Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това, че някоя самостоятелна песен на Алфите не е гръмнала навсякъде още първите дни не значи, че нямат хитове. Летните парчета на Лидия и Десита си трупат прогресивно гледания във времето и навярно ще имат към 8-9 милиона до годишнината от излизането си- това не са ли хитове?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Това, че някоя самостоятелна песен на Алфите не е гръмнала навсякъде още първите дни не значи, че нямат хитове. Летните парчета на Лидия и Десита си трупат прогресивно гледания във времето и навярно ще имат към 8-9 милиона до годишнината от излизането си- това не са ли хитове?

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

ИСКАТЕ ЛИ мрАсни поръчки???

 

  • Haha 2
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Проблем в Китен, какво яко беше. най-якото участие на Коце и преживяване :P

После бяхме в стаята с коромата дето е. :P

Само за ВИП хора пускаха. 

 

 

Вип оргия?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

Вип оргия?

По точно само персонала можеше да влиза в стаята, диджея, Коце и управителя. Обаче аз нали с Коце и мен ме пуснаха. :P

Тази стая винаги се заключваше, когато някой влизаше. 

  • Haha 7
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, zai4eto82 каза:

По точно само персонала можеше да влиза в стаята, диджея, Коце и управителя. Обаче аз нали с Коце и мен ме пуснаха. :P

Тази стая винаги се заключваше, когато някой влизаше. 

И те минаваха един след друг? А наведе ли се с Коце да ударите по линия? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Проблем в Китен, какво яко беше. най-якото участие на Коце и преживяване :P

После бяхме в стаята с коромата дето е. :P

Само за ВИП хора пускаха. 

 

 

Какво е "куромат"?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв вип... щом персонала е там 😆😆😆😆😆 на истинските вип места персонала може само да налива от якото, без да има нужда дори да говори

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Сцепва защото е на върха. То тогава е мега лесно да сцепиш, идеята е когато други са на върха да сцепваш така. Сега я виж и ще разбереш, че й е бая тясно. 

Дали?

Едни от най-яките представяния на Глория са точно в последните 10 години - живо пеене и стари хитове. Така и не можах да разбера защо на турнето през 2004 и на годишния концерт след това пееше всичко на плейбек, освен "Не сме безгрешни". Вероятно от мързел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

 Това е топ!

Факт! Малко блудкава композиция, но вокалът е един път! Тези, които си мислят, че гнусният Медак с бенката е повече от Теофиков, спешно да отидат на УНГ и психиатър :mbounce:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лятото бях на участие на Медака. Една от най-елитните дискотеки по морето, може би дори най-елитната в България - да се чуди човек как изобщо са го поканили. Три маси около нас се изнесоха още около първите му песни, а към края почти нямаше никого. В последните си песни човекът ни молеше да му кажем какво да ни изпее, че да ни е забавно, но истината е, че въздействаше по-активно от Мелатонин за съня ни. Та това прехвалено момченце, подмазващо се на актуалните на деня и купуващо си гледания, хич не ми го хвалете. ЗАЛЕЗЕ! thank u, next! 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry Ще те скандализирам сигурно, но явно проблемът е бил във вас и първата ми сигнална лампа е думата "елитна". 

Няма такова нещо като "елитна дискотека", особено пък по морето.

  • Like 1
  • Haha 7
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бил съм 3 пъти на участие на Меди и всеки път беше супер. Пълни дискотеки, само живо пеене, 90 минути пее и цялата дискотека е във въздуха, така че явно е било нещо инцидентно. 


От друга страна съм бил два пъти на Теофика, един от които на квартета и беше много слабо. Опитваше се да прави нещо, но беше на плейбек. Когато е сам е като хиперактивен на амфети, но е млад още и ще се научи.
 

И двамата ги харесвам, просто Меди успя да пробие извън тийн-таргета и особено с баладата се бетонира като номер 1 при мъжете. 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, devotioner каза:

Бил съм 3 пъти на участие на Меди и всеки път беше супер. Пълни дискотеки, само живо пеене, 90 минути пее и цялата дискотека е във въздуха, така че явно е било нещо инцидентно. 


От друга страна съм бил два пъти на Теофика, един от които на квартета и беше много слабо. Опитваше се да прави нещо, но беше на плейбек. Когато е сам е като хиперактивен на амфети, но е млад още и ще се научи.
 

И двамата ги харесвам, просто Меди успя да пробие извън тийн-таргета и особено с баладата се бетонира като номер 1 при мъжете. 

@Blueberryне съжаляваш ли, че се отказа от Меди? И в Чалгавизия си на дъното? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Лятото бях на участие на Медака. Една от най-елитните дискотеки по морето, може би дори най-елитната в България - да се чуди човек как изобщо са го поканили. Три маси около нас се изнесоха още около първите му песни, а към края почти нямаше никого. В последните си песни човекът ни молеше да му кажем какво да ни изпее, че да ни е забавно, но истината е, че въздействаше по-активно от Мелатонин за съня ни. Та това прехвалено момченце, подмазващо се на актуалните на деня и купуващо си гледания, хич не ми го хвалете. ЗАЛЕЗЕ! thank u, next! 

Лятото бях на Теофиков&Ариа. Теофиков пя 30 минути, Ариа 2 часа. Никой не запомни, че той е излизал дори 😢 Иначе го харесвам, но тогава просто беше много зле 

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , BobiTo каза:

И те минаваха един след друг? А наведе ли се с Коце да ударите по линия? 

Стига глупости. В стаята първо дойдоха разни хора да се снимат с Коце. Аз бях също там заедно с Коце и Велислав и управителят беше там. Изчаках ги всички да се видят, снимат с Коце. После с Коце бяхме на масата, там имаше шотове, той ме черпи с един шот. Ама преди това ми разписа едни плакати. На масата бяхме с Коце и Велислав. Тоя шот или каквото беше там беше много сладък ама и ме замаи. Коце беше до мен, от другата страна до мен беше Велислав. Говориха ми разни глупости като ме и прегръщаха. Коце тъй ме гледаше и не само. И като се снимахме с Коце и Велислав и двамата на снимката ме бяха целунали, аз по средата- беше идея на Коце и Велислав да ме целуне. Покрай питието щях да налетя на Коце за малко, ако не ме чакаше Ники в колата.

  • Like 1
  • Haha 8
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...