Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Между другото някой има ли идея кой е този "мистериозен" познат, който й е направил "близ, близ" с онова за принтирането на кариерата? :D Блазе на Кама с такива познати - аз още не мога да обясня дори на моите родители какво бачкам точно.... :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Окей, но по горе-долу едно и също време излязоха и "В ръцете на друг" и "S.O.S"; "Да мога да обичам" и "Имаш да взимаш"; "Мусала" и "Няма да ми мине". Защо не сравняваш тях, това ми беше въпросът.

Разлика в Спотифай има, но тя е в полза на Лидия! Цял един милион, коте! 

Лидия: 2 920 153

Десита: 1 913 564

Ако включа и "Мама не дава" (174 615) и "Тексас плейс" (253 095) пак не я настига, а не е редно да ги броим. "Половинка" не е качена в Спотифай, но предвид, че не е успешна песен, не мисля, че щеше да промени нещо.

 

Разликата между ''В ръцете на друг'' и ''SOS'' е близо два месеца. Между ''Поредната цигара'' и ''Щрак'' е далеч по-малко.

Разликата в youtube между ''Имаш да взимаш'' и ''Да мога да обичам'' са 300 хиляди гледания. Както повторих в spotify е двойна в полза на дуета. Нека не забравяме, че проекта на Лидия достигна до национален ефир и трендинг докато другия дует не. За ''Няма да ми мине'' и ''Мусала'' няма смисъл да спорим - категорично Лидия там разбива, но за пореден път повтарям - минаха близо три години от този дует и няма смисъл да се лежи на стари лаври.

Няма да сядам да броя spotify, нямам нерви, но тази разлика се дължи предимно на ''Няма да ми мине'' и дуета с Алисия. Много ясно, че Галин се опитва да бута Лидия, но пак стигаме до моята теория - самостоятелно клетата тотално издиша. 

И между другото, много по-приятно е да има градация както се получва при самостоятелните проекти на Десита отколкото ситуацията с Лидия (първоначални два проекта тотални хита - ''Няма да ми мине'' и ''Боже мой'' и все по-слабо и слабо изкл. проектите с Деси).

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, -A. каза:

Разликата между ''В ръцете на друг'' и ''SOS'' е близо два месеца. Между ''Поредната цигара'' и ''Щрак'' е далеч по-малко.

Разликата в youtube между ''Имаш да взимаш'' и ''Да мога да обичам'' са 300 хиляди гледания. Както повторих в spotify е двойна в полза на дуета. Нека не забравяме, че проекта на Лидия достигна до национален ефир и трендинг докато другия дует не. За ''Няма да ми мине'' и ''Мусала'' няма смисъл да спорим - категорично Лидия там разбива, но за пореден път повтарям - минаха близо три години от този дует и няма смисъл да се лежи на стари лаври.

Няма да сядам да броя spotify, нямам нерви, но тази разлика се дължи предимно на ''Няма да ми мине'' и дуета с Алисия. Много ясно, че Галин се опитва да бута Лидия, но пак стигаме до моята теория - самостоятелно клетата тотално издиша. 

И между другото, много по-приятно е да има градация както се получва при самостоятелните проекти на Десита отколкото ситуацията с Лидия (първоначални два проекта тотални хита - ''Няма да ми мине'' и ''Боже мой'' и все по-слабо и слабо изкл. проектите с Деси).

Аргументите ти стават все по-слаби и изсмукани от нищото.

1. Факт е, че разликата във времето между "В ръцете"/"SOS" е по-голяма. Но е и факт, че Десита няма друго парче за сезон есен, с което да сравняваме. По всичко личеше, че песните щяха да излязат в един и същи период, но повторното затваряне на клубовете забави "SOS". Даже самата бях писала в темата за дуета на Лидия и Адам, че "явно очакваме Галин и Десита скоро и очаквам парчето да е много по-силно". Не беше ;) 

2,. 300 000, но "Имаш да взимаш" е качена в канал с 2 милиона абонати, "Да мога да обичам" в канал с 20 пъти по-малко. И да, аз също приветствам теорията, че ако песента ти е хит, ще си направи гледанията и в малък канал. Но пък ти ми изваждаш аргумента, че "Да мога да обичам" е достигнала до национален ефир, което е смешно.

3. "Няма да ми мине" излезе на 20 февруари 2019. Все още не е отпразнувала дори втория си рожден ден. Но и на 3 да беше, сравняваме цялостните им кариери.

4. "Няма да ми мине" има 633,860 слушания в Спотифай. Разликата между двете в слушанията е над 1 милион, такас че макар и да е голямо "перо", не е единствената причина Лидия да води. Ако преброим Ютуб, става още по-плачевно за Деска, защото въпросната песен има 20 милиона. Статистиката на Willy, която цитира, беше само за 2020. 

