Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 38 минути, GSA каза:

И на мен ми е трудно да поставя друга певица от поп-фолка над Камелия. От 1997 до сега жената си е абсолютен топ по всички параграфи и никога не е правила компромис с качеството на продукцията си. Не като някои набедени за легенди - да не споменавам имена, че пак ще трябва да затапвам някои разбирачи. 
Както Анелия би казала - Кама си изигра картите най-добре в последните 20 години и сега може само да се наслаждава на успеха и на легендарния си статут. 

По всички параграфи значи, че и пее добре, което знаем, че не е така.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gentleman. каза:

А дали някога ще видим “На прага на сърцето ми”?

Някой да знае нещо?

Всъщност и аз мислех да попитам същото. Отдавна се говори за тази балада. Май я беше записвала по времето на "Стрелките спират" и беше по текст на Теньо Гогов. Точно за нея имам големи очаквания, ако не се е отказала. Но някой ако знае повече, няма да е лошо да каже.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Всъщност и аз мислех да попитам същото. Отдавна се говори за тази балада. Май я беше записвала по времето на "Стрелките спират" и беше по текст на Теньо Гогов. Точно за нея имам големи очаквания, ако не се е отказала. Но някой ако знае повече, няма да е лошо да каже.

Дали някога ще я чуем изобщо?

Мисля, че вече е време точно за нея.. Някой да я подсети! 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gentleman. каза:

Дали някога ще я чуем изобщо?

Мисля, че вече е време точно за нея.. Някой да я подсети! 😁

Надявам се. Надеждата умира последна. :D 
И аз не успях да го хвана този път интервюто, но ми разказаха общо-взето, било е добро, както винаги. Говорила е и за Цветин, че много й помогнал, да не се възгордее, освен за нещата, които се споменаха преди това.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

И аз да ти благодаря, че го изпуснах. 

В последно време много я слушам... Поздрав! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

 

И как точно Десита разбива Лидия, като най-успешните проекти на Деса са с Лидия, а “Няма да ми мине” има над 600к?! 

”В ръцете на друг” мисля, че я качиха много късно и си изгуби силните гледания. Та тоталния флоп “За всички бивши” има повече от нея...

 

Спомняш ли си едно време как постоянно изтъкваше в какво Селена води Ариана, а сега не смееш да загатнеш тази тема, защото разликата в нивата е колосална? И с Лидия vs Десита ще стане така, помни ми думата.

Точно обратното скъпа. Най-успешните проекти на Лидия са с Десита. От три самостоятелни проекта нито един не стана хит! НИТО ЕДИН! Десита поне там улучи. И ''Поредната цигара'' се качи по-късно, но това не попречи да си направи над 300 хиляди там. Просто истината е, че само в този форум Лидия се изкарва нещо особено! Очакваме пак новите им самостоятелни проекти и Десита за пореден път да я разбие!

преди 2 часа , Сашо каза:

https://www.facebook.com/530822223599339/posts/4473364489345073/

Емилия и Камелия обаче, много държат една н друга. Знам, че по всякакви празници са заедно и дори днес сигурно пак ще празнуват заедно. Дано скоро ни  изненадат с дуетче. 

Вие нали с Камелия се познавате. Дай и тази идея, ще е топ проект. Нали Емилия преди време благодари на Кеми, че я свързала с някакъв режисьор. Според мен е въпрос на време и да попадне на правилната песен.

преди 1 час, DrAkO каза:

Emilia

След като “DJEALE” се превърна в любимата на малки и големи следващото много различно и изключително важно за мен парче вече очаква своята премиера.Очаквайте го за първи път само по @cityradiotv и онлайн в моят видеоканал в YouTube. 🔊

 

Хмм.. Разочароващо! Обожавам Емилия, но тя тотално забрави, че е чалга певица. Тази година пусна четири проекта и реално нито един не е нова чалга. Два кавърверсии, дуета с Фики дето звучи повече поп отколкото поп-фолк и тази. Уж повтаряше, че няма да забрави това което я в превърнало в Емилия, но явно си плюе по думите. Все пак дано пусне и чалга песен.

