Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Няма те, няма става изключителна viral, всички около мен говорят за песента, което не се сещам откога не се е случвало с чалга песен. Да, повечето коментари са негативни, но същевременно днес вече няколко човека ми казват как това “няма те, няма” им се е набило в главата. Колкото и да е посредствено всичко около Биляниш, хиляди пъти предпочитам поне да се изкарва нова продукция с вложени средства в нея отколкото посредствено машъпчета с нулева оригиналност и вложени 100 лева. После да не се чудим защо новите имена настъпват.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, чушка. каза:

Ми тя се дръпна, не заради семейството си и желанието й да бъде вярна домакиня и съпруга, а защото има пандемия и в тези условия за нея е нерентабилно да инвестираш в кариерата си. Ако имаше участия и всичко си работеше, както преди, в никакъв случай нямаше да остане с една песен..

Ми аз не мисля, че е така както казваш. Виж, че непрекъснато е сред природата. Зарежда се с енергия. Спортува. Първа спря участията си. Поне на мен ми изглежда като духовно и морално израстване. 

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ми аз не мисля, че е така както казваш. Виж, че непрекъснато е сред природата. Зарежда се с енергия. Спортува. Първа спря участията си. Поне на мен ми изглежда като духовно и морално израстване. 

Направо да ходи в Тибет и да метидира за излекуването на цялото човечество и планета.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки един труд принципно трябва да бъде възнаграден по някакъв начин, а в Пайнер това се случваше единствено с церемонията им с наградите

Тя още през 2008 Галена беше тотално прецакана като не я номинираха за Певица, а самата тя си беше една от претендентките за тая награда. Тогава Преслава направи добър жест като си раздели наградата с нея. 

През 2015 виждаме съвсем различна картинка - Преслава взима наградата със всичките си претенции и наглост и ехидна усмивка и дори не се усеща, че Галена бе единственият тотален лидер през годината и думичка не каза за нея. Може би ако го беше направила, нямаше да се стигне до това цялото нещо. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Senhor каза:

Няма те, няма става изключителна viral, всички около мен говорят за песента, което не се сещам откога не се е случвало с чалга песен.

Първоначално не се сетих за коя песен говориш, и сега видях, че е новата на Биляниш. Не съм съгласен, според мен не става вайръл, през втория ден даже гледанията са под 100к. 
 

Ето пример за песен, която беше viral още в първия ден от излизането си и всички говореха за нея:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото, вярно, че тя и Глория са най - известните унизявани от Преслава, защото скандираха името на Преса, а те бяха на сцената. Но това беше, защото и двете бяха големи и още са и удари по статуквото им. 

НО! Не знам дали сте били в залата когато не скандираха друго име, а директно освиркваха Преслава. При Глория и Галена поне имаше хора, които пяха песните им. При Преслава останаха около 200 човека, а микса й беше 25 минути от най - големите хитове. Никога не е имало по - празна зала. Нито при Глория (стадиона), нито при Галя, нито при Ивана. Имало е крах, имало е скандиране на друго име, но поне са пели с тях и е имало хора. 

Но е факт, че и четирите случки са много неприятни.  

Кога е било това освиркване на Преса, че аз не помня такова

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

През 2015 виждаме съвсем различна картинка - Преслава взима наградата със всичките си претенции и наглост и ехидна усмивка и дори не се усеща, че Галена бе единственият тотален лидер през годината и думичка не каза за нея. Може би ако го беше направила, нямаше да се стигне до това цялото нещо. 

Наградата се дава за най-много вкарани приходи + Галена не беше в залата, че да я раздали с нея.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Кога е било това освиркване на Преса, че аз не помня такова

Бтв, и тук се изпразни половината зала на нея:

И не го казвам за да се заяждам, а защото това донесе негативи и за двете. И показа колко са прости.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Наградата се дава за най-много вкарани приходи + Галена не беше в залата, че да я раздали с нея.

Наградите от Пайнер нямат никакъв критерий, че да са на база приход. Това е пълен абсурд. Няма да е зле малко да мислите, преди да пишете.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Наградата се дава за най-много вкарани приходи + Галена не беше в залата, че да я раздали с нея.

Преслава се е усетила защо Галена не е била в залата на 100%. Пак можеше да каже: “Галена заслужаваше наградата” и щеше да се издигне в очите на доста хора. 

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Преслава се е усетила защо Галена не е била в залата на 100%. Пак можеше да каже: “Галена заслужаваше наградата” и щеше да се издигне в очите на доста хора. 

 

"Здрава съм 😘"

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Наградите от Пайнер нямат никакъв критерий, че да са на база приход. Това е пълен абсурд. Няма да е зле малко да мислите, преди да пишете.

Обясни тогава защо точно Ритон връчиха наградата. Ясно е като бял ден.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Наградите от Пайнер нямат никакъв критерий, че да са на база приход. Това е пълен абсурд. Няма да е зле малко да мислите, преди да пишете.

Точно и винаги ще има недоволни.
2002 - Камелия, която имаше най - големия хит и най - продаван албум. 
2003 - Глория, която макар да нямаше най - големия хит. Имаше втория най - продаван албум след Анелия, много хитове, концерт в зала 1 на НДК и още куп в Русе и не знам си къде. Но наградата отиде при Ивана.

2010+ - Анелия/Емануела/Галена защото наградите винаги отиваха при Преслава, вкл. тези на Нов Фолк. 

