композитори и опитите за връщане на ретро звученето. Което поне за мен е много по-добър вариант, отколкото когато всички искаха да ги въртят в дискотеките и ходиха само при Оцко да им направи клонинг на предишните си 10 успешни песни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама сега Асенов не им прави ли еднакви песни, аз нищо различно не съм чул от Алфите! 😬
В годините на Оцко пак имахме и балади и то в пъти по-силни - Обичай ме, Болка в минути, Недей сърце итн, итн...
Модерни песни правеха Анелия, Галена, Цура. Като цяло аз не знам дали има по-яка година от 2013 откъм разнообразие в фолка.

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Най-ужасният чалга период!!! И преди се коментираше че чалгата залязва, ама 2012-2016 имаше брутални песни, дори и на треторазядните.

Абсолютно! Тъкмо вчера коментирах с един приятел, че 2013-2016 беше топ период за поп-фолка и почти нямаше слабо. После вече не знам какво стана..тук-таме има нещо запомнящо се 🤷‍♀️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ама сега Асенов не им прави ли еднакви песни, аз нищо различно не съм чул от Алфите! 😬
В годините на Оцко пак имахме и балади и то в пъти по-силни - Обичай ме, Болка в минути, Недей сърце итн, итн...
Модерни песни правеха Анелия, Галена, Цура. Като цяло аз не знам дали има по-яка година от 2013 откъм разнообразие в фолка.

 

Хита на 2013! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Хита на 2013! 

 

Помня че тогава Аз и ти се изкарваше като по-яка и различна, което според мен хич не е така. Може би заради вокалите в Искам те полудявам, но втората е далеч по-добра, изпипана, различна, а клипа е един път с танците. В топ 3 ми беше за лято 2013, заедно с Дай ми и Виновна без вина.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Помня че тогава Аз и ти се изкарваше като по-яка и различна, което според мен хич не е така. Може би заради вокалите в Искам те полудявам, но втората е далеч по-добра, изпипана, различна, а клипа е един път с танците. В топ 3 ми беше за лято 2013, заедно с Дай ми и Виновна без вина.

Силна година беше за Анче, даже тогава сбъднах мечтата си да я видя в Вип брадър, макар и за 1 епизод. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Силна година беше за Анче, даже тогава сбъднах мечтата си да я видя в Вип брадър, макар и за 1 епизод. 

Кога пак?! 😭

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Ама сега Асенов не им прави ли еднакви песни, аз нищо различно не съм чул от Алфите! 😬
В годините на Оцко пак имахме и балади и то в пъти по-силни - Обичай ме, Болка в минути, Недей сърце итн, итн...
Модерни песни правеха Анелия, Галена, Цура. Като цяло аз не знам дали има по-яка година от 2013 откъм разнообразие в фолка.

 

Ами да, Асенов, Пашев, Ганев и т.н. са днешния еквивалент на Оцко, именно за тях говоря като казвам, че се залага на еднакви песни от едни и същи композитори. Разликата е, че поне не се върти главно един композитор. И се е върнала ретро нотката. Не отричам все пак, че и по онова време имаше отличаващи се песни (не че всички са били оценявани, нали, примерно някои като моята любимка така и не опряха до Оцко и правеха яки песни в различни стилове, но това им остана като един от най-слабите периоди). Но повечето беше като по конвейр.

А и ми е смешно да се води, че едва ли не само Алфите са банални. Някой да ми посочи каква е разликата между Грешници, 100 живота и Беден в сърцето. Защото аз веднага мога да посоча общото- комерси с прилични текстове, но като цяло нищо нечувано

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Галин: Песента на Лидия има повече гледания от песента на Рита Ора.

 

 коментирахте ли това ?

 2 841 417 

 2 555 970

Има и още видеа.

Като за световна звезда е флоп, но Лидия не е с повече гледания.

Факт е, че песента на Лидия е номер 2 в хитовете за годината след проекта на Галена и Меди, но със сигурност ще излязат и по-големи хитове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз тъй като днес съм на вълна първата любимка Сашка да споделя пак една от най-хубавите й песни. И да дам за пример ера, когато в чалгата се влагаше повече чувство и не се чакаха дискотеки, за да се издаде прехвален от феновете комерс. 😆

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

 2 841 417 

 2 555 970

Има и още видеа.

Като за световна звезда е флоп, но Лидия не е с повече гледания.

Факт е, че песента на Лидия е номер 2 в хитовете за годината след проекта на Галена и Меди, но със сигурност ще излязат и по-големи хитове. 

В Spotify има 8М. Иска му се на Галин, Лидл да има повече слушания.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То точно заради влиянието на другите платформи съществува тази заблуда за някои, че не е нормално някоя актуална чалга звезда да има повече гледания в YouTube от вече доста позалязла международна такава като Рита. На запад YouTube вече не е номер 1 фактор. Затова в Spotify мега хита на 2020 Blinding Lights има 2 милиарда, а в YouTube е с 442M.😆

Галин, предполагам, е имал в предвид само едното видео- това, което е в нашия Тренд. Разглеждал си е класацията пичагата и се е зарадвал, то не че Грешници и така не е тотален успех. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...