преди 59 минути, GSA каза:

Жалко, че румънеца и открадна звездния момент, ама и тя сама си е виновна. Имаше чутовен успех парчето, но моля не и преписвайте на Ема и румънския успех и гледания, защото знаем те заради кого са. Дано има и още попадения. За поп-фолк хит няма и да питам, защото тя отдавна си разчита само на дуети. Самостоятелните песни са и флопове. 

Омръзна ми от тази теория и съвсем не е истина. Имам чувството, че понякога ей така се пишат някакви неща. Емилия нямала самостоятелен хит в последните години. А колко самостоятелни песни пусна ми е на мен въпроса ?

Ако погледнем от 2015, е пуснала ''Ето ме'', която си беше стабилен хит. ''California''е ft и не мисля, че Цеци Лудата Глава е голямо име което да е помогнало ужасно много за популяризирането на песента. След това ''Специално за всяка'' също е топ проект с над 10 милиона. След това е пуснала ''По-силна ставам'', която наистина е провал. ''Завинаги'' е една от най-добрите балади в последните 10 години и е с доволни гледания. ''Само тебе искам'' от самото начало имаше проблем в Youtube и сменянето на обложката не помогна да се показва. Може би по друг начин щеше да се развие, но не се получи. Да, дуетите може да са по-големи хитове, но самостоятелно Емилия също си върви доста добре. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Gentleman. каза:

А дали някога ще видим “На прага на сърцето ми”?

Някой да знае нещо?

Вероятно отдавна звучи ретро. Ако пък беше толкова хубава, щеше да й направи нов аранжимент и да я пусне. Явно не е сигурно в тая песен, по-добре я забравете. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

, но самостоятелно Емилия също си върви доста добре. 

Бебенце, най-големите хитове в кариерата на Емилия - "Акула" и "Трйгвай си", са дуети. Никога тя не е предизвиквала към себе си някакъв особен фенски интерес. Да, има хора, които я харесват и уважават, но аз почти не съм срешал нейни някакви запалени фенчета като при Преси, Галка, Глория и т.н 

Просто е добър глас, приятни проекти, но дотам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, -A. каза:

Точно обратното скъпа. Най-успешните проекти на Лидия са с Десита. От три самостоятелни проекта нито един не стана хит! НИТО ЕДИН! Десита поне там улучи. И ''Поредната цигара'' се качи по-късно, но това не попречи да си направи над 300 хиляди там. Просто истината е, че само в този форум Лидия се изкарва нещо особено! Очакваме пак новите им самостоятелни проекти и Десита за пореден път да я разбие!

Вие нали с Камелия се познавате. Дай и тази идея, ще е топ проект. Нали Емилия преди време благодари на Кеми, че я свързала с някакъв режисьор. Според мен е въпрос на време и да попадне на правилната песен.

Хмм.. Разочароващо! Обожавам Емилия, но тя тотално забрави, че е чалга певица. Тази година пусна четири проекта и реално нито един не е нова чалга. Два кавърверсии, дуета с Фики дето звучи повече поп отколкото поп-фолк и тази. Уж повтаряше, че няма да забрави това което я в превърнало в Емилия, но явно си плюе по думите. Все пак дано пусне и чалга песен.

Омръзна ми от тази теория и съвсем не е истина. Имам чувството, че понякога ей така се пишат някакви неща. Емилия нямала самостоятелен хит в последните години. А колко самостоятелни песни пусна ми е на мен въпроса ?

Ако погледнем от 2015, е пуснала ''Ето ме'', която си беше стабилен хит. ''California''е ft и не мисля, че Цеци Лудата Глава е голямо име което да е помогнало ужасно много за популяризирането на песента. След това ''Специално за всяка'' също е топ проект с над 10 милиона. След това е пуснала ''По-силна ставам'', която наистина е провал. ''Завинаги'' е една от най-добрите балади в последните 10 години и е с доволни гледания. ''Само тебе искам'' от самото начало имаше проблем в Youtube и сменянето на обложката не помогна да се показва. Може би по друг начин щеше да се развие, но не се получи. Да, дуетите може да са по-големи хитове, но самостоятелно Емилия също си върви доста добре. 

