Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Като я обсъждате толкоеа тая "Татуировка" сега е по Фен тв. 

 

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Сега се насилих да чуя аджеба какъв е този вселенски хит, който се дъвчи тук от седмици наред, прословутата "Татуировка". 

Нищо особено. Цигания (дано не звучи прекалено ксенофобско, не мразя циганите) - средно качество. Има някакъв зарибяващ елемент, но не е моето. И като става въпрос за циганийки - например "Да вдигнем шум" звучи доста по-взривяващо, но тук не си спомням да се е изкарвала такъв хит като Емилиановата. 

Да вдигнеш шум е турбо кючек, няма база за сравнение. Татуировката е редово попфолк хоро. Такива песни винаги е имало и са оставали по-трайно в съзнанието. На Галена и Преса изобщо не мога да им запея последните песни - не помня нищо от тях. 

преди 56 минути, Slavi каза:

Но ако се замислим именно песни като Татуировка, Хабини, Най добрата фирма, Сен тропе, Шушана

Не мисля, че е удачно Татуировка да се включва в този списък. Може би с Хабиби и Шушана да, но те са по-бавни и мазни - а и още по-големи хитове. Другите пък са мазни кючеци. Но ти схванах мисълта, де. Смятай ако Азис беше изпял Татуировката, изобщо нямаше да се водят тези спорове. Не разбирам защо не му се признават успехите на момчето. За една година три хита изкара. Мислех, че знаят песните му, но не и името, но пък си искат хората "Емилиано" вечер по Фен Тв-то! 

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Не. Още се надявам 63 да се откаже дори преди да е почнала. 

 

Ех, изпревари ме значи! :D

 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, на прекрасната Камелия! Хайде и аз да пусна любимата си нейна песен. ❤️ От 2 седмици почти няма ден в който да не си пусна любимите ми нейни песни. Да е здрава най-вече! Всичко останало лесно се постига. :) 

  • Like 2
  • Love 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, -A. каза:

В Youtube няма особена разлика, но в spotify Dessita разбива Лидия!

Разликата между ''Поредната цигара'' и ''Щрак'' е двойна в полза на първата.

''SOS'' отдавна е минала ''В ръцете на друг'' а излезе два месеца по-късно.

''Твоите игри'' също е по-стриймвана от ''Много луд''.

Скандалната ''Имаш да даваш'' е почти с двойно повече стрийминг от ''Да мога да обичам''а втората стигна до национален ефир!

Dessitax е новата звезда. Щеше да е скандално да пуснат дует с Денис Теофиков. Жалко, че се разделиха за пореден път.

 

И как точно Десита разбива Лидия, като най-успешните проекти на Деса са с Лидия, а “Няма да ми мине” има над 600к?! 

”В ръцете на друг” мисля, че я качиха много късно и си изгуби силните гледания. Та тоталния флоп “За всички бивши” има повече от нея...

 

Спомняш ли си едно време как постоянно изтъкваше в какво Селена води Ариана, а сега не смееш да загатнеш тази тема, защото разликата в нивата е колосална? И с Лидия vs Десита ще стане така, помни ми думата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

 

Да вдигнеш шум е турбо кючек, няма база за сравнение. Татуировката е редово попфолк хоро. Такива песни винаги е имало и са оставали по-трайно в съзнанието. На Галена и Преса изобщо не мога да им запея последните песни - не помня нищо от тях. 

Не мисля, че е удачно Татуировка да се включва в този списък. Може би с Хабиби и Шушана да, но те са по-бавни и мазни - а и още по-големи хитове. Другите пък са мазни кючеци. Но ти схванах мисълта, де. Смятай ако Азис беше изпял Татуировката, изобщо нямаше да се водят тези спорове. Не разбирам защо не му се признават успехите на момчето. За една година три хита изкара. Мислех, че знаят песните му, но не и името, но пък си искат хората "Емилиано" вечер по Фен Тв-то! 

Ех, изпревари ме значи! :D

 

Ми щом един от по-вървежните клипове на Татуировка е със заглавието на Азис и съответното слайдшоу, смятай. Даже той трябва да се замисли какво искат хората да пее. 

Време е за музиката по Фенчето! 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се отчета и аз с нещо любимо на днешната рожденичка! В Топ 3 ми е от двайдетина години, почти всичко нейно ми харесва, но ще постна нещо непопулярно и пропиляно:

Жива, здрава и продуктивна да е още дълги години! 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/530822223599339/posts/4473364489345073/

Емилия и Камелия обаче, много държат една н друга. Знам, че по всякакви празници са заедно и дори днес сигурно пак ще празнуват заедно. Дано скоро ни  изненадат с дуетче. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Ми щом един от по-вървежните клипове на Татуировка е със заглавието на Азис и съответното слайдшоу, смятай. Даже той трябва да се замисли какво искат хората да пее. 

Време е за музиката по Фенчето! 

 

Няма да се учудя, ако Кума Лиса посегне на хита и го запише в свое изпълнение. :D 

преди 2 минути, Сашо каза:

https://www.facebook.com/530822223599339/posts/4473364489345073/

Емилия и Камелия обаче, много държат една н друга. Знам, че по всякакви празници са заедно и дори днес сигурно пак ще празнуват заедно. Дано скоро ни  изненадат с дуетче

Само ако е по Фенчето

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, El Gato каза:

"Обичате ли изненадите? 😱 Абонирайте се за YouTube канала ми Desi Slava Official, ако все още не сте и съвсем скоро ще ви зарадвам с нещо ново"

https://www.instagram.com/p/CJ3tE2dDkmV/

Машуп?

  • Haha 9
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Слушах я Камелия. Тя не се спря да се хвали... ама то като няма кой...

Все пак ЧРД, да е жива и здрава.

 

 

За кое се хвали?

Че е направила аборт ли???????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gentleman. каза:

За кое се хвали?

Че е направила аборт ли???????

Не за това, че каза че е била на върха винаги. Ами така е. 25 години е в топа, това ако не е връх не знам.  Той, като фен на Глория с е обижда от този факт, защото нейния връх беше 10 годишен. За това му е неприятно. 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително интересно интервю от Камелия. Никога не съм я виждал с такова самочуствие, което мисля, че много й отива. Шокиращо е, но има покритие отвсякъде. На 50 е едно от знаковите имена на най-влиятелния жанр в България за последните 25 години. Защо да не се хвали?

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Сашо каза:

Не за това, че каза че е била на върха винаги. Ами така е. 25 години е в топа, това ако не е връх не знам.  Той, като фен на Глория с е обижда от този факт, защото нейния връх беше 10 годишен. За това му е неприятно. 

Благодаря ти, че им разясняваш, защото сега съм зает да плача и нямам сили да отговоря на всички противници на коментара ми. :lol:

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Благодаря ти, че им разясняваш, защото сега съм зает да плача и нямам сили да отговоря на всички противници на коментара ми. :lol:

Хеййй, я шампанско налейте! Камито поздравете!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

Благодаря ти, че им разясняваш, защото сега съм зает да плача и нямам сили да отговоря на всички противници на коментара ми. :lol:

Ами ти си толквоа предивидм, че няма нужда да отговаряш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emilia

След като “DJEALE” се превърна в любимата на малки и големи следващото много различно и изключително важно за мен парче вече очаква своята премиера.Очаквайте го за първи път само по @cityradiotv и онлайн в моят видеоканал в YouTube. 🔊

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...