Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Мани го тоя. Това е вечерта на Мария Софрониева. Приема се единствено дуетът му с нея. 

А, не. Коце е много готин. ❤️ Даже му го пратих сега. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Поздрав с тези турски класики!

https://www.vbox7.com/play:8c5a3c19f5

Да ти се връща поздрава с още турски класики:

 

 

Абе, Софка в началото нямаше слабо! 

На "Стари рани" (пак турски кавър) Лоренцо обаче е тотал щета! 

 

 

  • Wow 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Krislena каза:

@asylum Харесва ли ти  ? май този път Дженан уцели хит

 

Да, този път ще разберат за него хората. Дано да направят трио с Ванчето Великова.

 

Лоренцо е тотал щета на Стари рани.

Искам да чуя това във фтора час!

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новогодишното не бе първото участие на Рени в пандемията, октомври месец бе на празника на Севлиево. Но в едно от последните и интервюта каза, че още преди Ковид тя и всички от семейството вземат някакво лекарство, докарвано и от чужбина, и за това е спокойна - нещо като имуностимулант, пиещ се профилактично, но перифразирам, не съм запознат. Както и да е, погрижила се е и за хората, с които ще общува - един вид е “носила маска”. Беше отговор на въпроса как се пази, но не помня подробности и в кое предаване беше. Все пак за месец време обиколи 20 медии. 
 

ЧНГ на всички с нещо новогодишно! 

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Заслужава си хейта. Много ми падна в очите.

Бях в един от големите курорти и много изпълнители имат участия, всичко е в билборди. Не помня кои бяха изпълнителите и няма да правя догадки, но не откривам обявени участия в интернет. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Runevski каза:

Новогодишното не бе първото участие на Рени в пандемията, октомври месец бе на празника на Севлиево. Но в едно от последните и интервюта каза, че още преди Ковид тя и всички от семейството вземат някакво лекарство, докарвано и от чужбина, и за това е спокойна - нещо като имуностимулант, пиещ се профилактично, но перифразирам, не съм запознат. Както и да е, погрижила се е и за хората, с които ще общува - един вид е “носила маска”. Беше отговор на въпроса как се пази, но не помня подробности и в кое предаване беше. Все пак за месец време обиколи 20 медии. 

Няма лекарства, които доказано предпазват и изграждат имунитет с/у COVID-19. Единственото сигурно решение към момента е новата ваксина Pfizer/BioNTech , но тя още не е тръгнала за всички. Интересно ми е какъв процент от чалгарите ще се боцнат, впредвид че толкова напират да обикалят нощни клубове и ресторанти.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Бях в един от големите курорти и много изпълнители имат участия, всичко е в билборди. Не помня кои бяха изпълнителите и няма да правя догадки, но не откривам обявени участия в интернет. 

И аз рових за обявени участия и почти нищо не намерих. Глория, Рени и отмененото на Ивана. Селски хитреци. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Интересно ми е какъв процент от чалгарите ще се боцнат, впредвид че толкова напират да обикалят нощни клубове и ресторанти.

Те са антиваксъри. 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ги изправят до стената и сме на етапа Ваксина или участия, не само ще се боцнат, ми ще се чипират, скопят и ще вземат по един прилеп с 5джи за домашен льобимец. Включително видните антиваксърки Дженция и Елза Парини 2. 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Сашо каза:

За много години хора! Живи и здрави! 

 

Това е ударили 14 милиона. Като се замисля си остава едно от най-успешните неща през 2017. 

 

 

 

И аз вчера това забелязах. Поздрав

 

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сен Тропе е с 20 млн за 2020 година и е втората най-гледана песен. И е почти на 10 години. 

Луда по тебе със 7 милиона.  27 място. 

Мики Маус с почти 7 милиона и 28 място.

6-7 песни от 40 са на поп изпълнители, от които 3 са реален поп или рап. 

И накрая Азис разби с лайв концерт. А Азис Груп са много добър оркестър. Например ако сравним с бендчето на Цитиридис. Направо са на светлинни години по-напред. Може би още не са стигнали нивото на Куку Бенд, но са наистина добри. Десислава доказа, че нейните песни не може да ги пее.  Птица-скитница и Две сърца със зор  ги разпознах. Много слабо. С песните на другите няма проблем. Накрая се умори много. 

Азис и Меди няма какво да ги коментират, много силни изпълнители.

Стораро е бил гост в Новогодишната нощ по БНТ и по БТВ. Много интересно, че БНТ са поканили чалга изпълнител. Явно медиите вече са се примирили, че в държавата има само чалга изпълнители. Корона кризата ги затвърди още повече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте хитове:

Само едно е слънцето в небето едно
във мене е сърцето една е любовта
за мен...
Само теб мое слънчево момиче сега
и вечно ще обичам безумно в шумната
вселена с любов уви, несподелена.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

И аз вчера това забелязах. Поздрав

 

Трупа си гледания бавно но славно. Което показва, че не пуска еднодневки.  

Отнсно за оная класация, Луда по теб е направила много повече от 7 милиона за 2020, понеже тя прави гледания от страшно много клипове. Поне 20 клипа има на тая песен които сумарно правят над  60 милиона. 

32.5 млн. 

7.9 млн. 

А това само за 2020 е направило почти 2 милиона 

3 млн. 

2 млн. 

Има още поне 10 клипа с по 400/500 хиляди... Голям живот й даде и тоя филм, наистина късмет. Но и песента го заслужава. Все пак не е като да не е в топа на вечните най-големи хитове в БГ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любовта ни бе голяма кой ни раздели хорска завист има много в хорските души моля се на бог любима моя бъди до мен моля те върни се в моя ден
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Може ли миг за Роксана, която е загубила 100 000 ХИЛЯДИ гледания! Не е лесно да загубиш 100 милиона...

Screenshot-20210103-010623-Facebook.jpg

Преди 40 мин имах привидение, че Рокса ще извади хита на 2021, но забравих да ви споделя! Явно ще позная. 

  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...