Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Сашо каза:

Като качество, не мисля че 2004 Глория и Камелия са пуснали по-кофти песни. Напротив. На Камелия Презареждане беше доста свеж продукт с много добри клипове, каквито Ивана примерно няма. 

Плюс това всички знаем, че Ивана беше бясно налагана точно тея 2 години - 2003,2004. Да не говорим, че Диаманти на Неда първо е била избрана от Камелия. После я дават на Ивана. 

За това говорим, като ти се даде най - добрата песен и текст си най - добрата. Сега е една идея по - добре, защото всеки си избира и колкото има нюх и желание. В този ред на мисли, Камелия и Деси Слава са оцелявали сами и макар в началото да са били зад Ивана и Глория и да са бледнеели, са развили качества които сега им помагат да са конкурентни във всякакви условия.

Другите две, понеже са били на върха за да звездеят, сега бледнеят и си седят у тях хапвайки пуканки и гледайки какво правят старите им колежки. 

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, чушка. каза:

Посред нощите ядат бейк ролс и гледат La casa de papel.

(out of character уточнение: по принцип не ям бейк ролс, казах го, защото Адам в Един ден с... нагъваше скришом няколко часа след като обясни, че яде само едно и също и супер здравословно :D )

Така че не ме свързвайте с тази марка, не са си заплатили за рекламата!

преди 15 минути, чушка. каза:

@Blueberry, нека пием за единствената любима моя песен на Лидия. 

Сега видях, че текстът и музиката са на Весо. Браво, определено си е талантлив.

Твоята единствена е моя най-любима! 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DevilWish каза:

Някой каза нещо в мрака. Пикла, майче се оплака! Тази пикла, ти си зная! По-добре мълчи (мери си приказките, пикло!) Заболяла те главата, от игрите на жената, но да си играе с тебе си виновен Ти! Ти сам на Глезената-гледаната, канената-сваляната, заби се! Сега за Гонения-Моления, ходения, все по нея - готви се! ❤️ 

Най-добрия кючек на Глезената-гледаната! ❤️ 😘 Айде, дай! Оп, оп! (мери си чупките в ханша, пикло!) 

Специално за любимата ни @preslava_official. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

И какво смешно има? Натоварват излишно редакторите.

Какво ги жалиш. Това им е работата. Пък и е пълно с безумия в уикито. Не е меродавно. 

преди 1 час, DarkChild каза:

Помня, че първата песен на Галош излезе едновременно с една на Ивана и имаше анкета във форума на Планета коя предпочитате и аз гласувах за Галош, защото Ивана ми беше страшно анти тогава.

Супер хит си беше "Можеш ли". И аз не я дишах Ванча, но пред Прилепа ми се струва светица. Удивително е колко по-противни хора може да има - сега Тройниците са на път да бият Прилепа по противност. И ще успеят. 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Какво ги жалиш. Това им е работата. Пък и е пълно с безумия в уикито. Не е меродавно. 

Супер хит си беше "Можеш ли". И аз не я дишах Ванча, но пред Прилепа ми се струва светица. Удивително е колко по-противни хора може да има - сега Тройниците са на път да бият Прилепа по противност. И ще успеят. 

 

Представих как с амбиция да си върне титлата "най-противна" Прилепа се клонира още веднъж в собствена Тройница и става страшно ... Ужас, ся няма да мога да спя цяла седмица ... 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

😂😂😂 Шефката и Феноменален пращат двата хита на Анелия в заглавието на песента която си постнал! Песни от есента като Въртележката, Да гори, Грешка беше, Името ти... също са по-успешни.

Кога ще разберете, че "Шефката" не е песен на Галена, а на Тони, или понеже е хит вече е нейна? Какватато певицата, такива и феновете. Колкото "Феноменален" е хит, толкова е и "Зоопарка".

  • Like 6
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Danger. каза:

Става си хит и нейната версия! Искам да пуска главно самостоятелни песни, най-добрите са й. :ba:

Галин кога ще спре да купува гледания? Галена за една седмица им стигна лайковете и коментарите. Ако наистина тази песен беше с реални 5М за месец, трябваше да има поне 80-90к лайка за месец, щото тук има 5 идоли на децата а те най-много цъкат.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Кога ще разберете, че "Шефката" не е песен на Галена, а на Тони, или понеже е хит вече е нейна? Какватато певицата, такива и феновете. Колкото "Феноменален" е хит, толкова е и "Зоопарка".

Дори и Тони Стораро изяви че Е дует, ама добре, щом БобиТо от рамания твърди обратното, него ще слушаме!

  • Like 2
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси, пускай си песента. Прекалено дълго изтормози феновете си и ги караш само да чакат за нещо ново. Слуша ми се нещо ново от теб, така или иначе дискотеките ще отворят след 3 месеца и пак ще си с по-малък хит от Галена, няма смисъл да я бавиш! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Дори и Тони Стораро изяви че Е дует, ама добре, щом БобиТо от рамания твърди обратното, него ще слушаме!

А Галена докато не видя, че е хит, не искаше и да се сети за нея, даже и в клипа не се снима.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

А Галена докато не видя, че е хит, не искаше и да се сети за нея, даже и в клипа не се снима.

Е, да, и? Нали после си я пя по 2 пъти на всяко участие + я изпя на концерта и съответно хората си я приемат за дует. :sneaky2:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Danger. каза:

Преси, пускай си песента. Прекалено дълго изтормози феновете си и ги караш само да чакат за нещо ново. Слуша ми се нещо ново от теб, така или иначе дискотеките ще отворят след 3 месеца и пак ще си с по-малък хит от Галена, няма смисъл да я бавиш! 

 

Готвим! Очаквайте скоро “Обратното броене започна...”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, stereoto_ каза:

А бяха други години.. 

Слава на Бога, си мисля, че тези времена са безвъзвратно загубени, когато гледам подобни неща.

  • Haha 5
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Готвим! Очаквайте скоро “Обратното броене започна...”

Чакаме начи. Да почнем чакането. И накрая мушама 3 която ще флопнем по-могъщо и от 2 ;) 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Между другото, вярно, че тя и Глория са най - известните унизявани от Преслава, защото скандираха името на Преса, а те бяха на сцената. Но това беше, защото и двете бяха големи и още са и удари по статуквото им. 

НО! Не знам дали сте били в залата когато не скандираха друго име, а директно освиркваха Преслава. При Глория и Галена поне имаше хора, които пяха песните им. При Преслава останаха около 200 човека, а микса й беше 25 минути от най - големите хитове. Никога не е имало по - празна зала. Нито при Глория (стадиона), нито при Галя, нито при Ивана. Имало е крах, имало е скандиране на друго име, но поне са пели с тях и е имало хора. 

Но е факт, че и четирите случки са много неприятни.  

Само да вметна за забравилите и незнаещите, че въпросното скандиране "Преслава" беше абсолютно обосновано, при условие, че беше края на концерта, Преслава беше обявена, че ще участва, а Глория - не. Виковете бяха преди да излезе на сцената, докато Драго Драганов я представяше, но така, че не се разбра коя ще излиза да пее. Който не е бил - да не коментира 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Hurricane каза:

Готвим! Очаквайте скоро “Обратното броене започна...”

Нали е щяла да записва някоя от песните от Mashup 1, ти май го беше споменал? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...