Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, DevilWish каза:

Теофиков е син на Валентина (Хей, войниче, Мазало) ? Така ли? 

Не, разбира се. Мислиш ли, че ако е неин син няма да си личи с нейните черти.

Майка му се казва Венера, според бързо търсене в гуглето. Пак е певица, но неизвестна.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майката и бащата на Денис са музиканти, а ако искате да го видите, можете да се разхождате около НДК, обикновено кисне там.

п.с. Не забравяйте да носите в себе си трева.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Не, разбира се. Мислиш ли, че ако е неин син няма да си личи с нейните черти.

Майка му се казва Венера, според бързо търсене в гуглето. Пак е певица, но неизвестна.

Гледах @asylum , че е дал линк към някакъв пост в който са написали, че е син на Валентина (Хей, войниче) явно има грешка и аз се учудих... 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DevilWish каза:

Теофиков е син на Валентина (Хей, войниче, Мазало) ? Така ли? 

Не, Венера, пееха заедно във Веселина ТВ. 

П.С. Не знаех, че съм споделил скриншота тука, не беше предназначен за форума! :D 

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Абе незнам дали му е майка, но пък има нова мушама и тя жената 

 

Чудна мушама при това. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Абе незнам дали му е майка, но пък има нова мушама и тя жената 

 

Добра е мушамата й! :D 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Майката и бащата на Денис са музиканти, а ако искате да го видите, можете да се разхождате около НДК, обикновено кисне там.

п.с. Не забравяйте да носите в себе си трева.

Благодаря! Имам две идеи какво ще е тазгодишното ми “Нова година, ново аз” а) ставам дилър и ще продавам на пилоните б) ставам патрулиращ полицай в 4-то районно 

 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Купон по време на пандемия: Глория е с COVID след участие в Пловдив
Здравните власти ще се заемат със случая

 

Денят е 25 декември, а мястото - луксозен спа хотел край Пловдив. От кадри в социалните мрежи се вижда, че въпреки забраните за празнични програми в ресторанта на хотела има празненство, а главно действащо лице е фолк певицата Глория.
Дасингът е пълен, а дистанцията – скъсена, показват кадрите. Само седмица след участието си Глория обяви сама в социалните мрежи, че е заразена с COVID–19.

Фолкзвездата Глория посрещна 2021 г. с коронавирус
Областният управител на Пловдив Дани Каназирева коментира пред Bulgaria ON AIR, че здравните власти ще се заемат със случая, а ден преди участието на певицата - в хотела е имало проверка.
"Искам да отбележа, че още на 24 декември е направена проверка, дадени са предписания за спазване на заповедта на министъра, относно работното време и възможния капацитет. Оттук нататък РЗИ следва да проучи контактните лица, но за спокойствие и на хората от персонала, както и на самите жители на самото място, ще изискваме списък на клиентите и ще се предприемат необходимите действия", допълни Дани Каназирева.
От хотела обясниха, че ще коментират случая в първия работен ден от годината. Говорителят на фолк певицата Глория също отказа да коментира случая.




 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Благодаря! Имам две идеи какво ще е тазгодишното ми “Нова година, ново аз” а) ставам дилър и ще продавам на пилоните б) ставам патрулиращ полицай в 4-то районно 

 

Разбира се, че (a. Гарантирам ти трайни взаимоотношения с Денис. Сигурен клиент и платежоспособен.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Купон по време на пандемия: Глория е с COVID след участие в Пловдив
Здравните власти ще се заемат със случая

 

Денят е 25 декември, а мястото - луксозен спа хотел край Пловдив. От кадри в социалните мрежи се вижда, че въпреки забраните за празнични програми в ресторанта на хотела има празненство, а главно действащо лице е фолк певицата Глория.
Дасингът е пълен, а дистанцията – скъсена, показват кадрите. Само седмица след участието си Глория обяви сама в социалните мрежи, че е заразена с COVID–19.

