Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Ариа и тя ще има участие на 5 март в Приказките. Няма да чакат до 1 април. 

Живее и се. Дано най накрая пусне “Хеликоптера” и албума ❤️

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мярия пуска скоро нова песен и ще снима и клип и още е в Пайнер и нямала търпение да ходи на участия. И за какво беше всичко това, че уж прекратявала кариерата си? Голям театър изигра. 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Мярия пуска скоро нова песен и ще снима и клип и още е в Пайнер и нямала търпение да ходи на участия. И за какво беше всичко това, че уж прекратявала кариерата си? Голям театър изигра. 

Не и се е получило с новото начинание явно :D

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , zai4eto82 каза:
Лидия е номер 6 в Топ 10 кукли на "Мармалад":
 

А на първото - комплекта от мъжки Тройници. Лидл не се е класирала, щото след изритването на везирската щерка от Омега, официално е само Двойница 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Мярия пуска скоро нова песен и ще снима и клип и още е в Пайнер и нямала търпение да ходи на участия. И за какво беше всичко това, че уж прекратявала кариерата си? Голям театър изигра. 

Както каза наша Деса-"Гладът е по-силен от тока"

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

А на първото - комплекта от мъжки Тройници. Лидл не се е класирала, щото след изритването на везирската щерка от Омега, официално е само Двойница 

 

Телетъбисът и Нова Даниела не са ли все още към Алфа? Или Гъбин е направил чистка за да освободи място за Биляниш и Симониш :D Дано не, че Най-новото Деси не знам какво би работила - най-много да заеме освободената позиция за чистачка на Гло:hahaha:

Голяма излагация от Мария - нямам против да си пуска песни, но просто онези гръмки приказки за "силните слизат от върха на токчета" или каквото там беше бяха излишни и я поставят самата нея в кофти позиция.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

 

Ех, Герито наистина беше Барби, но сравнението с Лидия не ми стои много добре. Докато на втората отдалече ѝ личи, че е пипана в лицето и има един такъв пластмасов оттенък, то при Гергана, макар ѝ екстеншъните и бонбонената визия като цяло, винаги е стояла много естествено. Тая новата мода, бих казал по-точно мания, която заля известните, вече и не само, ми е някак си отблъскваща на мен. Говоря главно за лицето - там пипне ли се, винаги се усеща изкуственото много осезаемо и малко или много ми се губи чисто човешкото и индивидуалното излъчване. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Меди стартира:

Предстоящи събития
Вт, 2.03 в 18:00 ч. UTC+02
Medi @ Bushido Garden | Plovdiv
Medi - Plovdiv, Bulgaria
Пт, 5.03 в 18:00 ч. UTC+02
Меди @ Борисовата Воденица | Варна
Medi - Varna, Bulgaria
пн, 8.03 в 18:00 ч. UTC+02
Меди @ Калоянова Крепост | Велико Търново
Medi - Атракцион Калоянова Крепост

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:
Лидия е номер 6 в Топ 10 кукли на "Мармалад":
 

Вече я слагат дори в рандъм класации по националните телевизии...🤩

Аз обаче тези дни съм на вълна Барбита от 90те. Да си припомним класиката. ❤️

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , zai4eto82 каза:

Мярия пуска скоро нова песен и ще снима и клип и още е в Пайнер и нямала търпение да ходи на участия. И за какво беше всичко това, че уж прекратявала кариерата си? Голям театър изигра. 

Раздели се със сегашният спонсор, който беше и той й би шута, след това звънна на Янева, за да излее мъката си с Кучка, наречи ме..

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Телетъбисът и Нова Даниела не са ли все още към Алфа? Или Гъбин е направил чистка за да освободи място за Биляниш и Симониш :D Дано не, че Най-новото Деси не знам какво би работила - най-много да заеме освободената позиция за чистачка на Гло:hahaha:

Голяма излагация от Мария - нямам против да си пуска песни, но просто онези гръмки приказки за "силните слизат от върха на токчета" или каквото там беше бяха излишни и я поставят самата нея в кофти позиция.

 

Нова Даниела тука писаха как тя ли изфърчала, или са я побутнали от Омега към съседния курник, сега чакаме поне два дуета и поне две трио-квартет-квитнет с Малката, Теофиков, Ръбов и други там които още не са се изнесли или отказали. Деса Тройницата  Двойницата засега не сме чули нищо, ако продължи така мисля да и варя житото за музикалната "кариера" и дано е прочелата необходимостта на баба ни от почистваш персонал, мисля ще и пасва, въпреки че и тя май е метър и пеесе колкот Мара. 

преди 1 час, Gerganafen каза:

Барби 2003-2018

 

 

Добра, отдавна приех че си харесал Лидл, лошо няма, но да я сравняваш с Гергана... не върви някак си. Много сваляме топката. 

А сега следват водещите от Фен ТВ и специален поздрав за Кати от село Младост! 

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И още култовост от ФЕНТВ Зона за поздрави. Само не разбрах на Ана Мария кво и е та се носи с тия перуки, @zai4eto82 ти ги разбираш тия работи, пък и май беше казала да си и фенка? 

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, zai4eto82 каза:

155132214_3785206608211807_6997570810825553312_o.jpg

Това й е най-добрата визия в клип.

Да се насладим и на кралицата на Барбитата от най-ранната чалга:

И тя като Ивета е започнала с фамилията си, но в крайна сметка се е превърнала в легенда. Има надежда.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...