Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Естествено, че ще купи бе любов моя. Като мелето се чуди, защо го обиждат хората, е те точно затова е:

1. Галин пада до невиждани нива на злоба, което е ново за чалгаата.
2. Обижда изпълнители с голям опит като Деса, Ана, а - у. После се прави на ни лук ял...
3. Краде на поразия  и представя нещата за свои.
4. Прокарва идеи и вреди на обществото. Присмива са на определен сегмент от хора, които са в разрез с неговите идеи за ВСИЧКО: визии, песни, КОВИД, клипове, хитове.
5. НОН стоп купува гледания за да лъже всички и още повече злепоставя жанра. 

Всичко това е довело до масовият хейт във форума за него.

Бих добавил и комплексите от сексуалността си, която видимо го измъчва. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Бих добавил и комплексите от сексуалността си, която видимо го измъчва. 

Само когато не е в Испания котенце. Освен това той е много насти. Изобщо не го измъчват когато беше с оня с мазератито мускулестия. Знаеш ли как се надсмиваше на част от момченцата от УНСС дето са го прали и обяздвали докато си беше само Гинка.

Просто си е кофти човек. Това е. 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Само когато не е в Испания котенце. Освен това той е много насти. Изобщо не го измъчват когато беше с оня с мазератито мускулестия. Знаеш ли как се надсмиваше на част от момченцата от УНСС дето са го прали и обяздвали докато си беше само Гинка.

Просто си е кофти човек. Това е. 

Фрашкана си с клюки, значи! Я, дай още! 😂

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Годината реално започна добре - Галена и Меди разбиха с проект, Преслава флопна с умрял машъп, Биляниш и Джия изкараха зарибяващи песнички, Диона пусна яки песни и баладата й е топ, Лидия и тя май нацели някакъв хит. 

едит: забравих Десислава - и тя разби с машъп

Чакаме Ариа да се разпише за 2021 вече!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не сте коментирали, че Теди Александрова (30) и Емрах (18) са официализирали връзката си?

Значи и за мен и Денис Теофиков има шанс , доста по-малка ни е разликата 🥰❤️👄😘🤩☺️😍

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Защо не сте коментирали, че Теди Александрова (30) и Емрах (18) са официализирали връзката си?

Значи и за мен и Денис Теофиков има шанс , доста по-малка ни е разликата 🥰❤️👄😘🤩☺️😍

Колко ви е разликата? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За тройката знам само това. Иначе за УНСС, познавам едно момче дето е клецало Гина и сега е некво шефче в ЛЕВ ИНС. Та Гинето е ходила с некво мазарати, май тва червеното и се е фукала с некво мускулесто бате. Дето вика въпросният за Галин: праи се на звезда, па до вчера ми би чек**!

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Годината реално започна добре - Галена и Меди разбиха с проект, Преслава флопна с умрял машъп, Биляниш и Джия изкараха зарибяващи песнички, Диона пусна яки песни и баладата й е топ, Лидия и тя май нацели някакъв хит. 

едит: забравих Десислава - и тя разби с машъп

Чакаме Ариа да се разпише за 2021 вече!

 

Най вече си забравил Ванчето ни, разбира се, Великова че изора всички останали не с един, а с цели ДВА топ хита, и вече подготвя следващия. Яша бейби, качвам са! 

 

  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Забравяте най-известната Симона.

Не знам защо Галин бута Лидия в нова колаборация толкова скоро. Грешници става хит, трябва да си изживее живота.

Както би казала Счети, баш тая е била още на майка си в п*тката когато дъ рийл Симона къртеше с Кекс. Така че най-известна, друг път, да се радва че покрай баба ни не сме и зачислили номера. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

 

Имаше и по-успешна Симона!

 

Много ме кефеше тая кака като бях пикльо в не знам кой клас точно, хах 😀😋 Даже си спомням, ѝ бях писал писмо до офиса на "Ара", на което тя ми отговори, пращайки ми фотографска снимка, защото нямала още картички, или били ѝ свършили, не се сещам точно. Беше много мила и симпатична в писмото си. Но въпреки симпатиите ми, не мисля, че би станала голяма звезда. Добре че се е отказала. Интересно с какво ли се занимава сега... :)

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, ice_hot_sm каза:

Много ме кефеше тая кака като бях пикльо в не знам кой клас точно, хах 😀😋 Даже си спомням, ѝ бях писал писмо до офиса на "Ара", на което тя ми отговори, пращайки ми фотографска снимка, защото нямала още картички, или били ѝ свършили, не се сещам точно. Беше много мила и симпатична в писмото си. Но въпреки симпатиите ми, не мисля, че би станала голяма звезда. Добре че се е отказала. Интересно с какво ли се занимава сега... :)

Супер е Симка! Имаше и втори хит

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Защото този “хит” ще угасне толкова бързо, колкото и всички останали напомпани Алфа песнички. Как ще коментираш теориите за купени гледания, защото започва доста ясно да си личи?

Не мисля, че може да се каже със сигурност, че са купени. Несъответствия в гледания, лайкове, коментари винаги са възможни. А и не мисля, че е честно за някои като Преслава и Галена винаги да се приемат за реални всички бързи милиони и счупени рекорди само с обяснението, че 'те винаги ще са на върха', а да се съмняваме в интереса към млада и очевидно харесвана сензация като Лидия, при това с участието на легендарен за жанра изпълнител.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е Меди, е сензация. Ако е Алфичка, е купено. Just Rama things.

Самият факт, че се обвинява продуцентът, а не изпълнителят, както бихме направили във всеки друг случай, е показателен. 

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Ако е Меди, е сензация. Ако е Алфичка, е купено. Just Rama things.

Самият факт, че се обвинява продуцентът, а не изпълнителят, както бихме направили във всеки друг случай, е показателен. 

Кой друг да обвиняваме? Тройницата пари няма да си направи нос нормален, гледания ша купува ;)

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

То в момента всъщност има ли въобще логика Галин да купува гледания на когото и да било? Той постоянно реве, че няма дискотеки, защото това му е основния начин да печели от Алфите. Сега печели главно от YouTube и звучи абсурдно той да е този, който да дава пари за YouTube.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...