Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Lelqtian каза:

А е трябвало да изненеда със? 

Пост, в който пише че приключва музикалната си кариера и ще става full time инфлуенсър, но за съжаление не се случи. 🙂

  • Haha 6
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Надявах се на машуп с нейни песни. Предишните 2 манджи ги рекламираше с "ето пак хубава музика за празниците", та мислех, че за Св. Валентин ще пусне пак. Явно след краха на втория няма да пуска вече дори миш-маши.

Сега предполагам ще пуска на мъжо и хомофобските и расистки рантове лайф. Ако поне друго, ще се чуе заглавието и. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли го някъде качен тоя лайф, не че съм сигурна, че искам да си го причинявам? Пуснах го вчера за малко и видях колко криви са й ноздрите и лошо ми стана. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Галена, че не го пусна в нейният канал. Можеше много лесно да си го изпроси и да развие канала си още повече, но песента й е просто подарък от Меди и така трябва да остане. Печалбите, заслугите и хвалбите са за него, нищо че Къде беше ти ми е по-любима.

 

  • Like 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Сега предполагам ще пуска на мъжо и хомофобските и расистки рантове лайф. Ако поне друго, ще се чуе заглавието и. 

Да дадат на всички по една

и да се приключва

  • Love 3
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Браво на Галена, че не го пусна в нейният канал. Можеше много лесно да си го изпроси и да развие канала си още повече, но песента й е просто подарък от Меди и така трябва да остане. Печалбите, заслугите и хвалбите са за него, нищо че Къде беше ти ми е по-любима.

 

Чак пък браво :roll1: но пък звучи доста добре. Добре е на 17-тата година от кариерата да я чуем акустично за първи път.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алперката и той като Vessou изреди почти само чалги в топ 5 любими песни :laughing: много се радвам, че разделението между жанровете умря и малкото останали "снобари" ги правят за смях в собствените им предавания :im-watching-you-smiley-emoticon

 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

ТАКА СЕ ПРАВИ БЕ!

 

Уникален проект, това за мен ще си остане сензацията за 2021. Такава музика искам да слушам, в чийто текст и музика мога да се открия и разплача дори. А не разни копия на стари песни, по които припадат някои. Да гледат и да се учат другите.

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Браво на Галена, че не го пусна в нейният канал. Можеше много лесно да си го изпроси и да развие канала си още повече, но песента й е просто подарък от Меди и така трябва да остане. Печалбите, заслугите и хвалбите са за него, нищо че Къде беше ти ми е по-любима.

 

Браво на Галена, колко неща за нея и накрая "хвалбите са за него" :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесна изненада от Меди и Галена. Много силно и красиво се е получило. Изпято с чувство и емоция, която докосва. Уникално добри са и двамата и за пореден път си заслужиха уважението и адмирациите. Проекта им няма равен до този момент от началото на годината. Най-добрата акустична версия от пуснатите такива. ❤

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Абе стигя глупости, Лидия е богиня в момента, а семейството е наистина красиво отвсякъде. Нека сме реалисти.

Бащата не е хубав. А Либия е комплексна богиня - пълна е с комплекси.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

...и? В един период се крадеше масово от Сърбия, после от Гърция, а някой като Медака директно чоплят от Бруно Марс и Малума и тук се възхваляват до небесата. 

Не е само "Алфа" проблемът. 

Дори в Да си тук има елементи от Me stenahori на Стан.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Бащата не е хубав. А Либия е комплексна богиня - пълна е с комплекси.

От щерка си е по-хубав със сигурност, другото не е важно! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

@Blueberry Гледам, че Лидия е новата форумна любимка, затова реших да си сложа любимия ми неин фотос за профилна снимка. Сега сме

 

СМЕНИ ГО МИГОМ!!! ЩЕ ТЕ СЪДЯ!!!

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

@Blueberry Гледам, че Лидия е новата форумна любимка, затова реших да си сложа любимия ми неин фотос за профилна снимка. Сега сме

 

И @gabbati е с нейна снимка, така че, типично за Алфа сте тройници!!

  • Haha 3
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, направо настръхвам на "някъде другаде, не и до мен"!!! Осъзнах, че я ОБИЧАМ тая жена, явно урока на Сатурновото ми завръщане е да приемам близнашката енергия! 

@-A. дето постоянно ме наричаш женомразка - женската версия ми харесва 10 пъти повече от мъжката ;) get that 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена е страхотна. Докато някои чакат дискотеките тя продължава да се старае и да твори с желание. И всяко следващо нещо се различава от предишните.

Поредна приятна изненада по време на пандемия, и то без много вложени пари. И после как човек да не й се радва... Пък който не я харесва е свободен да продължава да си говори за вани и богати мъже.

 

  • Like 4
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Willy каза:

И @gabbati е с нейна снимка, така че, типично за Алфа сте тройници!!

Аз (в средата), когато мога да дам само една реакция на даден пост ... 

20210214_060747.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Lelqtian каза:

Аз (в средата), когато мога да дам само една реакция на даден пост ... 

20210214_060747.jpg

Лидокаин е без торта, защото на нейната трябва да пише поне 50. Сега на компа я гледам тази снимка и изглежда по-дърта от майка си.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...