Jump to content



Анелия - Двама


Fast

Препоръчани коментари

Очаквах я с нетърпение! Анелия е една от любимите ми певици. Оправда и надмина това, което исках от нея този път! Страхотна е! Най-добрата балада за тази година!!! ❤️
Клип, текст, музика, всичко е перфектно! И честно казано в момента е точно за моето настроение. Прекрасна Анелия. Прекрасна! ❤️ 😘 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не е никак зле. Нищо му няма на текста. Просто мразя балади и няма да я слушам. Музика, текст, изпяване, клип - всичко е супер, но го мразя! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ме впечатли. А много обичам балади. Изпяването ѝ ми е дразнещо някво, текстът - блудкав. На Теодора последните две балади са по-въздействащи. 

Но все пак адмирации, че не е поредната простотия, тип "Зоопарк". Ще очаквам друга някоя да се отчете с добра бавна песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна е, но до там. Очаквах малко по-ударна песен може би. И все пак Драганински - много интересна музика. Всички да се връщат обратно при него и да редуцират Ганев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е добра, Анелия след дуета си върна себе си и прави много добри неща, само не знам защо пак Петя Радева й е писала текста, Мариета щеше направи нещо блестящо тук, Анастасия също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия разбива с последните 2 проекта. Може да не са някакви големи хитове, но са уникални. Тук само към текста има какво да се желае. Браво!!! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че тази година Ана не се изложи с някакви долнопрпбни кючеци. “Пие ми се” ми е любима, тази също не е лоша. Текст, музика и клип са супер добри. Само нещо изпълнението ми куца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май да се върне към простотиите и кючеците, ако това е алтернативата. Тази жена имам чувството, че няма никакъв усет за песни. Да оставим "старата Анелия" настрана, дори комерсиалната Анелия 2011-2016 беше машина за брутални песни и хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасна е Анелия,  песента е хубава, но текста реално доса куца и все пак ще си я слуша, този глас каквото и да изпее е уникално. Между другото след Галена и Янева, Анелия прави може би най-хубавите клипове в последните няколко години. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка. Драганински не е за всеки, няма го комерисланото при него, но е супер добър композитор. Просто не можеш да го сбъркаш с друг. 

И клипа и песента са й се получили. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не мога да оценя "прекрасното" ѝ изпълнение, което в комбинация с блудкавия текст и ненапасването с мелодията, разваля иначе добрата музика? Интересно би ми било, ако беше я изпяла Емилия, с корекции в текста би се получило много по-добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...