Именно. От 5 години Ема няма самостоятелен хит. Да хваща Меди сега, нали е актуален. Или май щеше да има 3та част с Теофиков. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Вероятно отдавна звучи ретро. Ако пък беше толкова хубава, щеше да й направи нов аранжимент и да я пусне. Явно не е сигурно в тая песен, по-добре я забравете. 

Тя каза, че не е била готова просто за тази песен.. 🥲

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Gentleman. каза:

А дали някога ще видим “На прага на сърцето ми”?

Някой да знае нещо?

Айде екслузивно за всички, които пожелаха.... :D

 

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Точно обратното скъпа. Най-успешните проекти на Лидия са с Десита. От три самостоятелни проекта нито един не стана хит! НИТО ЕДИН! Десита поне там улучи. И ''Поредната цигара'' се качи по-късно, но това не попречи да си направи над 300 хиляди там. Просто истината е, че само в този форум Лидия се изкарва нещо особено! Очакваме пак новите им самостоятелни проекти и Десита за пореден път да я разбие!

Защо сравняваш само "Поредната цигара" с "Щрак"? Защо не сравниш примерно дуетите и на двете с Галин? Защо не сравниш общия брой на гледанията, коментарите, общия интерес? То от премиерата на "Щрак" беше ясно, че Десита я бие в този рунд и то само и единствено защото "Поредната цигара" е по-силно парче. Предвид факта, че Галин е решил коя песен на кого да даде, можеше тази песен да я вземе Лидия и да не го водим този разговор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Бебенце, най-големите хитове в кариерата на Емилия - "Акула" и "Трйгвай си", са дуети. Никога тя не е предизвиквала към себе си някакъв особоен фенски интерес. Да, има хора, които я харесват и уважават, но аз почти не съм срешал нейни някаква запалени фенчета като при Преси, Галка, Глория и т.н 

Просто е добър глас, приятни проекти, но дотам.

Няма лошо в това най-големия ти хит да е дует. На Денис също най-големите му хитове са именно тези песни и както виждаме самостоятелно (''Катастрофа'') не предизвика и една трета от фурора към предните два проекта. Истината е, че ''Акула'' и ''Тръгвай си'' се превърнаха в емблема заради Башур. Той е дал идеята да са две песни и за клиповете. Ако бяха представени като поредните тракове от Пашев а нямаше този замисъл ме съмнява да се бяха получили толкова добре. 

Да, Емилия може да няма по форумите и т.н. фенове както имат Глория и Ивана, но къде са те днес и къде е Емилия ? Нека не забравяме, че тя вече е действащ изпълнител над 20 години. Винаги е била на турнета, винаги е била в златната среда. Няма по-добро от това. 

преди 1 минута, GSA каза:

Именно. От 5 години Ема няма самостоятелен хит. Да хваща Меди сега, нали е актуален. Или май щеше да има 3та част с Теофиков. 

Скоро ще го получиш! Точно когато всички я отписаха тя разби всичко живо със ''Смелите си имат всичко''!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Именно. От 5 години Ема няма самостоятелен хит. Да хваща Меди сега, нали е актуален. Или май щеше да има 3та част с Теофиков. 

Оф, вземе ли Меди, директно спирам да й бъда фенка и желанието на @xroflx9 ще се сбъдне.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Камелия е показала самочувствие. По скоро (нека ме накаже някой), ама им е е*ала майката. Последвала е една от идолките си:

I think that you find your own way… In the end, it’s what feels right to you. Not what your mother told you. Not what some actress told you. Not what anybody else told you but the still, small voice.

True freedom is understanding that we have a choice in who and what we allow to have power over us.

