Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

 

Еее, най-сетне да видим целия клип с добро качество. ❤️

Музика: Деси Слава. Тук се е с правила чудесно с композицията. Някой може ли да избори всички композирани от нея песни? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Hurricane гледам, че само реактваш със смях и дислайкове постовете ни.

Напиши нещичко, опровергай слуха, че си с отрицателно IQ. Искаш или просто не можеш да проведеш реална дискусия на тема поп фолк. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

@Hurricane гледам, че само реактваш със смях и дислайкове постовете ни.

Напиши нещичко, опровергай слуха, че си с отрицателно IQ. Искаш или просто не можеш да проведеш реална дискусия на тема поп фолк. 

 

Не мога да проведа нормална дискусия с хора като теб, които омаловажат и принизяват чуждия успех само за да издигнат любимката си! 
И да, “100 живота” към този момент е по-голям хит от “Беден в сърцето”!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Hurricane каза:

Не мога да проведа нормална дискусия с хора като теб, които омаловажат и принизяват чуждия успех само за да издигнат любимката си! 
И да, “100 живота” към този момент е по-голям хит от “Беден в сърцето”!

Прочети първото си изречение, после прочети и второто и после те съветвам да отидеш на лекар.

На теб 99% от постовете не са ли ти това? Омаловажаване на успеха на Галена. 
Останалият 1% е за Галин, колкото да не те плюят толкова.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Прочети първото си изречение, после прочети и второто и после те съветвам да отидеш на лекар. 

Няма какво да ги чета. За разлика от теб, показвам някаква обективност. “100 живота” е по-големият хит от двете!

Съветвам те ти да вземеш някакви мерки за себе си и твоето психическо здраве!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Няма какво да ги чета. За разлика от теб, показвам някаква обективност. “100 живота” е по-големият хит от двете!

А машъп номер две унижи ли Меди, както предрече онзи ден? :yahoo1:

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Аз не виждам нищо лошо в коментарите им. А и си личи, че жената се ебава. Точно пък битови алкохолици ще й държат сметка! Много яко им отговаряше. 

 

За едно нещо обаче са прави пияниците - прическата от НГ верно е много секси :) 

А фен ако имаха акъл, ще и харижат поне 2 часа ефир всяка вечер, когато е склонна да им отдели от ценното си време и да ни ощастливи с екранното си присъствие! 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

А машъп номер две унижи ли Меди, както предрече онзи ден? :yahoo1:

Явно удобно си пропуснал “може би” в моето “предсказание”.

Лек ден и престани да създаваш напрежение във форума! 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Самия факт, че непрекснато се чудите коя песен да набутате над "100 живота" показва коя е по-голям хит. Месеци наред я сравнявате с всяка излязла, а сега и с повърни като "Татуировка", дето е правена да се слуша в махалата и мангалите да падат под масата докато въртят задници под звуците и. 

За сравнението с "Беден в сърцето" важат почти всички факти от поста на @Danger.. Прочетете го пак и не ставайте смешни. 

Никой не отрича, че "Беден в сърцето" е хит, но далеч не е толкова голям, колкото го изкарвате. Сигурна съм, че дори самите вие го чувствате, просто се иска честност и обективност, каквито на вас ви липсват. 

Вижте каква липса на качество ви предлага Преслава, особено през последната година. Остави ви с един комерсиален среден хит, два машъпа с чужди песни и безброй инфлуенсърски постове с памперси и прах за пране. Ако това ви харесва, ок. Издигайки я в небесата обаче, изобщо не й правите услуга. Ще продължава да ви поднася такова "ниво" щом вижда, че това търсите. 

;)

 

  • Like 5
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

Няма какво да ги чета. За разлика от теб, показвам някаква обективност. “100 живота” е по-големият хит от двете!

Съветвам те ти да вземеш някакви мерки за себе си и твоето психическо здраве!

Пораждат се съмнения у мен за тълкуванията ти на думата "обективност". Декларацията от теб, че "100 живота" е по-големият хит, е като да кажеш, че 2 е по-голямо число от 1. Без изчерпателна аргументация, подкрепена от факти и доказателства, няма как да се говори за каквато и да била обективност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Именно преди този пост беше поста с “може би”. Разрови се и за него! 

Добре, да оставим това настрана.

Не ти ли е тъпо почти всички постове да са пълни с дислайкове. Същото важи и за @presi_fen!. Цялата негативна енергия относно Преслава отива към вас и вие го отнасяте. Не знам с каква цел ги пишете тия неща, но според мен не правите никаква услуга на любимката си, а точно обратното.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Самия факт, че непрекснато се чудите коя песен да набутате над "100 живота" показва коя е по-голям хит. Месеци наред я сравнявате с всяка излязла, а сега и с повърни като "Татуировка", дето е правена да се слуша в махалата и мангалите да падат под масата докато въртят задници под звуците и. 

