Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Удобно пропускате Анелия за 2018, а тогава смаза с хитове, клипове и дори АЛБУМ, не видях нито Галена да пуска албум тогава, нито Преслава. И докато Преси пусна такъв 2019 с цели 5 нови песни, то Галена лъже в продължение на години феновете си за такъв. Не сте си заслужили да пусна "Гъзарка" по РамаТв, но понеже съм добър ви пращам всички в:

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Сефте. Междудругото по Фен незнам как е, но много от старите клипове не се излъчват просто щото не са ХД. Там как пускат някви клипове или просто и те не ги? 

Пускат стари клипове, които са ъпскейлнати до 1080Р и в интерес на истината, качеството на ретро видеата е доста добро.По Планета клип, например от 1999та година не съм виждал, докато Фен въртят и дори по-стари, като например Стари рани на Софи, която е може би от 1997ма.Лошото е, че и те по Димитровградския модел се изхитриха и не пускат клипове на напуснали фирмата, като например Емануела и Джордан, Ванеса, Ваня и т.н.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Едно е да споделиш на стори реални статистики както направи Галена, друго е да споделиш как си била “кралицата в жанра” докато от години наред съперничката й я забива в земята почти всяка година. :1000(14):

Точно... При Преслава лъха на комплекси отвсякъде. 

Много тънкообидни са пресовите тук. Вместо да се посмеят примерно, те скачат в оправдателен режим и както винаги намесват Галена и правят сравнения. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

От Wikipedia са заключили страницата на Преслава за редактиране. Обаче преди да го направят е останало "The laziest Bulgarian pop-folk singer" 😂🤣🤣 Кой знае к'во е ставало там!

Нормално намесиха се там отново откачалките на Галена!

  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Удобно пропускате Анелия за 2018, а тогава смаза с хитове, клипове и дори АЛБУМ, не видях нито Галена да пуска албум тогава, нито Преслава. И докато Преси пусна такъв 2019 с цели 5 нови песни, то Галена лъже в продължение на години феновете си за такъв. Не сте си заслужили да пусна "Гъзарка" по РамаТв, но понеже съм добър ви пращам всички в:

 

😂😂😂 Шефката и Феноменален пращат двата хита на Анелия в заглавието на песента която си постнал! Песни от есента като Въртележката, Да гори, Грешка беше, Името ти... също са по-успешни.

  • Like 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Докато цифрите са факти и никой не може да ги промени, това да се кефиш че някой за теб е редактирал че си кралица, на мен ми е супер смешно. Не съм казал че рови в Уикипедия иначе!

Е да, ама за тях цифрите важат само ако са в полза на Преслава. Иначе виж на какви неща се радват и какви "факти" използват. Аргументите им са според ситуацията. 😂

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

Нормално намесиха се там отново откачалките на Галена!

Сега се сетих че вчера имаше дискусии дали Преслава е кралицата на поп-фолк музиката и днес Преса споделя стори сочейки въпросното твърдение. Доказателство номер 324343 че ни чете!

  • Like 6
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Галя винаги е ламтяла за тях. Народа нея не я познава, защото винаги е с маска! Задкулисно прави шмекерии с куцо, кьораво и сакато, за да я бутат напред! Тя е една използвачка и лицемерка! В това се убедих в последния месец!

Я се аргументирай. Кого е използвала последната година и какво лицемерие е показала?

Помниш ли коя излезе на наградите да развали момента на Галена и каза "Какво съм ви дала толкова... другата година ще й я вземем". 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

От Wikipedia са заключили страницата на Преслава за редактиране. Обаче преди да го направят е останало "The laziest Bulgarian pop-folk singer" 😂🤣🤣 Кой знае к'во е ставало там!

Само на един клик разстояние може да видиш с най-големи подробности какво точно е ставало :)

image.png.0edd71d53ad8806c23c0ff9cd3050025.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, Кралица Колбасица чукна милиона. ❤️

Ако е малко по-умна, това, че миксът от старите ѝ песни с лекота замина последните ѝ, би я накарало да се чукне в тиквата и да осъзнае, че хората искат по-мелодични парчета с по-смислени текстове. 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралицата на поп-фолка е само една и така е наречена от всички българи през годините. Нея никога няма да я чуете и видите да се самопровъзгласи за такава, защото е звезда от друга величина и човек с главно “Ч”.

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Кралицата на поп-фолка е само една и така е наречена от всички българи през годините. Нея никога няма да я чуете и видите да се самопровъзгласи за такава, защото е звезда от друга величина и човек с главно “Ч”.

 

Тя може само да ни забие по един ШАМАР!

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Я се аргументирай. Кого е използвала последната година и какво лицемерие е показала?

Помниш ли коя излезе на наградите да развали момента на Галена и каза "Какво съм ви дала толкова... другата година ще й я вземем". 