5. Градация И при Десита няма. След "Поредната цигара", която дори не е била кой знае какъв хит, следва "SOS", която има доста слаб успех. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

РЕАЛНО, 2019 Лидия беше много по-налагана и бутана от шефа и за първата им година си е над Десита. 

2020 са горе-долу еднакви и сега вече, тази година идва момента за смяна на местата и Деска, по-малкото зло на Алфа, ще й покаже място на Лидия, а това е в магазина именуван по нея!

  • Like 4
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Сашо каза:

Обаче всичките и колежки са си качили сторита или снимки с Камелия  - Софка, Емилия, Глория, Десислава, Галена и др.. 

Имаш грешка! Галена не е!

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

РЕАЛНО, 2019 Лидия беше много по-налагана и бутана от шефа и за първата им година си е над Десита. 

2020 са горе-долу еднакви и сега вече, тази година идва момента за смяна на местата и Деска, по-малкото зло на Алфа, ще й покаже място на Лидия, а това е в магазина именуван по нея!

С кое точно 2019 Лидия е по-налагана и бутана? По мое мнение интересът към Лидия беше многократно по-голям и той затова залагаше на нея.

Искаш ли да се хванем на бас, че за 2021 Лидия отново ще бъде по-успешна от Десита? :* 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

С кое точно 2019 Лидия е по-налагана и бутана? По мое мнение интересът към Лидия беше многократно по-голям и той затова залагаше на нея.

Искаш ли да се хванем на бас, че за 2021 Лидия отново ще бъде по-успешна от Десита? 😘

Дуети с Галин и Алисия и фийт с Десислава? Деска има само един фийт с Галин на модерна песен + самостоятелна песен.

Иначе давай. Лидл тотално ще залезе 2021. 🥰

 

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С такова огромно удоволствие изгледах интервюто на Камелия. Откровена, естествена, непринудена, смела, силна, автентична и красива. Еми, кралица си е. Нищо общо няма с Гло и Ивана, останали някъде си там. Камелия е гъвкава, адаптивна, хитра. Точно затова мястото ѝ е на върха.

  • Like 5
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Дуети с Галин и Алисия и фийт с Десислава? Деска има само един фийт с Галин на модерна песен + самостоятелна песен.

Иначе давай. Лидл тотално ще залезе 2021. 🥰

 

Дуета с Галин беше първоначалният старт на кариерата. На Десита й беше помогнато като първо тя беше фийт, после той й се включи. Просто не бяха успешни проекти ;) 

Самостоятелната песен "Твоите игри" беше станала самостоятелна в последствие - първоначално беше с Галин, но после Десита решила да си я направи сама.

Алисия едва ли с опрян в гърлото нож е решила да направи дует с Лидия. Подозирам, че всъщност поканата е дошла точно от Ася, предвид дългата й поредица от дуети и това, че Десита не беше "компенсирана"  с дует с друго голямо име. Вероятно Лиска и Лидка се познават покрай общия си фризьор Ивайло Колев.

Като говорим за бутане - само Десита беше уредена с участие в национален ефир при Цитиридис.  ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидл и Десита отново са снимали за Мегз, но този път са изключили Данна. Горката я изритаха, както от дрешките им, така и от квартета. Сигурно не е била щастлива като Лидл, че се е родила в едно и също време, и на една и съща планета с Галин :(

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Аргументите ти стават все по-слаби и изсмукани от нищото.

1. Факт е, че разликата във времето между "В ръцете"/"SOS" е по-голяма. Но е и факт, че Десита няма друго парче за сезон есен, с което да сравняваме. По всичко личеше, че песните щяха да излязат в един и същи период, но повторното затваряне на клубовете забави "SOS". Даже самата бях писала в темата за дуета на Лидия и Адам, че "явно очакваме Галин и Десита скоро и очаквам парчето да е много по-силно". Не беше ;) 

2,. 300 000, но "Имаш да взимаш" е качена в канал с 2 милиона абонати, "Да мога да обичам" в канал с 20 пъти по-малко. И да, аз също приветствам теорията, че ако песента ти е хит, ще си направи гледанията и в малък канал. Но пък ти ми изваждаш аргумента, че "Да мога да обичам" е достигнала до национален ефир, което е смешно.

3. "Няма да ми мине" излезе на 20 февруари 2019. Все още не е отпразнувала дори втория си рожден ден. Но и на 3 да беше, сравняваме цялостните им кариери.

4. "Няма да ми мине" има 633,860 слушания в Спотифай. Разликата между двете в слушанията е над 1 милион, такас че макар и да е голямо "перо", не е единствената причина Лидия да води. Ако преброим Ютуб, става още по-плачевно за Деска, защото въпросната песен има 20 милиона. Статистиката на Willy, която цитира, беше само за 2020. 

