Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 20 минути, Hurricane каза:

Да не си мислиш, че Преслава следи мнението на 5-те си фена във форума. Просто масово българският народ иска това. Малко са тези, които искат лъскави клипове. За тях е по-важно песента да става за маса, а клипа кой ти го гледа в дискотеката...? Влезте под машъпите на Преса и вижте докъде я издигат!

Не са 5 феновете, още повече че ти самата си трима от тях. А оня ден се издаде че ни четеш и доста се вълнуваш от форумното мнение. Явно много присърце си взела факта че от торбата с форумни награди остана с празни ръце тая година и се наложи да качиш в Инцта собствените си хвалби за флопващата мушамичка. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче си личи как това с клиповете ви е някаква болна тема на феновете на Преслава. Тя като не поднася такива и предпочита да се облича в чували и другите ли да го правят?

Да, всички видяхме, че една песен може да стане хит без скъпарски хит и без да е в голям канал. Но не виждам какъв е проблема да се правят цялостно изпипани проекти - хубава песен и хубав скъп клип. Щом даден изпълнител може да си го позволи, защо да не предлага по-високо качество на аудиторията? Изобщо защо според вас това се отчита като минус? В цял свят изпълнителите се надскачат за такива неща, тук не оценяваме, а плюем ... 

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Господарите съществуват ли още? Това не го ли правят фенове на предаването? :D

А Софка Джамджи би била чудно попълнение за форума ни! 

Съществуват в онлайн вариант - точно това, което виждаме за пияната водеща е тяхно дело, но вече дори нямат коментатори, а пишат текст и го монтират към записите.

Между другото, тоя текст все едно го е писала Кремена Халваджиян.Тя от години плюе чалгата и си придава важности, нищо че основния доход на семейството и идваше от чалга клипове.Помня ,че беше изригнала в нета, щото отишла на почивка на Малдивите и там имало други българи, които дънели чалга навсякъде...

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Danger. каза:

А какво лошо има, че са станали хитове със изпипани и скъпи клипове? Това е най-големият престиж за една певица - след 10, 20, 30 години като погледне в миналото каква продукция е направила, да остане горда и доволна, както и феновете й.

Няма нищо лошо разбира се. Просто казвам, че в България всяка песен, която е станала хит със скъп клип може да стане хит и с нещо компромисно. Иначе да, хубавите клипове са плюс за изпълнителите, но Преса знае, че постига голям успех и без тях. Затова и ще продължава да предлага клипове в студио и с две визии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Няма нищо лошо разбира се. Просто казвам, че в България всяка песен, която е станала хит със скъп клип може да стане хит и с нещо компромисно. Иначе да, хубавите клипове са плюс за изпълнителите, но Преса знае, че постига голям успех и без тях. Затова и ще продължава да предлага клипове в студио и с две визии.

Хубавите клипове не се правят за да постигнеш голям успех - правят се за собствено удоволствие, да си покажеш творчеството в най-добрия вариант, да зарадваш феновете.  

Но нали, знаем как на теб пеенето и феновете не са неща, които те интересуват. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

За едно нещо обаче са прави пияниците - прическата от НГ верно е много секси :) 

А фен ако имаха акъл, ще и харижат поне 2 часа ефир всяка вечер, когато е склонна да им отдели от ценното си време и да ни ощастливи с екранното си присъствие! 

Преди й отпускаха 4-5 часа, но и на 2 ще се радваме! И аз помислих същото за прическата днес. Винаги трябва да е рошава. Аз и преди съм я засичал така. 

Интересно защо Зайка не коментира, при все че гледа поздравите и засича колко пъти Коце... Плюе Анна-Мария, а за Софчето ни стон, ни вопъл! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гримьорът Бони с новини за състоянието на Глория, която е в болница

Топ гримьорът Борислав Соколов – Бони сподели какво е актуалното състояние на болната от COVID-19 Глория, която бе приета в болница, за да се лекува.

