Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 часа , Blueberry каза:

Константин и Лидия 2021

 

Константин 2001

Лидия 2001

 

...ииии докато чакам лявата агентура на форума да си формира обвинението, това ми иде доста смешно. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava is cancelled.

Благодаря на Лидия и Емилия, че я изместиха тая елементарница от топа ми. В 2021 нямаме нужда от асоциални хора във фийда си. Blocked! 🥰

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DarkChild каза:

Зайка 2001

teen-with-red-hair.jpg

На Танчето косата е винаги във топ форма и поддържана ако не знаете, нито корени има нито нищо. И е по към лилаво. Да не говорим, че бижутата са в бонбонено, а блузката розова. 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

На Танчето косата е винаги във топ форма и поддържана ако не знаете, нито корени има нито нищо. И е по към лилаво. Да не говорим, че бижутата са в бонбонено, а блузката розова. 

Тогава не е работела и не е можела да си позволява такива глезотии.

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Hurricane каза:

Не си измисляй! Вдигна и каза нещо друго, но не и това...

Сигурно не е вярно и за лайфа преди да роди, когато се изцепи “Не искате ли да ви покажа хоя”, а Преси не пропусна да подсети после “Щеше да показваш нещо, хората чакат”, издавайки звуци наподобяващи хиена..

  • Like 3
  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Runevski каза:

Сигурно не е вярно и за лайфа преди да роди, когато се изцепи “Не искате ли да ви покажа хоя”, а Преси не пропусна да подсети после “Щеше да показваш нещо, хората чакат”, издавайки звуци наподобяващи хиена..

Това вече е вярно. Но за звуците на Преси и това подсещане не знам... или поне не помня такова нещо!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Koце много се кефи на реакцията на Николов дето му я пратих. Чак си я качил. 

А Коце няма ли да ти признае, че всъщност ролята на Лусия е била градена по твой образ и е била предвидена за теб?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия даже е отговорила на Николов:

Фиксиран от Nikolov Reaction
Най-голямото щастие за мен е да се оцени това, което правя и да знам, че ви е докоснало! Благодаря от дъното на душата си за всичко, което каза и за начина, по който ме виждаш!🙏 no words to say how I feel right now❤️ #ThankYou
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, RumyanaFen каза:

Десислава обаче не спира да копае дъното. Точно, когато си мислехме, че не може да пропадне по-надолу, тя ни доказва, че няма граници за това. Глупава ли е, сляпа ли е или просто безсрамна? Да ми пее песни на Джена...

  • Haha 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, RumyanaFen каза:

Колко да е проста Деса? Изкара короната, сега пак се вре между шамаирте, а трябва да си седи на гъза и да се благодари, че я изкара леко. Ама и нея я разбирам, с тея габарити и тоя апетит трудно се издържа като ти кажат, че ще има шведска маса на партито...

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RumyanaFen каза:

Къде са сега феновете й, които направиха Глора на парцал???

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Preslava is cancelled.

Благодаря на Лидия и Емилия, че я изместиха тая елементарница от топа ми. В 2021 нямаме нужда от асоциални хора във фийда си. Blocked! 🥰

Господ тебе здраве да ти дава, здраве и благоденствие! Ум и напредък! Късмет и сила!

Ох, ах... направо ще те изям. ❤️

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Hurricane каза:

Има ли го някъде качено гостуването на Емилия и Денис при Слави?

https://sedemosmi.tv/production/вечерта-на-ку-ку-бенд-10-февруари-2021-г/

Иска регистрация и free trial, но май не качват на други места.

Сега я гледам - на "Тръгвай си" пее някаква друга песен, мелодия и ритъм никакви ги няма. Не чува ли, не знам, но Денис го няма този проблем. Спокойно прескачай това изпълнение :D 

Иначе ми харесва с новата визия. Изглежда свежа. Малко ми прилича на Галена - май имаме още една Тройница - Галена, Емилия и жената на женомразеца.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Koце много се кефи на реакцията на Николов дето му я пратих. Чак си я качил. 

Между другото, защо не направиш канал с твои реакции? Мисля, че би пръснала! Няма да си като тоя дебелак, който само се мазни. Ако нещо не ти хареса, даваш унищожителна критика.

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

Когато Емануела прочете коментарите в Рамания:

1B1DA63A-94FE-48FD-9B29-0D65BC4AF65F.jpeg

Някой да ме светне - има ли смисъл да рипортваме тоя тъпир белким я свалят поне временно от фейса за хейт, фейк нюз и различните видове фобии и изми които напоследък изповядва? 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...