Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 38 минути, Stela каза:

"Пиян" - 19 милиона/"Добре ли си" - 24 милиона. Нещата са ясни, повече от ясни. :da:

 

 

Повече са мила! 
Youtube+Spotify:
Добре ли си - 28.4М
Пиян - 24.2M

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FikLena каза:

ТАЗИ ЖЕНА НЯМА ГРАМ АКЪЛ !!!!!!!!!!как може да е толкова тъъпааааааа ?

всеки може да редактира в Уикипедия!

Тя може да е царицата, Галена кралицата, но всички знаем, че ТИ СИ императрицата. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, xroflx9 каза:

Лошото е че като пуснаха подобни анкети в инстаграм страници като  justpablo  и eastboy_sofia Галена водеше. Верно,че беше с 1-2 процента,но все пакр

Кога са пускани подобни анкети? Помня, че преди седмица/две имаше анкета в Село Кравино за това коя е кралицата и Преслава водеше убедително. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

А ти да не мислиш, че Преслава е тръгнала да чете какво пише за нея в Уикипедия?!

Докато цифрите са факти и никой не може да ги промени, това да се кефиш че някой за теб е редактирал че си кралица, на мен ми е супер смешно. Не съм казал че рови в Уикипедия иначе!

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Докато цифрите са факти и никой не може да ги промени, това да се кефиш че някой за теб е редактирал че си кралица, на мен ми е супер смешно. Не съм казал че рови в Уикипедия иначе!

То и тези цифри могат да се манипулират ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Докато цифрите са факти и никой не може да ги промени, това да се кефиш че някой за теб е редактирал че си кралица, на мен ми е супер смешно. Не съм казал че рови в Уикипедия иначе!

Абе така е донякъде, ама и Преса и Галя са мачкали с цифри, а накрая иде концерт и нещо дето няма цифри ги забива в земята. И не само тях, имало е куп примери за песни с милиони дето на концерти са минавали се1 са излезли вчера. 

Това са Преслава и Галена, нали разбираш, че те са медийния образ на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2010 до сега, единствено имаше някакво разместване между Галенa/Преслава, през 2019-та година, когато Емилия направи най-силните си хитове за кариетата си. Оттам нататък, други със сигурност са имали силни песни и хитове, но никой не може да се мери с първите две.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

То и тези цифри могат да се манипулират ;) 

Да, Преси и Фики го доказаха преди някоя друга година за едни награди.:icecream:

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе така е донякъде, ама и Преса и Галя са мачкали с цифри, а накрая иде концерт и нещо дето няма цифри ги забива в земята. И не само тях, имало е куп примери за песни с милиони дето на концерти са минавали се1 са излезли вчера. 

Съгласен съм, даже не знам как от цялата ситуация с какво прес е споделила на стори се стигна пак до сравненията й с Галена.
Явно и те като алфите ходят ръка за ръка!

 

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Съгласен съм, даже не знам как от цялата ситуация с какво прес е споделила на стори се стигна пак до сравненията й с Галена.
Явно и те като алфите си ходя ръка за ръка!

 

Te винаги ще са така. Но реално истинската кралица в жанра е една. ТЯ Е:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една “кралица” не остава без масов хит близо две години и не пуска веднъж годишно песен, която става сезонен хит. Както и не пее микс от чужди хитове. :sp_ike:

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Една “кралица” не остава без масов хит близо две години и не пуска веднъж годишно песен, която става сезонен хит. Както и не пее микс от чужди хитове. :sp_ike:

Мен пък ме спечели като доказа, че не е толко долна колкото я мислех. И се дръпна малко и си гледа живота и детето. И дори с по - малко продукция и липса от медийния свят, пак запази статуса си. За мен това е достатъчно да докаже, че е голяма. Аз харесвам хора които са сигурни в кариерата си. Галена ме спечели със същото преди години. И там като се отказа от наградите, жалко, че после пак почна и тя да ламти за тях.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Една “кралица” не остава без масов хит близо две години и не пуска веднъж годишно песен, която става сезонен хит. Както и не пее микс от чужди хитове. :sp_ike:

Хаха, а Цеца няма нова песен от 3 години сигурно и пак е Кралицата на балканската музика! Това дали си продуктивна или не, не определя дали си кралица!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Мен пък ме спечели като доказа, че не е толко долна колкото я мислех. И се дръпна малко и си гледа живота и детето. И дори с по - малко продукция и липса от медиите, пак запази статуса си. За мен това е достатъчно да докаже, че е голяма. Аз харесвам хора които са сигурни в кариерата си. Галена ме спечели със същото преди години. И там като се отказа от наградите, жалко, че после пак почна и тя да ламти за тях.

