Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, zai4eto82 каза:

Стига глупости. В стаята първо дойдоха разни хора да се снимат с Коце. Аз бях също там заедно с Коце и Велислав и управителят беше там. Изчаках ги всички да се видят, снимат с Коце. После с Коце бяхме на масата, там имаше шотове, той ме черпи с един шот. Ама преди това ми разписа едни плакати. На масата бяхме с Коце и Велислав. Тоя шот или каквото беше там беше много сладък ама и ме замаи. Коце беше до мен, от другата страна до мен беше Велислав. Говориха ми разни глупости като ме и прегръщаха. Коце тъй ме гледаше и не само. И като се снимахме с Коце и Велислав и двамата на снимката ме бяха целунали, аз по средата- беше идея на Коце и Велислав да ме целуне. Покрай питието щях да налетя на Коце за малко, ако не ме чакаше Ники в колата.

Ми той сигурно ти е сложил малко бяло в питието бе Таничка. И с Велислав май са те награбили на сепарето и е станала работата. Ти сигурно не помниш от питието нали те замаи.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Ми той сигурно ти е сложил малко бяло в питието бе Таничка. И с Велислав май са те награбили на сепарето и е станала работата. Ти сигурно не помниш от питието нали те замаи.

Не, всичко помня аз. И двамата пихме. Нищо не е слагал. То си имаше на масата питиета предварително едни червени. Коце ме гледаше и ме галеше по крака и ми говореше много хубави неща. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Не, всичко помня аз. И двамата пихме. Нищо не е слагал. То си имаше на масата питиета предварително едни червени. Коце ме гледаше и ме галеше по крака и ми говореше много хубави неща. 

Разбрахме, затва ти е важен, ама тоя фетиш да е точно в дискотека не го разбирам. Хотелите си работят? В дискотека ... след някоя друга петилетка като се кротне тоз вирус, има си време за задоволяване на сякви фетиши, включително и твоя, и това не е по-време на карантия! 

А сега е пак време за водещите на ФенТВ!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отделно помня, че бях седнала с Коце и Велислав на масата в стаята- Коце от едната страна,а а Велислав от другата и Велислав ми приказваше и той и ме гледаше и ми разправяше за брат си Борето как казвал,че много съм му се дърпала,че той и Велислав щели да се сбият за мен- някакви ей такива глупости и Велислав и той ме прегръщаше. Аз хич не се харесвах в Китен- с едни къси панталонки и потник и на плитки- толкова чорлава ми беше косата от вятъра. То тогава през деня даже и валя си спомням. Управителят пък казваше, че аз  най- много съм се откроявала от всички в дискотеката, не знам какво толкова съм се откроявала. Борис Дали пък на едно участие в Бургас като бяха с Илиян и Коце в стаята, ама Илиян го нямаше, че Борето, ме е вдигал чак. Коце ми е целувал ръка няколко пъти.  В Китен бях казала на Велислав и Коце, че не съм сама, че ме чакат. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стилиян и Джамайката са номер 1 в класацията на Фен Тв - недопустимо е Емилиано да бъде номер 2! Гласувайте одма за истЕнския хит!

https://fentv.bg/класация/

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фен ТВ са истински професионалисти - добавили са информация дори за бивши изпълнители като Кати, Луна, Лия и други. Пайньер да са учат!

https://fentv.bg/артисти/артисти-попфолк/

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Фен ТВ са истински професионалисти - добавили са информация дори за бивши изпълнители като Кати, Луна, Лия и други. Пайньер да са учат!

https://fentv.bg/артисти/артисти-попфолк/

 

Дори не са пропуснали други отказали се вече като Алисия, Теодора, Крум ...  

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Златна да е Зайка, че ни светна относно обновения сайт на Фен Телевизия! (поместено е инфо и за Кама).

Споделили са клипове извън техния канал! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

emiliano-10-000-000.png

https://fentv.bg/татуировка-с-10-милиона-гледания-в-youtube/

Тоталният хит на Емилиано – Татуировка се радва на огромна популярност в целия свят.

Едва 4 месеца след официалната си премиера, песента вече има над 10 милиона гледания в YouTube!

Безпрецедентният хит, с който Емилиано спечели сърцата на феновете си, му донесе и всеобщата любов на редица държави, включително Германия, Турция, Англия и България.  Множеството коментари под видеоклипа изразяват истинската си любов към песента и към певеца. Клипът може който може да бъде гледан в youtube канала на Фен ТВ, както и в ефира на телевизии Фен ТВ.

Емилиано не крие, че реакцията на хората и подкрепата им истински го е развълнувала. „Благодаря ви за 10 милиона на татуировка в ютуб!”  каза певецът с лично видео изявление към феновете си.

Видеото можете да гледате тук:

 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:
Започват участията още от 1 март на открито. Меди е пълен с участия на открито за март, че и съвместно с Галена ще има за 8 март. 
 

 

Ми ша попеят няколко дена, и после пак ша лопнат кепенците и ще 

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:
Започват участията още от 1 март на открито. Меди е пълен с участия на открито за март, че и съвместно с Галена ще има за 8 март. 
 

Ще я видим тая работа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко химия, химия.... между нас, има я, има я.... ❤️ Ти си, Ти си.... сам сети се....
Очите казват, а ръцете го показват.... 😘❤️ 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

 

https://fentv.bg/teams/софия-джамджиева/

София Джамджиева е актриса. Родена е в семейството на популярните артисти Албена Чакърова и Емил Джамджиев и естествено поема по техния път.

Завършва НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов“ в класа на Ивайло Христов.

Участвала в телевизионните риалитита „Като две капки вода“ и „Пееш или лъжеш“. Работила е като асистент в холивудски продукции, снимани в България, работи с Гейбриъл Бърн, Патриша Аркет, Колин Фарел и други световноизвестни актъори.

sofia-1.jpg

sofia-3.jpg

 

sofia-4.jpg

 

sofia-5.jpg

sofia2.jpg

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

https://fentv.bg/teams/софия-джамджиева/

София Джамджиева е актриса. Родена е в семейството на популярните артисти Албена Чакърова и Емил Джамджиев и естествено поема по техния път.

Завършва НАТФИЗ „Кръстьо Сарафов“ в класа на Ивайло Христов.

Участвала в телевизионните риалитита „Като две капки вода“ и „Пееш или лъжеш“. Работила е като асистент в холивудски продукции, снимани в България, работи с Гейбриъл Бърн, Патриша Аркет, Колин Фарел и други световноизвестни актъори.

sofia-1.jpg

sofia-3.jpg

 

sofia-4.jpg

 

sofia-5.jpg

sofia2.jpg

 

Аз съм тъжен как няма нищо за дървения. Тъкмо почна да ме кефи и ще е жалко верно са го изгонили и сега няма много кючеци 

 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Аз съм тъжен как няма нищо за дървения. Тъкмо почна да ме кефи и ще е жалко верно са го изгонили и сега няма много кючеци 

 

Да им пишем да го върнат. Ако Зайка се включи в петицията, със сигурност ще ни чуят. Първо трябва тя да го хареса - иначе сме обречени! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...