5. Градация И при Десита няма. След "Поредната цигара", която дори не е била кой знае какъв хит, следва "SOS", която има доста слаб успех. 

1. Какви са били плановете е едно, реалността е съвсем друга. При положение, че има близо два месеца разлика между проектите и нито един не се превърна в някакъв масов хит дето да блесне с гледания, няма как да сравняваме. Иначе за протокола, развитието им е сходно съответно на третия си месец би трябвало да има подобни гледания като ''В ръцете на друг в момента.

2. Видяхме, че тези абонаменти за нищо не стават. Имат два милиона абонати а прекрасната балада на Соня Немска за един месец няма да има и милион гледания. Канала вече не е от значение, заради това и повечето вече почват със самостоятелен. Уви ''Да мога да обичам'' поне видя трендинг а той наистина има някакъв impact. Смешно или не ''Господари на ефира'' по едно време близо през ден постваха новината с клипа на Лидия. Със сигурност е имал някакъв ефект, било то и малък.

3. Това мисля, че го написа колкото да не заспиш. Цялостната кариера към днешна дата може да е в полза на Лидия, но също така е много по-бутана. Първоначална песен фийт с едно топ име в лицето на Десислава, после дует с Алисия, ''Да мога да обичам'' докато на Десита и даваха колаборации с една прохождаща Данна и някакви тъпи песни тип ''Половинка'' дето никой не ги слуша. ;) 

4. Тук пак бъркаш. Разликата в полза на Лидия са благодарение на песните с Галин и Алисия. Ако им броим обаче само самостоятелните проекти излезли по едно време - ''Твоите игри''вс ''Много луд'' и ''Поредната цигара'' вс ''Щрак'' знаеш кой бие и то с двоен стрийминг, нали ?

5. При Лидия дори и това го няма защото единствената самостоятелна песен, която се доближава до хит издадена от Алфа е ''Поредната цигара''.

Само едно нещо ще кажа - Десита е авторка на ''Той'', ''Недей ме вини'' и ''Много луд''. Лидия е автор на едно НИЩО!

Песен която се задържа за разлика от ''Не ме наричай скъпа''!

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry ако Десита е с по-успешна година от Лидия, ще ти сменим никнейма от боровинка на КРУША! В противен случай, ти избираш..😋

Funny Pear High Res Stock Images | Shutterstock

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

 

Алисия едва ли с опрян в гърлото нож е решила да направи дует с Лидия. Подозирам, че всъщност поканата е дошла точно от Ася, предвид дългата й поредица от дуети и това, че Десита не беше "компенсирана"  с дует с друго голямо име. Вероятно Лиска и Лидка се познават покрай общия си фризьор Ивайло Колев.

Алисия няма никакво участие в песента, тя я е получила готова от Алфа. Има май само някакво участие в текста, но предложението не е от нейна страна. Отделно тя до тогава имаше само 2 дуета, не беше започнала дългата поредица.

Очевидно е налагането и бутането на Лидия през 2019, но 2020 Галин осъзна, че Десита е доста по-талантлива и харесвана, и започна чак сега да я налага. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

4. Тук пак бъркаш. Разликата в полза на Лидия са благодарение на песните с Галин и Алисия. Ако им броим обаче само самостоятелните проекти излезли по едно време - ''Твоите игри''вс ''Много луд'' и ''Поредната цигара'' вс ''Щрак'' знаеш кой бие и то с двоен стрийминг, нали ?

 

Кхъм.

Много луд - Spotify 181 346 / YouTube 5 671 383 = общо 5 852 729

Твоите игри - Spotify 249 135* / YouTube 5 080 200 = общо 5 329 335

*60 хиляди стрийма разлика не са двойно ;) 

И да, за "Поредната цигара" > "Щрак" не отричам, дори аз съм слушала повече първата.

Ето за да не кажете, че смятам само в полза на Лидия:

Поредната цигара - Spotify 327 206 / YouTube 5,428,399 = 5 755 605

Щрак - Spotify 170 348 / YouTube 4,992,219 = 5 162 567

Около 600к разлика.  Като са в полза на Десита (Цигарата > Щрак) това е много, като са в полза на Лидия (Много луд > Твоите игри) не е нищо... 

 

преди 4 минути, Willy каза:

@Blueberry ако Десита е с по-успешна година от Лидия, ще ти сменим никнейма от боровинка на КРУША! В противен случай, ти избираш..😋

Funny Pear High Res Stock Images | Shutterstock

Няма проблем! Но трябва да измислим ти на какво ще си го сменяш + да преценим кой критерий ще гледаме, ако са близки като през 2020.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи Малката, Меди, Емануела и Ариа са пяли на рождения ден на мъжа на Емануела. Дано само сега не налапат всички Меди за дует и да му замине инерцията (освен Ари, на нея и е позволено)

  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Алисия няма никакво участие в песента, тя я е получила готова от Алфа. Има май само някакво участие в текста, но предложението не е от нейна страна. Отделно тя до тогава имаше само 2 дуета, не беше започнала дългата поредица.

