Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От всяко поколение си има звезди, които си запазват интереса на публиката през годините, дори и след серия флопове. И винаги могат да се завърнат с хит, редом до новите звезди.

Винаги ще ми е забавно да си спомням какви се говореха за Десислава преди 2016. И ще ми е тъпо, че и аз ги говорех едни за Камелия преди 2017. Ясно е, че те винаги ще си бъдат най-запазените певици от 90-те, също и Софка ама тя е малко по-различен случай.

От 00-те е ясно, че ще са Преслава и Галена. Казах и за Анелия, че според мен хората навярно винаги ще я зачитат за такава, макар и тя отдавна да няма чак толкова силна фенска подкрепа заради ужасното комерсиализиране. И Емилия също.

От първите години на 10-те почти нямаме нови имена, но от мъжете Галин и Фики може би още не са за отписване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики не знам защо си позволи тази пауза. 2020 има 2 песни, за които реално нищо не е правил и са си на готово. 2019 дуетите също са пипнати от Галя и Цура. Последното му истинско парче това ли е? 2 години?! Смятам че като нищо ще се завърне и мачка със силна песен, просто е станал страшен мързел. Къде е амбицията от 2014-16...

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Фики не знам защо си позволи тази пауза. 2020 има 2 песни, за които реално нищо не е правил и са си на готово. 2019 дуетите също са пипнати от Галя и Цура. Последното му истинско парче това ли е? 2 години?! Смятам че като нищо ще се завърне и мачка със силна песен, просто е станал страшен мързел. Къде е амбицията от 2014-16...

 

Чака да му изтече договора, не е ли очевидно? 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За отписване са тези които пускат песни пак не им се получава. Анелия, Джена, Емануела, Галин - пята песен. Бих добавил и Андреа. Джеси също не я бива с нова продукция и е време да се отдаде на негуване на ретрото или фолклора.

Фики, Емилия и Цура още имат шанс.

  • Haha 1
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Чака да му изтече договора, не е ли очевидно? 

Мда, въобще не съм се замислял на тази тема. Може би защото той беше мъжката Преслава на фирмата и си беше доста глезен. Ако е така, с нетърпение чакам новата му ера.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

За отписване са тези които пускат песни пак не им се получава. Анелия, Джена, Емануела, Галин - пята песен. Бих добавил и Андреа. Джеси също не я бива с нова продукция и е време да се отдаде на негуване на ретрото или фолклора.

Фики, Емилия и Цура още имат шанс.

От всички тия само Емануела ми се струва наистина бита карта. Нейния имидж на лековата комерс дива просто не го виждам как ще върви след 40-те й години.

За Анелия казах вече. Джена ми е на кантар, беше голяма любимка на хората по едно време и с подходящите песни има шанс. Андреа пък никога не е спирала да бъде интересна, просто в последните години е главно заради визията и фотошопа, а и сега отново отива към слаба и нищо не се знае.

За Галин пък дори няма значение вече дали ще има негови си хитове. Човекът си реализира плана да използва тласъка от чалга кариерата си, за да развие бизнес. За 10 години е постигнал достатъчно като певец и продуцент, а и в бъдеще винаги може да се шмугва в актуална песен на някоя вървежна Алфа.

Десислава умишлено я оставям за накрая, както казах за нея ми е най-забавно. Същите неща се говореха за нея и преди 2016, а тя накрая запуши устите на всички. По-добре да не я подценява човек, че дойде ли в адекватната си фаза става интересно. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Десислава пък най-накрая има песен с половин милион в Spotify. И то коя... :D

Спешно трябва да издаде някой по-голям нов хит, ще е срам и позор това да й е първата с милион.

Тя не е нейна тая песен. 

преди 29 минути, Willy каза:

Фики не знам защо си позволи тази пауза. 2020 има 2 песни, за които реално нищо не е правил и са си на готово. 2019 дуетите също са пипнати от Галя и Цура. Последното му истинско парче това ли е? 2 години?! Смятам че като нищо ще се завърне и мачка със силна песен, просто е станал страшен мързел. Къде е амбицията от 2014-16...

 

Фикича си е актуален и без нови хитове. 

Време е за истински хитове от Тигър и Ефрат!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

От всички тия само Емануела ми се струва наистина бита карта. Нейния имидж на лековата комерс дива просто не го виждам как ще върви след 40-те й години.

За Анелия казах вече. Джена ми е на кантар, беше голяма любимка на хората по едно време и с подходящите песни има шанс. Андреа пък никога не е спирала да бъде интересна, просто в последните години е главно заради визията и фотошопа, а и сега отново отива към слаба и нищо не се знае.

За Галин пък дори няма значение вече дали ще има негови си хитове. Човекът си реализира плана да използва тласъка от чалга кариерата си, за да развие бизнес. За 10 години е постигнал достатъчно като певец и продуцент, а и в бъдеще винаги може да се шмугва в актуална песен на някоя вървежна Алфа.