 

„Поради многобройните въпроси около състоянието на моята приятелка Глория, искам с този пост наведнъж да ви отговоря и да дам яснота за нейното състояние! Тя се възстановява изключително бързо, благодарение на грижите на целия екип във ВМА! Има вероятност съвсем скоро да бъде напълно излекувана и изписана! Предавам ви нейните благодарности, поздрави и прегръдки за вашата загриженост към нея! Изключително тежко е състоянието за всеки, който се сблъска с COVID-19, а нейният съвет към всички вас е да не подценявате ситуацията и да бъдете отговорни към здравето на вас и вашите близки! Прекрасен съботен ден на всички и бъдете здрави!
Глория и Бони“ – гласи постът в социалната мрежа, публикуван от гримьора в събота, 9 януари.

 

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Сашо каза:

Благодарско! 

Поздрав и от мен. Сега се загледох в тоя канал. Има наистина много яки песни. 

Защо Райна не е клипирала това брутално парче? 

Този вариант на песента по ми е останал в съзнанието, но не помня накоя от двете да е била хит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Този вариант на песента по ми е останал в съзнанието, но не помня накоя от двете да е била хит:

 

На Боевица я чувах тук-там, много ме дразнеше новият й бозав период. Друго си беше 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

На Боевица я чувах тук-там, много ме дразнеше новият й бозав период. Друго си беше 

 

Абе, точно "Перла"... Предпочитам това от тоя период:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Абе, точно "Перла"... Предпочитам това от тоя период:

 

Таня ти Боева ми беше първата любимка! След малко продължавам да споделям любимите ми нейни парцали, но прекъсвам за МАШЪП

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, HIStory каза:

"Сто живота" е вечен хит, не разбрах що определихте, че трябва да е само на 2020-та?

 

Периодът около премиерата на Добре ли си, Весна в инста следваше само 10-15 човека, между които и Галена. Забелязах че видя ли нов пост на Галена, отдолу винаги имаше коментар от Весна от сорта "Kolko si ljepa", "Lepotice" итн...
Обаче, явно нашата не си чете коментарите и след време видях че Весна й е била шута и не се следват.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Сефте виждам тия изпълнения. Винаги е дъртеела. Ма повече й отива да пее така май.

 

Затова пък на дърти години се опитва да се докара на 17-годишна, като си смени физиономията. Май яко я тресе критическата... Това нормално ли е? Иначе Андреа се фотошопирала... 

FB_IMG_1610218768084.jpg

  • Wow 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, HIStory каза:

Затова пък на дърти години се опитва да се докара на 17-годишна, като си смени физиономията. Май яко я тресе критическата... Това нормално ли е? Иначе Андреа се фотошопирала... 

FB_IMG_1610218768084.jpg

С тъмна коса й отиваше на едни снимки, но още тогава си помислих, че сигурно си дава всичките пари за операции - от години няма нови песни. Но пък има стари суперски, да ги изпее от хола вкъщи, вместо да плаща за клипове!

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Kriminal каза:

Ок, но на Джия новата е хит?

 

Добре, добре, Оцко започва да сглобява мини компания. До няколко месеца и тази ще е пълна с участия...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

С тъмна коса й отиваше на едни снимки, но още тогава си помислих, че сигурно си дава всичките пари за операции - от години няма нови песни. Но пък има стари суперски, да ги изпее от хола вкъщи, вместо да плаща за клипове!

 

Надявам се повечето да е фотошоп. 

преди 1 час, foxy_vd каза:

Добре, добре, Оцко започва да сглобява мини компания. До няколко месеца и тази ще е пълна с участия...

Твоя пост ме кара да си мечтая как всичко остава затворено само и само поне тая да се откаже докато е време ... 

преди 32 минути, asylum каза:

Тамън четох, че Чия била на 27.

https://www.bgdnes.bg/Article/8792998

А аз - че е от моето населено място по лична карта. :( 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...