Винаги ще има 1 който заслужава наравно, но не я получава. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, чушка. каза:

"Здрава съм 😘"

вижте коментарите под снимката

https://www.facebook.com/GalenaMusic/photos/здрава-съм-iloveyousomuch-️/10153369736822765/

12814641_10153369736822765_7674536561122

Галена им го сложи здраво. Даден ясен отговор защо не е била- каза че е здрава, защото всички я питаха да не и се е случило нещо. Галена направи крачка към напускане на тази вече безумна фирма. Баш сега е времето да се махне от там. На върха на кариерата си е, само им пълни джобчетата, а те в замяна неблагодарност и дават. Тя махне ли се край с тази фирма. Години наред им прави най-големите хитове, участията и са препълнение и прави най-високо ниво продукция, за да може Пайнера да я пренебрегва за сметка на Преслава с видеоверсиите и аматьорски песни. То най-логично е да напусне.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

защо изобщо спорите със заслепените фенове на Преса ?

Преслава има най гадните фенове..

 

била алчна охх....:roll1:

 

Галено, бива ли да си толкова алчна? 5 награди - една от които "Идол на годината" не ти ли стигат? Много са ти даже. Нелепо е да претендираш дори, в предвид че нямаш никакъв талант а в Пайнер те третират като кралица. Нагрдата за певица е за пеещи. Съвсем логично е да е в ръцете на Преслава за втора поредна година. Емилия също заслужава. Но ти в никакъв случай!

 

А бе хора Галена спечели цели 5 награди!!!! ЕДНА ОТ КОИТО ИДОООООЛЛЛ НА 2015!!!! ТА ТО ТОВА СИ Е АЛЧНОСТ! БИВА ЛИ ЧАК ТОЛКОВА ? ДА ВЯРНО Е МНОГО Е АКТУАЛНА, АЗ МНОГО Я ЦЕНЯ И ОБИЧАМ... НО МИ СЕГА МИ ПАДНА В ОЧИТЕ

Като гледам колко си нагла, сигурно и "Певец на годината" ще искаш

Ne prisustva na nagradite, za da se pravi na interesna... Kakvo poveche iska.. Vze niakolko nagradi, vkluchitelno i Idol jena, koqto si e nai-golqmata nagrada.. Cupi se kato dete, a uj e priatelka na Preslava #Licemerka

 

Много си АЛЧНА ! ДО ПРЕДИ ВЧЕРА ПРОСТО ТЕ ОБОЖАВАХ... А СЕГА МИ ПАДНА В ОЧИТЕ ! 5 НАГРАДИ НЕ ТИ ЛИ СТИГАТ ?????? И ТО ЕДНА ОТ КОИТО ИДОЛ НА 2015 !!!! ТОВА Е АЛЧНОСТ

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Danger. каза:

Преслава се е усетила защо Галена не е била в залата на 100%. Пак можеше да каже: “Галена заслужаваше наградата” и щеше да се издигне в очите на доста хора. 

 

Умряла е да се издига в очите на няколко болни Галошови.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Screenshot_20210124-151752_Instagram.jpg.56cf9e9622926a05556f66a441585b47.jpg

Колко самохвално да си споделиш такова нещо на стори .... :blink: 

Тя сигурно сама го е редактирала там, ма ко да прави. Като не са си платили от Пуфис за рекламен пост, се налага да спами с глупости да не земем да и сварим житото. 

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Голяма работа като е споделила нещо такова Преслава. Те всички са супер егоцентрични, при нея поне е с покритие. Сложете анкета във фейса коя е кралицата на фолка и ще видите, че ще спечели тя или Галена. 

То квато и анкета да пуснем тука, пак ша спечели. Да припомням ли как ботове я изгласуваха за Най-голяма циганка във съответната анкета, та се наложи някои хора да се правят вече коя петилетка че ги вълнувало расизъм и насаждане на омраза ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Мен пък ме спечели като доказа, че не е толко долна колкото я мислех. И се дръпна малко и си гледа живота и детето. И дори с по - малко продукция и липса от медийния свят, пак запази статуса си. За мен това е достатъчно да докаже, че е голяма. Аз харесвам хора които са сигурни в кариерата си. Галена ме спечели със същото преди години. И там като се отказа от наградите, жалко, че после пак почна и тя да ламти за тях.

Да бе. Единствената причина да не бълва е че няма за къде и не се очертава да има поне още два - три месеца. Ся ша реди мушами с чужди песни докато върлува короната, че сигурно и натам. 

преди 1 час, Fast каза:

Казваш го сякаш Галена не прави същото.

Галена пуска ли нови песни? Пуска. Докато Кума Лиса си я къта някъде за края на света. 

преди 42 минути, Fast каза:

Има причина защо наградите по света са раздавани от независими органи.

Мхм, затова на последните награди на МТВ - примерно - желязото беше раздадено предимно на участващите в пародията. Всички награди са субективни по един или други начин. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Тагнал я е, споделила го е! Не го е качила самата тя, както Галена направи с нейбъла ;) 

Какво оправдание само... не го била качила самата тя.. А кой е натиснал бутона "сподели", след като е видяла тага? Сори, но изглежда смешно  точно това. Едно е случката с нейбъла и съвсем друго е това. С гледания и бройки се хвалят абсолютно всички, включително и Преслава. Този скрийн от уикипедия изглежда несериозно и самохвално по смешен начин. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От Wikipedia са заключили страницата на Преслава за редактиране. Обаче преди да го направят е останало "The laziest Bulgarian pop-folk singer" 😂🤣🤣 Кой знае к'во е ставало там!

  • Haha 6
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...