Десислава умишлено я оставям за накрая, както казах за нея ми е най-забавно. Същите неща се говореха за нея и преди 2016, а тя накрая запуши устите на всички. По-добре да не я подценява човек, че дойде ли в адекватната си фаза става интересно. :D

Напротив Емануела има една идея по-успешни песнички от тези. Ана няма хит от 2018, а Милион с Теофиков дори не я броя. Джена и тя от 2018, а последните й песнички са страшни флопове и не виждам как ще се завърне. Тя е в най-голяма дупка. Андреа не е спирала да е интересна с фотошопа, да, но хит няма от? Тони Стораро и него го няма, Алисия даде назад с дуетите и последните 2 бози.

Не знам дали наистина положението ти се вижда толкова розово, но истината е че хитове почти няма и само 2-3 имена държат фронта последните години.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Willy каза:

За отписване са тези които пускат песни пак не им се получава. Анелия, Джена, Емануела, Галин - пята песен. Бих добавил и Андреа. Джеси също не я бива с нова продукция и е време да се отдаде на негуване на ретрото или фолклора.

Фики, Емилия и Цура още имат шанс.

От тия Анелия е тази, която не е за отписване. Единствената, при която има някво разнообразие, а не бълва просто за шмъркотеките. Така де бълва, повечето са простотии, или фючъринги, ама чат пат пуска и по нещо по така, за собсвен кеф, за феновете или кой знае. Гъзарката ни тя. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Напротив Емануела има една идея по-успешни песнички от тези. Ана няма хит от 2018, а Милион с Теофиков дори не я броя. Джена и тя от 2018, а последните й песнички са страшни флопове и не виждам как ще се завърне. Тя е в най-голяма дупка. Андреа не е спирала да е интересна с фотошопа, да, но хит няма от? Тони Стораро и него го няма, Алисия даде назад с дуетите и последните 2 бози.

Не знам дали наистина положението ти се вижда толкова розово, но истината е че хитове почти няма и само 2-3 имена държат фронта последните години.

Положението въобще не е розово, защото жанра не е чак толкова масов, особено сега като хората мислят за здравето и работата, а не за чалга. Въпреки това отново си е жанр номер 1 и като за днешния му статут си има доста средни хитове и няколко големи.

Не знам, не ми се иска да отписваме никого всъщност. Дори Емануела. Не знам дали някога ще са отново звезди от баш ТОПа, но успехите са възможни.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Не знам Либия какво чака. Дори Димитричка, която е била винаги хубава, си е инсталирала нова глава, та какво остава за страшната Алфа?

Лиди има най-хубавата глава! Ако имаше награда Златна глава, щеше да е за нея!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Лиди има най-хубавата глава! Ако имаше награда Златна глава, щеше да е за нея!

Долната й глава - ако има такава- може. Тая горната - абсурд.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

От тия Анелия е тази, която не е за отписване. Единствената, при която има някво разнообразие, а не бълва просто за шмъркотеките. Така де бълва, повечето са простотии, или фючъринги, ама чат пат пуска и по нещо по така, за собсвен кеф, за феновете или кой знае. Гъзарката ни тя. 

 

Аня има актуален хит вече няколко сезона.

 

  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук от 10 години Анелия е дъно, дойде концерт и тя пак смазва:

Много бързо забравихте как се шашнахте от приема на богинята на чалгата. А некви милионни мега гига хитове бяха помляни. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Лидия специално ви е качила снимка преди всички интервенции, да се види че винаги си е била естествено сладко момиче.

20210216_173753.jpg.93001ae4d7a84095dd886bcfaa7a02c8.jpg

Пълна злодейка. Кой знае колко съученици е тормозела.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Ана няма хит от 2018, а Милион с Теофиков дори не я броя.

"Милион" не я бройш, ама "Добре ли си", "Шефката" и "Кавала кючек" бройш, пак двойните стандарти. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

С тази визия с шапката Лиди прилича на героиня от "Трима братя, три сестри" - нали @zai4eto82?

Щом легенди като Деси и Коце й направиха фийтове, значи е лидерка! Само Прес все още липсва в колекцията, вероятно защото няма да можем да ги различим в клипа. ^^;

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Димана и тя май като Есил си е сменила главата, супер различна ми изглежда:

https://www.facebook.com/100044692793832/posts/266102184889539/?app=fbl

 

Главата си е сменила, а заглавието същото? Къде е смисъла ... 

преди 1 час, SG каза:

Лидия специално ви е качила снимка преди всички интервенции, да се види че винаги си е била естествено сладко момиче.

20210216_173753.jpg.93001ae4d7a84095dd886bcfaa7a02c8.jpg

Либия е била момиче? Тва някъв опит за плот туист ли е, с цел печелени на симпатии? Да ти напомня Горгона почна да става симпатичен чак като се махна от Омега мюзик ... 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

"Милион" не я бройш, ама "Добре ли си", "Шефката" и "Кавала кючек" бройш, пак двойните стандарти. 

 

 

Добре ли си, Шефката и Кавала са следвани от огромни самостоятелни хитове, а Анелия такъв няма от 3 години??

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...