Меди е най-пресният пример :) 

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Тя може само да ни забие по един ШАМАР!

 

По-добре да бие шамари на невъзпитани репортери, отколкото да шмърка линии по кенефите и да я изкарват с ритници от дискотеките. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Willy каза:

Коя?🙂

Ами от 2000 до 2009, нали за това десетилетие говориш? 

Аз доминантни години при Ивана виждам само 2004,2005. 

2003 е супер на кантар с Глория, Анелия и Деса 

Преди това и в топ 3 не влиза, а селд това е само Преслава. Какви неща бълнуваш Ивана да била певица на десетилетието 🤣

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Сашо каза:

Ами от 2000 до 2009, нали за това десетилетие говориш? 

Аз доминантни години при Ивана виждам само 2004,2005. 

2003 е супер на кантар с Глория, Анелия и Деса 

Преди това и в топ 3 не влиза, а селд това е само Преслава. Какви неща бълнуваш Ивана да била певица на десетилетието 🤣

Е, не съм казал че е била номер едно през всичките 10 години. Такава няма в никое десетилетие. Просто като цяло, за този период, като теглим чертата, на първо място май е Ивана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Меди е най-пресният пример :) 

И къде е лицемерното в този пример? Само да те светна, че двата проекта са записани и заснети заедно, тоест тогава Галена е нямало как да знае колко голям хит ще стане песента, че да се включи в нея. Разбирам ако го беше направила сега, след като песента на Меди вече е гръмнала, но при положение, че са ги записвали заедно... Освен това Галена пусна нейната част втора и с риск да не се приеме добре и да отнесе хейт. Къде тук се е показала като използвачка? По твоята логика значи Преслава се възползва от изпълнителите, чиито песни изпя в миксовете си. Така ли е? 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Е, не съм казал че е била номер едно през всичките 10 години. Такава няма в никое десетилетие. Просто като цяло, за този период, като теглим чертата, на първо място май е Ивана.

За тоя период предлагам да сложим Камелия, за да има максимално недоволни. Ванча няма как да вземе за цяло десетилетие, твърде крайно се сгромоляса след като я пенсионираха като Мега (Мура без фъстички). 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

И къде е лицемерното в този пример? Само да те светна, че двата проекта са записани и заснети заедно, тоест тогава Галена е нямало как да знае колко голям хит ще стане песента, че да се включи в нея. Разбирам ако го беше направила сега, след като песента на Меди вече е гръмнала, но при положение, че са ги записвали заедно... Освен това Галена пусна нейната част втора и с риск да не се приеме добре и да отнесе хейт. Къде тук се е показала като използвачка? По твоята логика значи Преслава се възползва от изпълнителите, чиито песни изпя в миксовете си. Така ли е? 

Не, не е така! Най-важното ми нещо в този живот не е Преслава, за да я браня със зъби и нокти! Един път живеем и ако за теб Галена е най-важното нещо в единствения ти живот, защитавай я колкото искаш, но е малко жалко за теб :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Не, не е така! Най-важното ми нещо в този живот не е Преслава, за да я браня със зъби и нокти! Един път живеем и ако за теб Галена е най-важното нещо в единствения ти живот, защитавай я колкото искаш, но е малко жалко за теб :( 

Какъв фен си ти, бе? Естествено, че Галена е най-важното нещо за нас в този живот.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Не, не е така! Най-важното ми нещо в този живот не е Преслава, за да я браня със зъби и нокти! Един път живеем и ако за теб Галена е най-важното нещо в единствения ти живот, защитавай я колкото искаш, но е малко жалко за теб :( 

Кое не е така? Отговора ти няма нищо общо с написаното от мен. За пореден път пишеш несвързани неща и бягаш от отговорност като ти се поискат аргументи. Не мисля, че има смисъл да се занимавам повече с теб по темата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Не, не е така! Най-важното ми нещо в този живот не е Преслава, за да я браня със зъби и нокти! Един път живеем и ако за теб Галена е най-важното нещо в единствения ти живот, защитавай я колкото искаш, но е малко жалко за теб :( 

Преси, с тоя номер тука няма да минеш. Вече знаем че сама си едитваш уики-страницата, сама си пращаш снимки с коментари из форуми, в които сами се хвалиш. Ся знаем, че трябва да запълнваш нещо страницата да знаем че си жива докато Пуфис и Савекс кихнат още някой лев за рекламни постове, но е жалко, че няма дори тука кой сам да те пофали, та тряя самичка. То няма лошо и така, но сърцето ми се щеше да се къса, ако ми пукаше нали. 

Но ето ти една идея, днес напълно безплатно, народни кремвирши. Виждаме хората така и така явно те асоцират с тях, що не им се предложиш за рекламно лице? Тамън Палома ще има с кво да пълни памперсите. 

  

 

image.png

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...