Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Сашо каза:

Ами ти си толквоа предивидм, че няма нужда да отговаряш. 

Дори Лили Иванова не съм чувал да се хвали толкова, а Камелия ще речеш, че е Лили-то на фолка, както и да е.

Нека да говори, каквото мисли. Може би за цялата картинка допринася Мон Дьо и интонацията му, които дори изкараха и Мая Нури световно величие.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е трудно да поставя друга певица от поп-фолка над Камелия. От 1997 до сега жената си е абсолютен топ по всички параграфи и никога не е правила компромис с качеството на продукцията си. Не като някои набедени за легенди - да не споменавам имена, че пак ще трябва да затапвам някои разбирачи. 
Както Анелия би казала - Кама си изигра картите най-добре в последните 20 години и сега може само да се наслаждава на успеха и на легендарния си статут. 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Дори Лили Иванова не съм чувал да се хвали толкова, а Камелия ще речеш, че е Лили-то на фолка, както и да е.

Нека да говори, каквото мисли. Може би за цялата картинка допринася Мон Дьо и инронацията му, които дори изкараха и Мая Нури световно величие.

Ами от фолк певиците тя и Десислава останаха с най-дългогодишна кариера, която да е конкуретно способна и на новите имена. Което значи ьче са нещо като Лили Иванова, но на чалгата. Мсиля, че за тея 25 години има на какво да има самочувствие. Факт, който харесва ли ти или не, е не успорим. 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Дори Лили Иванова не съм чувал да се хвали толкова, а Камелия ще речеш, че е Лили-то на фолка, както и да е.

Нека да говори, каквото мисли. Може би за цялата картинка допринася Мон Дьо и интонацията му, които дори изкараха и Мая Нури световно величие.

Лили Иванова-та на попфолка е Луна Президент, а на нас не ни остава нищо друго, освен да тропнем едно хоро в чест на юбилярката Кама, която се оказва с 3 месеца по-дърта от Лунето. 

2:45

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DrAkO каза:

Emilia

След като “DJEALE” се превърна в любимата на малки и големи следващото много различно и изключително важно за мен парче вече очаква своята премиера.Очаквайте го за първи път само по @cityradiotv и онлайн в моят видеоканал в YouTube. 🔊

 

Жалко, че румънеца и открадна звездния момент, ама и тя сама си е виновна. Имаше чутовен успех парчето, но моля не и преписвайте на Ема и румънския успех и гледания, защото знаем те заради кого са. Дано има и още попадения. За поп-фолк хит няма и да питам, защото тя отдавна си разчита само на дуети. Самостоятелните песни са и флопове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам хора със самочувствие и тези, които са уверени в себе си.

А и няма нищо по-секси от една силна жена.

За пореден път беше удоволствие да я слушам. Нямаше ги типичните "ъъ", "аа", а гладка и ясна мисъл, което прави много добро впечатление.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Сашо каза:

Ами от фолк певиците тя и Десислава останаха с най-дългогодишна кариера, която да е конкуретно способна и на новите имена. Което значи ьче са нещо като Лили Иванова, но на чалгата. Мсиля, че за тея 25 години има на какво да има самочувствие. Факт, който харесва ли ти или не, е не успорим. 

Твоите и моите представи за комплексно успешен певец се разминават. За мен концертната дейност е част от успеха на всеки един песец, а като няма концерти - има някаква дупка. Да, Камелия има едно ремарке с хитове, което 15 години вече й вади хляба. Последните й песни е трудно да се определят в каква степен са хитове, тъй като не се вижда реакцията на хората. Не е стъпвала на голяма сцена от много време. За вокалните й възможности няма да говоря.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, pacho каза:

Слушах я Камелия. Тя не се спря да се хвали... ама то като няма кой...

 

Човек, ако сам не си знае качествата и не ги изтъква, никой няма да го направи вместо него. 2021 е, нека бъдем реалисти. Скромността е издигана в култ от времената на соца, за да не бъдат взискателни хората към управлението.

Ок, това последното си го измислих, ама не е ли реалистично, кажете :roll1:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Твоите и моите представи за комплексно успешен певец се разминават. За мен концертната дейност е част от успехът на всеки един песец, а като няма концерти - има някаква дупка. Да, Камелия има едно ремарке с хитове, което 15 години вече й вади хляба. Последните й песни е трудно да се определят в каква степен са хитове, тъй като не се вижда реакцията на хората. Не е стъпвала на голяма сцена от много време. За вокалните й възможности няма да говоря.

Тя 18 години не е слизала от голяма сцена.  Мисля, че там се е пре доказала.  

А за последните й песни - за последните 3 години има 3 хита и още доста популярни песни. На 25тата си година да имаш актуални и ретро хитове, да си желана по участия и по предавания е какво е това. 

Разбирам какво за теб е успех - няма ли собствен концерт, не ми я хвали. Ама щото Глория има нали ь не за друго :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Човек, ако сам не си знае качествата и не ги изтъква, никой няма да го направи вместо него. 2021 е, нека бъдем реалисти. Скромността е издигана в култ от времената на соца, за да не бъдат взискателни хората към управлението.

Ок, това последното си го измислих, ама не е ли реалистично, кажете :roll1:

Така е, както вашата любимка Глория  е казала "Скромността е липса на качества"!

45t6h.gif.18de8dca391cddb10b2e2972619719f3.gif

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Тя 18 години не е слизала от голяма сцена.  Мисля, че там се е пре доказала.  

А за последните й песни - за последните 3 години има 3 хита и още доста популярни песни. На 25тата си година да имаш актуални и ретро хитове, да си желана по участия и по предавания е какво е това. 

Разбирам какво за теб е успех - няма ли собствен концерт, не ми я хвали. Ама щото Глория има нали ь не за друго :D

Не, защото Глория, а защото всички музикални звезди в световен мащаб.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жива и здрава да е Камс, както винаги интересно интервю, много са малко хората от жанра, които могат да те карат да ги слушаш с интерес и не натоварват. 50 години, уау - изглежда великолепно!

  • Like 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на най-голямата! Аз ще пусна най-недооценената й песен, която май ми е и най-любима, заедно с "Така ми липсваш"! 💜👑

 

  • Like 3
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя, Камелия освен, че е интересно да я слушаш когато дава интервю и винаги е интересна, знае какво да се каже, няма притеснение постоянно повтарящи се думички от рода на "смисъл" , това и онова. Казва си това, което мисли, което винаги ми е харесвало при нея и всъщност има какво да се научи от нея, като я слушаш. Успешен изпълнител, хитове, хубави песни, качествени клипове, а също и доста добре е правила, когато е припомняла песни от златната си колекция по концерти, (не всеки има смелост), това показва, че и те са останали във времето, както си остава и тя като изпълнител. Може би е време да започне и с песни като "Редно или нередно", "Така ми липсваш", "Някой ден" и др. Винаги с кеф можеш да си пуснеш нейна песен, има за всяко настроение, така, че.. няма как да не е разпознаваема и харесвана, а също и интересна. 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...