За сравнението с "Беден в сърцето" важат почти всички факти от поста на @Danger.. Прочетете го пак и не ставайте смешни. 

Никой не отрича, че "Беден в сърцето" е хит, но далеч не е толкова голям, колкото го изкарвате. Сигурна съм, че дори самите вие го чувствате, просто се иска честност и обективност, каквито на вас ви липсват. 

Вижте каква липса на качество ви предлага Преслава, особено през последната година. Остави ви с един комерсиален среден хит, два машъпа с чужди песни и безброй инфлуенсърски постоне с памперси и прах за пране. Ако това ви харесва, ок. Издигайки я в небесата обаче, изобщо не й правите услуга. Ще продължава да ви поднася такова "ниво" щом вижда, че това търсите. 

;)

 

Да не си мислиш, че Преслава следи мнението на 5-те си фена във форума. Просто масово българският народ иска това. Малко са тези, които искат лъскави клипове. За тях е по-важно песента да става за маса, а клипа кой ти го гледа в дискотеката...? Влезте под машъпите на Преса и вижте докъде я издигат!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Hurricane каза:

Няма какво да ги чета. За разлика от теб, показвам някаква обективност. “100 живота” е по-големият хит от двете!

Съветвам те ти да вземеш някакви мерки за себе си и твоето психическо здраве!

Ми и той казва същото, а именно, че 100 живота е по-големия хит. Къде е необективното тогава и какъв ти е проблема, че не ми стана ясно.. 🤔

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ми и той казва същото, а именно, че 100 живота е по-големия хит. Къде е необективното тогава и какъв ти е проблема, че не ми стана ясно.. 🤔

 

Говоря по принцип. “100 живота” била първо ниво хит, а “Беден в сърцето” средно и тн. Споровете със Слави за “Татуировка”, както и за дуетите на Галя, че били хитовете на сезона. Просто има много двойни стандарти, което не е окей!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Влезте под машъпите на Преса и вижте докъде я издигат!

А защо не влезеш да прочетеш коментарите под проекти като “Хаваната”, “Една жена”, “100 живота”, “Сърце” и останалите й да видиш какво става там? Абсолютно всички се възхищават на работата й. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Добре, да оставим това настрана.

Не ти ли е тъпо почти всички постове да са пълни с дислайкове. Същото важи и за @presi_fen!. Цялата негативна енергия относно Преслава отива към вас и вие го отнасяте. Не знам с каква цел ги пишете тия неща, но според мен не правите никаква услуга на любимката си, а точно обратното.

Само не разбрах защо се обръщаш към дъ риъл Кума Лиса в множествено число ;) 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

А защо не влезеш да прочетеш коментарите под проекти като “Хаваната”, “Една жена”, “100 живота”, “Сърце” и останалите й да видиш какво става там? Абсолютно всички се възхищават на работата й. 

Тези песни можеха да станат хитове и без клипове за хиляди левове. Много ясно, че ще има суперлативи. Просто в България не е нужно една песен да има скъп клип, за да е успешна. Азис го каза още преди години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Говоря по принцип. “100 живота” била първо ниво хит, а “Беден в сърцето” средно и тн. Споровете със Слави за “Татуировка”, както и за дуетите на Галя, че били хитовете на сезона. Просто има много двойни стандарти, което не е окей!

Ми не е ок. Но ти, Преси, се радвай как безобразния флоп Беден в портонето я преувеличават до средно ниво хит.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Тези песни можеха да станат хитове и без клипове за хиляди левове. Много ясно, че ще има суперлативи. Просто в България не е нужно една песен да има скъп клип, за да е успешна. Азис го каза още преди години.

А какво лошо има, че са станали хитове със изпипани и скъпи клипове? Това е най-големият престиж за една певица - след 10, 20, 30 години като погледне в миналото каква продукция е направила, да остане горда и доволна, както и феновете й.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Hurricane каза:

Да не си мислиш, че Преслава следи мнението на 5-те си фена във форума. Просто масово българският народ иска това. Малко са тези, които искат лъскави клипове. За тях е по-важно песента да става за маса, а клипа кой ти го гледа в дискотеката...? Влезте под машъпите на Преса и вижте докъде я издигат!

Не говоря само за вашите коментари тук, а като цяло. Видяхте всички какви коментари беше споделила в сторитата си. 

Сравнението не е само за клиповете, на първо място аз гледам самите песни, а после клип и визия. Щом "100 живота" има 18 милиона за няма и година и постигна такива успехи, значи хората искат и такива проекти. Да не мислиш, че ги е натрупала заради перфектния и скъп клип? Освен това песен като "Беден в сърцето" няма да видим в музикален формат, прави разлика. Просто не е сериозно да се прави сравнение. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...