Галя винаги е ламтяла за тях. Народа нея не я познава, защото винаги е с маска! Задкулисно прави шмекерии с куцо, кьораво и сакато, за да я бутат напред! Тя е една използвачка и лицемерка! В това се убедих в последния месец!

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Хаха, а Цеца няма нова песен от 3 години сигурно и пак е Кралицата на балканската музика! Това дали си продуктивна или не, не определя дали си кралица!

Цеца бате. Дай голяма певица за пример - Адел, Мадона. Иначе и Галена си е топа на конопа, колкото и да го отричаш. Тя си е във вихъра сега, има си як екип и бачка! Това също е достойно за уважение:

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Галена ме спечели със същото преди години. И там като се отказа от наградите, жалко, че после пак почна и тя да ламти за тях.

Как си направи тези изводи? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Галя винаги е ламтяла за тях. Народа нея не я познава, защото винаги е с маска! Задкулисно прави шмекерии с куцо, кьораво и сакато, за да я бутат напред! Тя е една използвачка и лицемерка! В това се убедих в последния месец!

Да не говориш за Преслава, че тя отговаря напълно на това, което си писал.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Как си направи тези изводи? 

Ми въобще участваше в тях следващите години. Трябваше още 2011/12 да им тегли една и да си каже gg! За какво й бяха ? Тя си беше вече Галена. При Преслава същото - толкова хейт, освирквания и празни зали видя заради едно старо желязо.  Виж колко алчни и глупави са хората. Готови са да станат за смях заради едно НИЩО. И двете...

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Мен пък ме спечели като доказа, че не е толко долна колкото я мислех. И се дръпна малко и си гледа живота и детето. И дори с по - малко продукция и липса от медийния свят, пак запази статуса си. За мен това е достатъчно да докаже, че е голяма. Аз харесвам хора които са сигурни в кариерата си. Галена ме спечели със същото преди години. И там като се отказа от наградите, жалко, че после пак почна и тя да ламти за тях.

Ми тя се дръпна, не заради семейството си и желанието й да бъде вярна домакиня и съпруга, а защото има пандемия и в тези условия за нея е нерентабилно да инвестираш в кариерата си. Ако имаше участия и всичко си работеше, както преди, в никакъв случай нямаше да остане с една песен..

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ми въобще участваше в тях следващите години. Трябваше още 2011/12 да им тегли една и да си каже gg! За какво й бяха ? Тя си беше вече Галена. При Преслава същото - толкова хейт, освирквания и празни зали видя заради едно старо желязо. 

Аз мислех, че говориш след периода 2015.

Галена не се беше отказала от наградите след 2010. Просто беше казала, че не искат да гласуват за нея през въпросната 2011, защото предполагам не искаше да се повтори случая с освиркването. 

Но и за 2011 си заслужаваше напълно Певица на годината.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Аз мислех, че говориш след периода 2015.

Галена не се беше отказала от наградите след 2010. Просто беше казала, че не искат да гласуват за нея през въпросната 2011, защото предполагам не искаше да се повтори случая с освиркването. 

Но и за 2011 си заслужаваше напълно Певица на годината.

Между другото, вярно, че тя и Глория са най - известните унизявани от Преслава, защото скандираха името на Преса, а те бяха на сцената. Но това беше, защото и двете бяха големи и още са и удари по статуквото им. 

НО! Не знам дали сте били в залата когато не скандираха друго име, а директно освиркваха Преслава. При Глория и Галена поне имаше хора, които пяха песните им. При Преслава останаха около 200 човека, а микса й беше 25 минути от най - големите хитове. Никога не е имало по - празна зала. Нито при Глория (стадиона), нито при Галя, нито при Ивана. Имало е крах, имало е скандиране на друго име, но поне са пели с тях и е имало хора. 

Но е факт, че и четирите случки са много неприятни.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, чушка. каза:

Ми тя се дръпна, не заради семейството си и желанието й да бъде вярна домакиня и съпруга, а защото има пандемия и в тези условия за нея е нерентабилно да инвестираш в кариерата си. Ако имаше участия и всичко си работеше, както преди, в никакъв случай нямаше да остане с една песен..

Казваш го сякаш Галена не прави същото.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразгата между Преслава/Галена се случи, защото първата предпочете желязото пред приятелството, на което тя уж беше вярна. Всички предишните изпълнения, от рода да дели награда или да говори някакви мили неща, отиват направо в коша. С няколко думи - Преслава е един боклук като човек.

  • Like 8
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...