Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , WindWalkerMonk каза:

Зависи, света е видял и 2 и 200. Селин Дион си пусна римейк на "Power of love" като пилотен сингъл. Освен това, Преслава го направи за кеф, защото е пандемия. Тя не е имала гаранция, че това нещо ще получи такъв отзвук. Пусна го защото няма какво да прави и е решила нещо дето я кефи да го изпее.

Това, че стана бати отзвука е друг въпрос. Затова казвам, че е късметлийка. Не виждам къде е проблема, а и тия песни не са баш хитовете които младите слушат. Сега ги преотриха, защото са песни, които се харесват на Преса. 

Не виждам къде е драмата. Пускаш нещо без очаквания и то става бати голямия payback. 

Има много голяма разлика между това да вземеш правата на някоя песен, да се запише, снима, аранжира и представи професионално, какъвто е случая с "Power of love", и да си харесаш 5 песни, да дадеш 200 лв. за студио и още 100 за един ритъм отдолу и да се сравняват нещата. Нямам против машъп-а, просто примера е повече от неудачен. Еквивалентни примери на "Power of love" в БГ вариант могат да бъдат "Иди си" на Камелия, "Ще ти говоря за любов" на Стефан Митров и Райна, "Ледена кралица" и  "Казваш, че ме обичаш" на Азис, "Как бързо времето лети" на Глория и много други, но аматьорския машъп няма нищо общо. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Симона вече да не се тревожи кой ще гледа бебето. Майка ѝ е вече в принудителна пенсия и ще е на разположение 24/7.

То щото пък Симона е тоооооолкова по-заета от Баба ни. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Какво мислите за концерта на Софи в Арена? Песните и звучат убийдтвено с бенд. Дано повече се зъгнат да организират подобно мероприятие. 

Къде може да се зърне? 

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Ето тук. Дори според мен заслужава отделна тема. 

 

Благодаря! Много неща заслужават отделни теми, но отдавна не смея да публикувам - често биват затваряни! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Какво мислите за концерта на Софи в Арена? Песните и звучат убийдтвено с бенд. Дано повече се зъгнат да организират подобно мероприятие. 

Мисля че подобно мероприятие преди да се нормализира - каквото и да е новото нормално - епидемиологичната обстановка - няма как да се случи скоро. След това ще видим. 

През това време мисля че е редно Азис - или поне бенда пък било то и без него самия - да продължат с онлайн концертите, и е редно следващия да бъде със Софка, Малина и примерно ... Кали. Или ако ще е нещо по-ново, Цветина. Нали след като Клеа, Ваня Великова и Емилиано му откажат. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Мисля че подобно мероприятие преди да се нормализира - каквото и да е новото нормално - епидемиологичната обстановка - няма как да се случи скоро. След това ще видим. 

През това време мисля че е редно Азис - или поне бенда пък било то и без него самия - да продължат с онлайн концертите, и е редно следващия да бъде със Софка, Малина и примерно ... Кали. Или ако ще е нещо по-ново, Цветина. Нали след като Клеа, Ваня Великова и Емилиано му откажат. 

Азо според мен ще обере лаврите, ако превърне онлайн концертите с бенд в традиция. Ще си изиграе добре картите. Ще е култово да покани Софка и Бонка, а Малинаж да им играе отстрани. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, GSA каза:

Какво мислите за концерта на Софи в Арена? Песните и звучат убийдтвено с бенд. Дано повече се зъгнат да организират подобно мероприятие. 

Софка е бетон като пеене, което не е новина, подредбата на песните е под всякаква критика - може ли да почнеш с "Протегни две ръце" и "Прах и пепел"? Трябваше да са към края, но сигурно сама си ги е редила по любомост. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен засега много ме кефи подредбата. Супер много ме израдваха Пък към Рая и Жените знаят защо - само на Софка харесвам кавърите на Сарит Хадад! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая мърла ще се сети някога за една от най-яките си песни? Много яко звучене има. В инфото пише, че е композирана от някой си Цветан Чакъров. Има ли други негови песни, някой знае ли? И защо, мамка му, Преслава не експериментира с различни и нови автори, а залага все на едни и същи? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестоки изпълнения от Софка. На ''Слънчице мое'' е бетон. Колко много хитове в първата част и още колко много има да изпее. За пореден път се убеждавам, че тя е една от малкото изпълнителки с толкова много ретро хитове и толкова добре отгледани без да има трибуна за изява. Към днешна дата пак улучва на хитове, но си личи липсата на екип. Може много повече. Време е да избухне с една балада като ''Искам да обичам'' - да припомни как се прави. Ако не се лъжа по време на пандемията е записала цял албум дето трябва да излезе скоро. Да видим дали ще си заслужава.

  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Мен засега много ме кефи подредбата. Супер много ме израдваха Пък към Рая и Жените знаят защо - само на Софка харесвам кавърите на Сарит Хадад! 

Мен повече ме кефят турските й кавъри от първия и втория албум. Ама да почнеш с "Прах и пепел" - емблематична песен да закриване, да изгърмиш в началото и "Единствен мой" и "Василица" искам след това да подкараш "Като дете", която общо взето не беше никакъв хит хич не е ок. Трябва да има някаква градация в подредбата. Ясно е, че Софка има песни за 3 концерта и е трудно да се отсеят и подредят адекватно, но точно" Като дете" да ми пее при тая дискография... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Мен повече ме кефят турските й кавъри от първия и втория албум. Ама да почнеш с "Прах и пепел" - емблематична песен да закриване, да изгърмиш в началото и "Единствен мой" и "Василица" искам след това да подкараш "Като дете", която общо взето не беше никакъв хит хич не е ок. Трябва да има някаква градация в подредбата. Ясно е, че Софка има песни за 3 концерта и е трудно да се отсеят и подредят адекватно, но точно" Като дете" да ми пее при тая дискография... 

С каквото и да започне или завърши, няма значение. При Софка всичко е хит. Тя да не е Инфлуенца Инстаграмова?

Поздрав с тези турски класики!

https://www.vbox7.com/play:8c5a3c19f5

  • Wow 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

 

Страшен хит беше, а и винаги ми е била по-вдигаща и зареждаща от "Дяволско желание", любима ми е от този й период. Не опита даже да я наложи и задържи във времето обаче, което наистина е глупост от нейна страна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...