Очевидно е налагането и бутането на Лидия през 2019, но 2020 Галин осъзна, че Десита е доста по-талантлива и харесвана, и започна чак сега да я налага. 

Ако трябва да бъдем коректни, преди "Не ме наричай скъпа" има 3 дуета, след него - още 3. Така че не бих казала, че не е била започнала дългата поредица, просто не е била толкова дълга на този етап. И все пак беше от година без солова песен, коментирала съм и друг път, че това явно е някакъв начин да се освободи от договорните отношения с "Ара", без да прави дълга пауза без продукция.

А Галин го нападаха, че пренебрегна Десита, затова й даде "Поредната цигара", която беше пазил за себе си. Няма как да осъзнае нещо, което не е вярно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Кхъм.

Много луд - Spotify 181 346 / YouTube 5 671 383 = общо 5 852 729

Твоите игри - Spotify 249 135* / YouTube 5 080 200 = общо 5 329 335

*60 хиляди стрийма разлика не са двойно ;) 

И да, за "Поредната цигара" > "Щрак" не отричам, дори аз съм слушала повече първата.

Ето за да не кажете, че смятам само в полза на Лидия:

Поредната цигара - Spotify 327 206 / YouTube 5,428,399 = 5 755 605

Щрак - Spotify 170 348 / YouTube 4,992,219 = 5 162 567

Около 600к разлика.  Като са в полза на Десита (Цигарата > Щрак) това е много, като са в полза на Лидия (Много луд > Твоите игри) не е нищо... 

 

Няма проблем! Но трябва да измислим ти на какво ще си го сменяш + да преценим кой критерий ще гледаме, ако са близки като през 2020.

При положение, че в четърта точка говорим само и единствено за spotify не разбирам защо в момента включваш изведнъж ксафника youtube. :) 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

При положение, че в четърта точка говорим само и единствено за spotify не разбирам защо в момента включваш изведнъж ксафника youtube. :) 

 

Ти говориш само за Спотифай или само за дадена година, защото така е удобно. Аз говоря цялостно. Приеми просто, че Лидия е по-красива, по-талантлива, с по-хубав глас, с повече харизма, с повече потенциал, с по-големи цици, с по-тънка талия, с по-красив нос, с по-хубави гаджета И С ПО-ГОТИНИ ФЕНОВЕ от Десита!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ти говориш само за Спотифай или само за дадена година, защото така е удобно. Аз говоря цялостно. Приеми просто, че Лидия е по-красива, по-талантлива, с по-хубав глас, с повече харизма, с повече потенциал, с по-големи цици, с по-тънка талия, с по-красив нос, с по-хубави гаджета И С ПО-ГОТИНИ ФЕНОВЕ от Десита!

Спри, мила. Просто спри.image.png.2000618d4db2731c3f5c0ab912650248.png

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Лидия, и Десита са толкова бездарни и лишени от всякаква харизма, че след три години няма да се помни, че ги е имало, е*ати нелепия спор 🤣

Гледах ги и двете при Куку бенд - на това ако му викате пеене.. Десита интонира вярно, но гласът и е супер безличен, да не говорим, че не притежава никаква сила, тя диша по-звучно, отколкото пее. Ако разчитат на визия - ми гледах Десита при Цитиридис - нищо общо с клиповете, обикновена  кръглолика тийнейджърка с визия и поведение ала Тита, но по-безлична и от нея. Поне някаква харизма да имаше... Другата пласмасарка изобщо не е за коментиране. А като чух как се изразява Галин и колко му е умствения потенциал - колко трябва да си застреляна, за да ти е идол тоя селски бек и да му се възхищаваш, че да му провериш и кариерата си? Пред него и Митьо Пайнера изглежда като кандидат-член на МЕНСА. 

Така наречените им фенове след някоя и друга годинка изобщо няма да ги помнят, когато застъпят следващите на конвейра. То Гери Никол, Тита и Дара не успяха да задържат интереса, който предизвикаха първоначално, та тия двете бездарници ли, дето никой 13+ не им е чувал имената... 

Така и така юбилярката Камелия е темата на деня - едно просто сравнение между двете "тийнидолки" и Камелия мисля, че е достатъчно да обезсмисли целия спор коя от двете е по-по-най. Нещо такова се чака да излезе на пазара, с тая харизма, визия и интелект, няма да са тия двете определено!

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама вие сериозно ли водите спор за Десита и Лидия, при положение, че повечето ги имат за комплект и нито една от двете не е изкарала голям солов хит, който да я открои и да се забележи стабилно?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...