Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Аз не виждам нищо лошо в коментарите им. А и си личи, че жената се ебава. Точно пък битови алкохолици ще й държат сметка! Много яко им отговаряше. 

 

Че е кралица, кралица е - не съм убеден, че директното й уволняване беше правилен ход. "Фен" телевизия не беше помирисвала подобен интерес, трябваше да си я оставят София. И все пак за мен отношението на Господарите е лицемерно и грозно.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Наистина е жестока! Всъщност и снима две тв версии (тази и една друга облечена в червено), но 2004 изпраска няколко жестоки проекта - ''Загуби всичко'', ''Тежка диагноза'', ''Ти ме лъжеш най-добре'', ''Хиляди жени'' и т.н. и тази остана малко в сянка.

Албума ''Добра новина'' има много силни парчета. Тази е от любимите на феновете.

 

“Всичко искам да забравя” дори и беше в микса от турнето и си беше налагана. Иначе наистина в “Добра новина” - да имаше само няколко пълнежа - друго всичко беше топ, но тогава Райна си беше сила, а получаваше “Мис Планета”.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Най-накрая запис на това култово представяне! :D

Обаче отношението на унизените и прокудени от всяка ТВ "Господари" към поп-фолк феновете е отвратително. "Някои морални и духовно извисени зрители обвиниха София, че е пияна. Така де, естетът не търпи лиготии... докато слуша свещена чалга." Значи щом става въпрос за чалга телевизия всякакви своеволия са позволени? Утре тази или друга още по-неадекватна може да почне директно да псува или да се съблича за внимание и това ще е ок, щом става въпрос за "Фен"?! Никакъв сарказъм не е, София Е пияна и това е очевадно. Най-вероятно слушащите чалга са немалка част от оредялата аудитория на предаването, а и някак си по-щях да приема мнението им, ако най-култовите им водещи Рачков и Мария не се бяха снимали в клип на Ивана, а Магърдич не беше режисирал чалга клипове.

По принцип не е като да нямат основание за подобно отношение, предвид, че бг чалгата е станала нарицателно за пошлост. Самият жанр изпусна момента да се изчисти напълно и да премине в друга посока. След 2000-та, когато имаше едно явно развитие в поп-фолка, то само след около 8 години отново се опростачи тотално, и сега лепнатият етикет не виждам как може да се махне... 

Иначе лицемерието на клана Халваджиян вече отдавна не изненадва. Уж тая музика е голям отпадък, но се скъсват да ги канят по форматите си, белким да вдигнат рейтинг. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Че е кралица, кралица е - не съм убеден, че директното й уволняване беше правилен ход. "Фен" телевизия не беше помирисвала подобен интерес, трябваше да си я оставят София. И все пак за мен отношението на Господарите е лицемерно и грозно.

Аз не съм сигурен, че е уволнена. По-скоро май я викат, когато другите водещи са заети с други изяви. Обявите в джобс са от средата на декември, а тя последно води малко преди това. Дори едномесечно предизвестие да има, има още няколко дни до раздялата им. Вероятно е на хонорар, а на Нова Година е била повикана по спешност и е решила да ги "накаже". :D Ако имат акъл, ще я върнат за цяла седмица - телефоните ще прегреят! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

Благодаря ти за този чуден микс! Пропуснал съм го, въпреки че напоследък се будя и заспивам със Софчето! Да й направят отделна телевизия, по която да излъчва нон-стоп!

 

Обаче прави ли ти впечатление, как Господарите я защитават, като се опитват да изкарат че била съркастична, а не пияна?Даже в края на клипа съветват зрителите да намалят чалгата, щото видиш ли заради музиката хората са изпростели и се държат лошо с водещата дето е "уникална актриса".
Супер двулично от тяхна страна, особено като се знае, че шефа им Магърдич Халваджиян е направил най-скандалните чалга клипове и от там изкара пари да започне с предаванията си...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, nikitrz каза:

Обаче прави ли ти впечатление, как Господарите я защитават, като се опитват да изкарат че била съркастична, а не пияна?Даже в края на клипа съветват зрителите да намалят чалгата, щото видиш ли заради музиката хората са изпростели и се държат лошо с водещата дето е "уникална актриса".
Супер двулично от тяхна страна, особено като се знае, че шефа им Магърдич Халваджиян е направил най-скандалните чалга клипове и от там изкара пари да започне с предаванията си...

