Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 22 минути, SG каза:

Ето примерно песента на Рита Ора има гледания колкото Лидия, но за нула време е с повече харесвания от Къде беше ти. Обяснението в Рамания е, че западните потребители повече си правят профили- ОК ама това значи, че обяснение може да се намери и за Алфа.

Галена и Лидия са на един пазар, Рита на друг. Клипа на Рита е качен и в канала на David Guetta, отделно има близо 2,5 милиона стрийма в Спотифай (до вчера, там обновяват веднъж на 24 часа).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Е тя и Галена върви по-добре от Рита Ора. И Меди, и кой ли още не. :D Значи и те са купували?

Това несъответствие с европейски и световни звезди и надминаването им по гледания винаги ми е било забавно, но и тук си има обяснение и то е, че на запад вече не слушат толкова в YouTube, колкото в стрийминг платформите, към които и YouTube се опитва да се приспособи.

 

Ама как ще сравняваш световни звезди с чалгарките. Повечето й фенове ще видят клипа веднъж, ще го лайкнат и ако им хареса ще си я слушат от другите стрийминг платформи, докато в Бг, Ютуб още е най-големият фактор.

Галена, Меди и Лидия пускат песни за еднаква аудитория и сравненията са уместни. 

Галена - 430к с 36 лайкс за 24ч.(без тренд)

Меди - почти 500к с 40к лайкс за 24ч.

Лидл и Коце - над 1.1М с 36к лайкс за повече от три дни.

Ами сори, но от самолет си личи че има купени. И коментарите са доста малко за сензацията която мяза с тези гледания. Да не говорим че лапетата най-много лайкват и коментират. 

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че може да има сравнения със световните звезди. Проектите на всички са пуснати в една и съща платформа. И щом в единия случай може да има обяснение, така и в другия. То даже мен ако питате изглежда по-забавно как чалгарките мачкат международни звезди по гледания докато международните звезди ги мачкат по лайкове, отколкото чалгарката Х да имала с няколко хиляди по-малко харесвания от чалгарката Y.

А и какво сравнение въобще можем да правим между въпросните чалга проекти? Галена и Меди разбиха с брутални песни и страхотни клипове, също с концепция за представянето им. Плюс това двамата са мъж и жена номер 1 в жанра. Лидия още не е на тяхното ниво, а песента й е приятен комерс с не много скъп клип. Нормално е първите двама да провокират повече хора да дават палец нагоре.

Но както и да е, въпреки че днес се занимавах да отговарям повече на нападките спрямо Тройница L съм на мнение, че е излишно човек въобще да се разправя толкова. Прогресът на момичето е неопровержим и всъщност е забавно да се вижда какво желание да се отрича очевидното съществува в Рамания.:rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

Да се чудиш откъде ги избират тези нови водещи на поздравите по Фен Тв. С конкурс ли ги избират- всяка следваща от зле по-зле.

Ми като не искаш да идеш, така ще е - гроздето явно е кисело. 

Засега гледай Софията да видиш как се прави, да си подготвена за ефир! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Разбира се, че може да има сравнения със световните звезди. Проектите на всички са пуснати в една и съща платформа.

Но потребителите в различните държави ползват по друг начин плаформата. Кое му е трудното да се схване?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Olay каза:

Но потребителите в различните държави ползват по друг начин плаформата. Кое му е трудното да се схване?

Аз съм съгласен, че е така. Но това влиза в графата 'Обяснение защо'. На предната страница дадох и моята теория по моята теза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Аз съм съгласен, че е така. Но това влиза в графата 'Обяснение защо'. На предната страница дадох и моята теория по моята теза.

Твоята теза е: 'трябва да има някакво обяснение', което не е никаква теза.

преди 1 минута, presi_fen! каза:

Всяко второ стори при мен в тик-ток е с “Пада звезда” ремикс , брутално звучи!

ТикТок за всеки един потребител е абсолютно индивидуално, да задържиш погледа си на едно видео 1 секунда повече и от там насетне очаквай само подобни клипове да виждаш.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Да се чудиш откъде ги избират тези нови водещи на поздравите по Фен Тв. С конкурс ли ги избират- всяка следваща от зле по-зле.

Завистливка! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Твоята теза е: 'трябва да има някакво обяснение', което не е никаква теза.

ТикТок за всеки един потребител е абсолютно индивидуално, да задържиш погледа си на едно видео 1 секунда повече и от там насетне очаквай само подобни клипове да виждаш.