Фолкзвездата Глория посрещна 2021 г. с коронавирус
Областният управител на Пловдив Дани Каназирева коментира пред Bulgaria ON AIR, че здравните власти ще се заемат със случая, а ден преди участието на певицата - в хотела е имало проверка.
"Искам да отбележа, че още на 24 декември е направена проверка, дадени са предписания за спазване на заповедта на министъра, относно работното време и възможния капацитет. Оттук нататък РЗИ следва да проучи контактните лица, но за спокойствие и на хората от персонала, както и на самите жители на самото място, ще изискваме списък на клиентите и ще се предприемат необходимите действия", допълни Дани Каназирева.
От хотела обясниха, че ще коментират случая в първия работен ден от годината. Говорителят на фолк певицата Глория също отказа да коментира случая.




 

Този случай ме кара да се замислям, колко ли участия на черно е имало от началото на мерките, и кои са замесените. Циничен народ сме..

  • Like 2
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Този случай ме кара да се замислям, колко ли участия на черно е имало от началото на мерките, и кои са замесените. Циничен народ сме..

По махалите със сигурност е имало. На сторита от Бургас чух някакви поздрави от заведение между някакви къщи, имаше си певец. Роксана, Стораро и други със сигурност не са останали капо през последния месец. 

  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безумно тъпа е статията, безумно тъпи са мерките, безумно тъпи са отговорите на РЗИ и областни управители. Щели да правят проверка... за участие, обявено месеци назад. 

Супер хейт пада по Глория сега, а тя може да се е заразила къде ли не.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Безумно тъпа е статията, безумно тъпи са мерките, безумно тъпи са отговорите на РЗИ и областни управители. Щели да правят проверка... за участие, обявено месеци назад. 

Супер хейт пада по Глория сега, а тя може да се е заразила къде ли не.

Затова по-добре да си беше стояла вкъщи. Колко години си трепери над имиджа, не се появи в никое риалити, а 2020 бе безпощадна и към нея - изцепките с Мегз в инстаграм, сега и това престъпление. :D Дано набара хитове през 2021 и да се завърне гласовитата ни мутрафонка! 

  • Like 5
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С кое ви падна, като половината имаха участия по хотелите. Нали министърката на туризма разреши работа на ресторанти по хотели, че даже увеличи и вечерния час....

Това е все едно да работите в оръжеен завод и когато стане инцидент и взрив да ви обвиняват, че сте работили там....

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Fast каза:

Този случай ме кара да се замислям, колко ли участия на черно е имало от началото на мерките, и кои са замесените. Циничен народ сме..

Тони Стораро имаше доста участия по частни партита в механи, за други не съм виждал клипчета. Но той имаше поне 3-4 участия

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам, никаква дистанция не се спазва. Барем маска да си бе турила, по щях да я разбера.

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/213367-kupon-po-vreme-na-pandemiya-gloriya-e-s-kovid-sled-uchastie-v-plovdiv

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

А ко ша кайш за Рени и "обтегнатата обстановка"?

Разгледах снимките. Било е пълно с хора, от които никой не носи маска, а Рени е била в опасна близост до тях и ги е докосвала. Простотия пълна.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Разгледах снимките. Било е пълно с хора, от които никой не носи маска, а Рени е била в опасна близост до тях и ги е докосвала. Простотия пълна.

И около Глоринда танцуват. Честно казано, нямаше да я коря, ако е закъсала за пари, ок, но барем маска да си беше турнала. Всеки да пази себе си от идиотите. 

  • Like 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Fast каза:

Заслужава си хейта. Много ми падна в очите.

Не се и съмняваме. Както и знаем двойния ти стандарт и ако беше Кума Лиса, нямаше да ти падне в очите, а за много - хич. 

преди 2 минути, asylum каза:

Като гледам, никаква дистанция не се спазва. Барем маска да си бе турила, по щях да я разбера.

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/213367-kupon-po-vreme-na-pandemiya-gloriya-e-s-kovid-sled-uchastie-v-plovdiv

Не е луд който яде баницата ... ама сичко е било предплатено и не са искали да връщат пари :) или не е имало финанси, да го направят. Лошото е че който е бил там е закачил по една корона. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...