Господарите съществуват ли още? Това не го ли правят фенове на предаването? :D

А Софка Джамджи би била чудно попълнение за форума ни! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Очакваш ли уж флопа СОС до неколко месеца да задмине Живее ми се. Това ще бъде епичен момент. Странно е, че едната е стакива гледания за малко над месец и я водиш провал. А другата няма 5 милиона за 7 месеца и я водиш за успех

Мисля, че си в грешка:

SOS (ден 54) - 21К

Живее ми се (ден 187) - 14К

Едната е на почти два месеца, другата на над половин година и виждаме, че правят сходни гледания вече.

Иначе не си налагай по цял ден теорията, че “Татуировка” е по-голям хит от “100 живота”, защото 99% от форума знаем, че не е така. Досадно става.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Slavi

За последен път ти отговарям по темата за смешната песничка на мангала, че темата започва да хваща ръжда.

“100 живота” има 18 милиона за 8 месеца. Мегауспех за солова песен. Но да оставим гледанията настрана. Ще ти дам другите успехи, които тя има, а Емилиано НЯМА.

Песента:

- е убедително номер 1 във всички стрийминг платформи за годината

- спечели всички фолк класации

- има много кавъри в ютюб, включена е в доста машъпи на изпълнители, има хиляди кавъри в тикток и т.н. Даже май и пародия й направиха, която има половин милион. 

- беше изпълнявана в топ гледан риалити формат още след първият й месец и самото й представяне има над половин милион гледания в ютюб

- е най-въртяната самостоятелна фолк песен за годината по клубовете

- има стотици клипчета със зверски приеми и по участия, и без участия. 

- песента я пяха на участията си Ариа, Лидия, Десита, Диона и като цяло новите изпълнители. 

Ако съм пропуснал нещо, нека някой добави.

Което казано след тези факти, ти ще ми представиш колко гледания имал Емилиано на еди кой си ден, и колко Галена? Това не ме е*е. Представи ми факти, чиито да ми покажат как тая циганска песен ще предизвика вълнение у хората. Песента на Емилиано няма и половината успех на 100 живота, ти още си налагай теорията. 

П.С По-изчерпателно няма как да ти отговоря, дано си ме разбрал.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Danger. каза:

Мисля, че си в грешка:

SOS (ден 54) - 21К

Живее ми се (ден 187) - 14К

Едната е на почти два месеца, другата на над половин година и виждаме, че правят сходни гледания вече.

Иначе не си налагай по цял ден теорията, че “Татуировка” е по-голям хит от “100 живота”, защото 99% от форума знаем, че не е така. Досадно става.

Миличък, нямам теория. Всичко е статистика. През 2 дни ше получаваш статистика на гледанията на Татировка и 100 животаза съответния ден. Теорията за мангалите не върви. Мангалите са малцинство в България, поне 15  пъти по малко от българите. Факта, че Татуировка прави повече гледания от 100 живота  означава, че или ромите са повече, което знсем, че не е,или пе просто се слуша повече. 

Другия ти пост няма и да го чета, досаждал вече. 

Летен хит Проблем

Годишен хит Проблем

Самостоятелен хит Татуировка

Есенен хит Не мерси

Зимен хит Татууривка

Дискотечен хит  според Диджеите в България Беден в сърцето и Проблем

За коя не остана нищо? 🤭🤭🤭❤️

  • Like 2
  • Dislike 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите песни на Преслава в последните години и самостоятелния хит на 2019 е минал 20 милиона.

Евала, че се задържа във времето. Единствената песен от 2019 която влезна в spotify top 50 на НГ!

 

пс Меди с ''Да си тук'' е н1 в spotify top 50 bg

  • Like 1
  • Love 4
  • Dislike 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Господарите съществуват ли още? Това не го ли правят фенове на предаването? :D

А Софка Джамджи би била чудно попълнение за форума ни! 