 

“I no longer have patience for certain things, not because I’ve become arrogant, but simply because I reached a point in my life where I do not want to waste more time with what displeases me or hurts me. I have no patience for cynicism, excessive criticism and demands of any nature. I lost the will to please those who do not like me, to love those who do not love me and to smile at those who do not want to smile at me. I no longer spend a single minute on those who lie or want to manipulate. I decided not to coexist anymore with pretense, hypocrisy, dishonesty and cheap praise. I do not tolerate selective erudition nor academic arrogance. I do not adjust either to popular gossiping. I hate conflict and comparisons. I believe in a world of opposites and that’s why I avoid people with rigid and inflexible personalities. In friendship I dislike the lack of loyalty and betrayal. I do not get along with those who do not know how to give a compliment or a word of encouragement. Exaggerations bore me and I have difficulty accepting those who do not like animals. And on top of everything I have no patience for anyone who does not deserve my patience.”
Всичко това го видях и чух в интервюто. Отдавна знам, че й е идолка и буквално попива всичко от нея. Знае на кой да подръжава. 
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Защо сравняваш само "Поредната цигара" с "Щрак"? Защо не сравниш примерно дуетите и на двете с Галин? Защо не сравниш общия брой на гледанията, коментарите, общия интерес? То от премиерата на "Щрак" беше ясно, че Десита я бие в този рунд и то само и единствено защото "Поредната цигара" е по-силно парче. Предвид факта, че Галин е решил коя песен на кого да даде, можеше тази песен да я вземе Лидия и да не го водим този разговор.

Може би защото излезнаха горе-долу по едно и също време ?

Мила, от дуета с Галин минаха както се вика три години. Не може да се живее на стари лаври. Трябват нови хитове. Всичките и хитове след дуета с Галин са с участието на топ провокацията Десита.

Още в първия пост казах, че в Youtube имат супер сходни гледания. @Willy ги постваше наскоро. Разликата е в spotify и не трябва да бъде игнорирана. Като общ интерес (извън този форум) може да вземем instagram и кой води там ? Разбира се, че най-сладката Десита.

 

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително добро интервюн на Камелия!

Показа как се стой пред камера, показа увереност, показа слабост, показа, че не е забравила коя е, откъде е, какво е постигнала и че в крайна сметка си е останала Камелия от Чипровци! Респект! 

  • Like 5
  • Love 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, -A. каза:

Може би защото излезнаха горе-долу по едно и също време ?

Мила, от дуета с Галин минаха както се вика три години. Не може да се живее на стари лаври. Трябват нови хитове. Всичките и хитове след дуета с Галин са с участието на топ провокацията Десита.

Още в първия пост казах, че в Youtube имат супер сходни гледания. @Willy ги постваше наскоро. Разликата е в spotify и не трябва да бъде игнорирана. Като общ интерес (извън този форум) може да вземем instagram и кой води там ? Разбира се, че най-сладката Десита.

 

Окей, но по горе-долу едно и също време излязоха и "В ръцете на друг" и "S.O.S"; "Да мога да обичам" и "Имаш да взимаш"; "Мусала" и "Няма да ми мине". Защо не сравняваш тях, това ми беше въпросът.

Разлика в Спотифай има, но тя е в полза на Лидия! Цял един милион, коте! 

Лидия: 2 920 153

Десита: 1 913 564

Ако включа и "Мама не дава" (174 615) и "Тексас плейс" (253 095) пак не я настига, а не е редно да ги броим.

"Половинка" и "Мусала" не са качени в Спотифай, но не биха променили нищо.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Спомняш ли си едно време как постоянно изтъкваше в какво Селена води Ариана, а сега не смееш да загатнеш тази тема, защото разликата в нивата е колосална? И с Лидия vs Десита ще стане така, помни ми думата.

Миличка, това няма да се случи. Откажи се!

640_323839.jpeg

  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че Ема няма агитка тук, не означава че не е харесвана, слушана и уважавана извън форума. Дори една обикновена нейна народна песен има почти 1 млн гледания повече от "чутовния хит"  Машала, дето тука се изкарва топа на топа

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...