Имах в предвид това:

преди 33 минути, SG каза:

А и какво сравнение въобще можем да правим между въпросните чалга проекти? Галена и Меди разбиха с брутални песни и страхотни клипове, също с концепция за представянето им. Плюс това двамата са мъж и жена номер 1 в жанра. Лидия още не е на тяхното ниво, а песента й е приятен комерс с не много скъп клип. Нормално е първите двама да провокират повече хора да дават палец нагоре.

;)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

Плюс това двамата са мъж и жена номер 1 в жанра. Лидия още не е на тяхното ниво,

Лидия няма да има и 10% от кариерата и успехите на Галена. 
Радвай се ако Лидия стигне нивото на Яница, ама пак ще е много трудно. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Имах в предвид това:

;)

Та последно? Лидия хем е на тяхното ниво, хем нищо не и липсвало да е там? То хубуу оправдания, ама от толкоз обяснения май малко почна да си противоречиш. 

Иначе да, сички явно купуват. Включително Горгона, Меди и прочее като гледам, начи сички останали тракове (които разгледах, примерно Весо, тия с Цветина и в тренгинг имат 20К лайка за около седмица. Деса примерно на машупа гледам има 40 хиляди за 1 месец, а беше колко време 1ва в трендинг, а Галена и Тройниците ги правят за 1 ден, при това в чисто нов канал? Ама който иска да вярва, нали, важното е приказката да е красива и да се пишат "рекорди".

Аз смятам да си пусна малко микс от хитове и ще почна с единствения актуален на от най-хитовата певица! Айде! Ваня Кючек! Яша бейби! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

 

Аз смятам да си пусна малко микс от хитове и ще почна с единствения актуален на от най-хитовата певица! Айде! Ваня Кючек! Яша бейби! 

 

Продължаваме маратона с хита на Вавилон, Асирия и Шумер!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Та последно? Лидия хем е на тяхното ниво, хем нищо не и липсвало да е там? То хубуу оправдания, ама от толкоз обяснения май малко почна да си противоречиш. 

Иначе да, сички явно купуват. Включително Горгона, Меди и прочее като гледам, начи сички останали тракове (които разгледах, примерно Весо, тия с Цветина и в тренгинг имат 20К лайка за около седмица. Деса примерно на машупа гледам има 40 хиляди за 1 месец, а беше колко време 1ва в трендинг, а Галена и Тройниците ги правят за 1 ден, при това в чисто нов канал? Ама който иска да вярва, нали, важното е приказката да е красива и да се пишат "рекорди".

Аз смятам да си пусна малко микс от хитове и ще почна с единствения актуален на от най-хитовата певица! Айде! Ваня Кючек! Яша бейби! 

 

Как може да слушаш тая? Ужас. Ти сериозно ли харесваш тая лудата?

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Лидия няма да има и 10% от кариерата и успехите на Галена. 
Радвай се ако Лидия стигне нивото на Яница, ама пак ще е много трудно. 

Някои неща както виждаме са въпрос на личен възглед.

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Та последно? Лидия хем е на тяхното ниво, хем нищо не и липсвало да е там? То хубуу оправдания, ама от толкоз обяснения май малко почна да си противоречиш. 

Кога съм казвал, че е на тяхното ниво? Меди в момента е номер 1 в жанра (но отиде на това ниво чак с последните две песни btw, преди това не беше чак толкова далеч пред Лидия), а Галена е утвърдена певица с дългогодишна кариера, която беше номер 1 за 2020 и за още години преди това. Лидия още не е чак толкова успешна, но не мисля, че към днешна дата й липсва нещо, за да стане актуална поне колкото тях. Всичките се борят най-вече за таргетите под 30 и е факт, че са забелязани и си имат успехите именно сред тези таргети.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Как може да слушаш тая? Ужас. Ти сериозно ли харесваш тая лудата?

Ми и ти си луда да харесваш онова недохраненото с Коцьо, ма не ти се бъркам относно тази сред много прояви на лош вкус. Квото мога правя с иконите, надявам се някой ден да помогне. 

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Как може да слушаш тая? Ужас. Ти сериозно ли харесваш тая лудата?

То за тебе всички са луди, тъпи, грозни, травестити и прочее. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Как може да слушаш тая? Ужас. Ти сериозно ли харесваш тая лудата?

Поне глас има, на Коцака от наркотици му е станал като на неполучил се трансвестит. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...