Абе, страхотна е. Смятай, щом даже я сънувах снощи... Хаха 😀 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Една от най-добрите песни на Преслава в последните години и самостоятелния хит на 2019 е минал 20 милиона.

Евала, че се задържа във времето. Единствената песен от 2019 която влезна в spotify top 50 на НГ!

В попнейбъла има и данни за 2  изтрити клипа с общ сбор над милион. 

 

@Danger., смешно е да изкарваш 100 живота най големия клубен хит при все, пе в диджейската официална лятна класация Беден в сърцето е над нея.

Татуировка е хит по време на Ликдаун. Как да ти се докаже пи този параграф? 

Всичко останало в поста ти сме го дъвкали десетки пъти. Стрийм платформите все оше не са такъв фактор. Като започнат да трупат милиони, тогава ги изтъквай. 

  • Like 2
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

Братле, излагаш себе си, не мен. Като няма какво да добавиш по чалга дискусията, започваш с некви опити за лични нападки. Наясно ли ти е, че поста ти е за наказание. 

Заради Галена и човек ще убиеш в съня му. 

Достатъчно неща добавям и за разлика от теб боравя с реални аргументи и факти.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ice_hot_sm каза:

Абе, страхотна е. Смятай, щом даже я сънувах снощи... Хаха 😀 

Блазе ти! Дано и аз да я сънувам скоро!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.01.2021 г. от 14:17, Slavi каза:

Не искам да се явявам адвокат на никой но Сашо е доста над нещата във всяка ситуация. 

 

Предполагам обаче се е подразнил по скоро от това, че ако някой го беше написал, когато Галена боледуваше от короната, тука щеше да се изкара като най долното нещо на света. Така предполагам само. Не говоря от нечие име. 

Всички ще кажат Здравей на Румяна все някога. Нека да прекратим тази

 

 

Дори и тук намеси Галена, без дискусията да има абсолютно нищо общо. Обсебена работа... И то от човек, който я плюе и уж се дразни, че нон стоп се говори за нея. И преди съм ти го казвала - няма галенов тук във форума, който да я обсъжда повече от теб. Явно ти е насадила някакъв комплекс. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Danger. каза:

@Slavi

За последен път ти отговарям по темата за смешната песничка на мангала, че темата започва да хваща ръжда.

“100 живота” има 18 милиона за 8 месеца. Мегауспех за солова песен. Но да оставим гледанията настрана. Ще ти дам другите успехи, които тя има, а Емилиано НЯМА.

Песента:

- е убедително номер 1 във всички стрийминг платформи за годината

- спечели всички фолк класации

- има много кавъри в ютюб, включена е в доста машъпи на изпълнители, има хиляди кавъри в тикток и т.н. Даже май и пародия й направиха, която има половин милион. 

- беше изпълнявана в топ гледан риалити формат още след първият й месец и самото й представяне има над половин милион гледания в ютюб

- е най-въртяната самостоятелна фолк песен за годината по клубовете

- има стотици клипчета със зверски приеми и по участия, и без участия. 

- песента я пяха на участията си Ариа, Лидия, Десита, Диона и като цяло новите изпълнители. 

Ако съм пропуснал нещо, нека някой добави.

Което казано след тези факти, ти ще ми представиш колко гледания имал Емилиано на еди кой си ден, и колко Галена? Това не ме е*е. Представи ми факти, чиито да ми покажат как тая циганска песен ще предизвика вълнение у хората. Песента на Емилиано няма и половината успех на 100 живота, ти още си налагай теорията. 

П.С По-изчерпателно няма как да ти отговоря, дано си ме разбрал.

А защо “Беден в сърцето” тогава е среден хит?

Има убедителни позиции в стрийминг платформите, дори по-добри от Галена в повечето дни. Беше определена под номер 2 за дискотечен хит на лятото в ДЖ класацията (на които любимка ппц е Галена). Пее се отново от половината нови имена по участия, отделно има и 11 милиона.

