Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Имам едно питане: само на мен ли ми се струва, че качеството на звука (а и на картината) на Те Келас е в пъти по-лошо, отколкото на останалите песни в канала? Може ли Галин още тогава да е прецаквал Диона? Песента е много готина, пък гледанията са доста слабички.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Коя песен слуша Фончо тариката? Хитът на лято 2020 разбира се!

 

Добре дошъл обратно! Аз малко се издразних като изтече клипа, че песента ще се запомни с лошо, но то пък взе, че стана приятно меменце и сега се гордея с ФОНЧО МАЛКИЯ ТАРИКАТ! :ba: 

Отивам да броя всички гледания на Фончо и да ги приписвам на Денис :ba:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Добре дошъл обратно! Аз малко се издразних като изтече клипа, че песента ще се запомни с лошо, но то пък взе, че стана приятно меменце и сега се гордея с ФОНЧО МАЛКИЯ ТАРИКАТ! :ba: 

Отивам да броя всички гледания на Фончо и да ги приписвам на Денис :ba:

Здравей,дарлинг. Доста интересни теми съм изпуснал през този едномесечен бан,но се радвам,че форума най-сетне е открил Торино и Пашата и най-добрия проект за тази година,а именно :

 

 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Здравей,дарлинг. Доста интересни теми съм изпуснал през този едномесечен бан,но се радвам,че форума най-сетне е открил Торино и Пашата и най-добрия проект за тази година,а именно :

 

 

Е аз Торино и Пашата ги знаех още преди, но не ми бяха интересни - сега когато открих, че 50% от тях са красиви, вече са ми :girl_in_love:

Изкушението ми омръзна супер бързо, не знам само с мен ли е така. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Е аз Торино и Пашата ги знаех още преди, но не ми бяха интересни - сега когато открих, че 50% от тях са красиви, вече са ми :girl_in_love:

Изкушението ми омръзна супер бързо, не знам само с мен ли е така. 

Да,Пашата и Сисо са готини,но са доста големи парвенюта.

Аз Изкушение си я пуснах само щото клипа е на Валери Милев,а обожавам всичко негово,та ме зариби и си я пускам чат пат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Симона Загорова роди момиченце! Честито и на БАБА Глория! 

Сега разбирам защо са си наели нова прислужница-бавачка в лицето на Марчето.

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Сега разбирам защо са си наели нова прислужница-бавачка в лицето на Марчето.

Разчу се, че няма да й плащат заплата, но са я оставили да си записва колкото простотии ще в студиото на Гло. 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

@zai4eto82 гледай какво гурме те очаква, само трябва да се отървеш от Надя. 

 

Знам. Гледала съм го и го имам. Даже, когато го излъчваха сме го коментирали с Коце докато той беше тогава на почивка в Тайланд. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Сега разбирам защо са си наели нова прислужница-бавачка в лицето на Марчето.

Не, съмнявам се Глория да повери детето на нейните грижи. Но явно за пода в студиото си не е имала такива дилеми. Чак си представих картинката как високомерно (нали и без това е сигурно с една глава над Мария) ѝ подава парцала, нареждайки ѝ:

"Започни от пулта! Или, не... Първо излъскай пода! Или... Абе, започвай откъдето искаш, важното е всичко после да блести!" 😀 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...