Обръщам се към теб, защото ти използваш определението “среден/сезонен” хит 😄 Песен със същите показатели като “100 живота” се води среден хит, а другата хита на годината. Изобщо не смятям, че на Преслава е по-голям хит, просто ми е интересно как ги определяш

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , devotioner каза:

Като казахте румънско, като малко чаве избухвах жестоко на това:

 

Много любима! Аз пък вече избухвах по дискотеките на нея. Беше стабилен хит.  

Тази също:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Гальо каза:

Обръщам се към теб, защото ти използваш определението “среден/сезонен” хит 😄 Песен със същите показатели като “100 живота” се води среден хит, а другата хита на годината. Изобщо не смятям, че на Преслава е по-голям хит, просто ми е интересно как ги определяш

Е как ще са същите показатели? Едната има 11 милиона, другата има 18.

100 живота има 856К в Spotify, “Беден в сърцето има 616К там.

Може да се каже, че към днешна дата прави добри гледания, както 100 живота прави. Но не и по-голям хит.

По-уместно е Пиян и 100 живота да се съревновават, тъй като техните показатели са еднакви/идентични.

Иначе Беден в сърцето си е наистина хит, аз никога не съм твърдял, че е флоп. Просто не стана толкова голям, колкото този на Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

@Slavi

За последен път ти отговарям по темата за смешната песничка на мангала, че темата започва да хваща ръжда.

“100 живота” има 18 милиона за 8 месеца. Мегауспех за солова песен. Но да оставим гледанията настрана. Ще ти дам другите успехи, които тя има, а Емилиано НЯМА.

Песента:

- е убедително номер 1 във всички стрийминг платформи за годината

- спечели всички фолк класации

- има много кавъри в ютюб, включена е в доста машъпи на изпълнители, има хиляди кавъри в тикток и т.н. Даже май и пародия й направиха, която има половин милион. 

- беше изпълнявана в топ гледан риалити формат още след първият й месец и самото й представяне има над половин милион гледания в ютюб

- е най-въртяната самостоятелна фолк песен за годината по клубовете

- има стотици клипчета със зверски приеми и по участия, и без участия. 

- песента я пяха на участията си Ариа, Лидия, Десита, Диона и като цяло новите изпълнители. 

Ако съм пропуснал нещо, нека някой добави.

Което казано след тези факти, ти ще ми представиш колко гледания имал Емилиано на еди кой си ден, и колко Галена? Това не ме е*е. Представи ми факти, чиито да ми покажат как тая циганска песен ще предизвика вълнение у хората. Песента на Емилиано няма и половината успех на 100 живота, ти още си налагай теорията. 

П.С По-изчерпателно няма как да ти отговоря, дано си ме разбрал.

 Няма какво да се добави повече! С този пост се изчерпва темата. Издържан пост, в който фактите говорят. Нищо общо със смешните, заядливи постове на въпросния, които са на ниво детска градина. 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Danger. каза:

Е как ще са същите показатели? Едната има 11 милиона, другата има 18.

100 живота има 856К в Spotify, “Беден в сърцето има 616К там.

Може да се каже, че към днешна дата прави добри гледания, както 100 живота прави. Но не и по-голям хит.

По-уместно е Пиян и 100 живота да се съревновават, тъй като техните показатели са еднакви/идентични.

Иначе Беден в сърцето си е наистина хит, аз никога не съм твърдял, че е флоп. Просто не стана толкова голям, колкото този на Галена.

И аз казах, че не е по-голям хит, много ясно. Просто точно след 100 живота по показатели е на Преслава, а нейната я определяше като среден хит. 
А иначе има и такива дето я изкарват флоп, но при тях обективността е на нула

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Просто точно след 100 живота по показатели е на Преслава, а нейната я определяше като среден хит. 

Добре, ще я определя като гигахит тогава, само мир и спокойствие да има.

Не мисля, че моето мнение трябва да е някакъв основен фактор, аз просто казвам по мое наблюдение как стоят нещата. :yes:

Иначе “Красиви лъжи” и тя е със същите показатели като в “Беден в сърцето”, но за мен и двете песни са си просто средни хитове. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...