Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, asylum каза:

Коментирай, че сънувах някаква нова песен, в която се пее за утайка. Събудих се и се сетих за това! 

 

А пък Коце ми хареса поста за 2020 със снимката ми. Има вкус. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Кажи му 

 

Любимата ми Коцьова песен! 

Пък аз искам да го видя. 

107 дни е нищо време
да изчистя себе си от тебе
ти ще си в кръвта ми цял живот
ти си най-жестоката любов.

Как я исках тази песен и той я изпя специално за мен. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@DevilWish

Пропуснали сме десетата му премиера между Коледа и Нова Година!

И Джамайката е пуснал три клипа, като на тая песен припевът е едно към едно взет от стара песен, не се сещам коя

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

На живо, ако знаеш колко е готин и едва можеш да му устоиш,. 

На живо ме докосвай ти нека от целувки ме боли. На живо ме ядосвай ти и от любовта да ми горчи. На живо да заплача с теб да разбера какво е страст. На живо да гори във нас, на живо да те имам искам аз.
 

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

@DevilWish

Пропуснали сме десетата му премиера между Коледа и Нова Година!

И Джамайката е пуснал три клипа, като на тая песен припевът е едно към едно взет от стара песен, не се сещам коя

 

Предсказах го аз! :D На Нова Година беше в едно предаване, ако не се лъжа по БТВ с Емрах и Фики. Изпя "Милиони звезди" и още негови песни с оркестър. Пее човека, но вече започна да става банален с тия Милиони ПЕСНИ! :D Клип след клип, песен след песен. Най-продуктивен за 2020, а сигурно и тази година ще е така.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Според данните на нейбъла за вчера:

Галена:

1. Кавала кючек - 196К

2. 100 живота - 52К

3. Красиви лъжи - 47К

4. Добре ли си - 40К

5. Пей сърце - 29К

6. Шефката - 27К

Преслава:

1. Машъп - 261К

2. Беден в сърцето - 44К

3. Пиян - 36К

4. Дяволско желание - 31

Тотал Галена - 391К

Тотал Преслава - 372К

Без микса от чуджи песни, който само носи името й, но както знаем НЕ Е нейна песен, положението е още по-ясно. 😉 

:cheers:

То и Шефката не е на Галена ,но нека не го отразим хаха 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони преди беше продуктивен, но и с хитове. Последните две години нещо не му върви. Сигурно е пуснал общо 20 песни и хит е станала само Кома с Коце?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Тони преди беше продуктивен, но и с хитове. Последните две години нещо не му върви. Сигурно е пуснал общо 20 песни и хит е станала само Кома с Коце?

Даже от 20 май са 0 тази година. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, presi_fen! каза:

То и Шефката не е на Галена ,но нека не го отразим хаха 

Хубуу, нека не отразяваме шефката. Най-гледаната песен на Галя тогава си остава Кавала, а най-гледаната на дебютиралата Кума Лиса флопа Беден в портмонето с гледания колкото песен на 2 години 

;) 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Тони преди беше продуктивен, но и с хитове. Последните две години нещо не му върви. Сигурно е пуснал общо 20 песни и хит е станала само Кома с Коце?

Беше му хубав последният троен албум, въпреки че беше фрашкан с кавъри - поне ставаха за слушане и не виеше чак толкова. С годините виенето се влошава. Не знам кой го е излъгал, че е готино. Пее по-зле от синовете си.

Абе, направо за него

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Krislena каза:

само че Галена я извади от калта

 

Точно тогава около Деса имаше голям интерес заради завръщането й в Пайнер и Галена веднага се залепи за нея.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитро е обаче Джесито, срам, срам, ама не спира да я споменава "100 парички бате", туко виж я направила вървежна. Тя на концерта сама си призна, че не е толкова наивна за колкото я мислят хората.  @SG

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BobiTo каза:

Хитро е обаче Джесито, срам, срам, ама не спира да я споменава "100 парички бате", туко виж я направила вървежна. Тя на концерта сама си призна, че не е толкова наивна за колкото я мислят хората.  @SG

 

 

Според мен Снежинка си е хитра сврака, доста я подценяват колегите, но е хитра и пресметлива кочка!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Според мен Снежинка си е хитра сврака, доста я подценяват колегите, но е хитра и пресметлива кочка!

 

1:13:11

 

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, BobiTo каза:

Хитро е обаче Джесито, срам, срам, ама не спира да я споменава "100 парички бате", туко виж я направила вървежна. Тя на концерта сама си призна, че не е толкова наивна за колкото я мислят хората.  @SG

 

 

При Деси Слава срам няма. :D

Хитричка си е, неслучайно след толкова време все още е с някакви позиции дори и без нови големи хитове. А в подобни изяви винаги ме радва колко е откровена, отпусната и дори самоиронизираща се. Доста по-наясно е с нещата, отколкото си мислим. А като добавим и таланта и творчеството, не е никак чудно, че на хората им е драго да я гледат, да я слушат и все още да я приемат за една от най-големите след толкова години.

Толкова много години... ами че те през 2021 си стават 25 вече. Навлизаме в сериозни води, това си е легендарен статус.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , DenFevgo каза:

Направиха нещо, което "Пайнер" много отдавна трябваше да направи по "Планета" под някаква форма - няколко изпълнители, непринуден разговор и обстановка, оркестър. Това е пътят, но отдавна е изтърван и съвсем логично хората гледат основно DSTV, където могат да се поздравяват, да си пият вкъши и да слушат хубава музика. 

За DSTV не знам, ама вижте какво става по Фен ТВ.С водещи откачалки и с почти никаква фонотека разцепват.

Ако по Планета пуснат такъв поздравителен концерт с водещи на живо, а не като едно време с SMS-и, и разбира се Митко не се прави на треснат, а позволи да се пускат и старите песни издавани от Пайнер, това предаване ще удари в земята рейтинга на тъпите реалити формати по националните медии.Касъмови излезнаха по-хитри, че и пари прибират от толкова много обаждания на импулсния им телефон...

Не знам Димитров сляп ли е, в коя ера живее?С новите певачки няма да прокопса...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, nikitrz каза:

За DSTV не знам, ама вижте какво става по Фен ТВ.С водещи откачалки и с почти никаква фонотека разцепват.

Ако по Планета пуснат такъв поздравителен концерт с водещи на живо, а не като едно време с SMS-и, и разбира се Митко не се прави на треснат, а позволи да се пускат и старите песни издавани от Пайнер, това предаване ще удари в земята рейтинга на тъпите реалити формати по националните медии.Касъмови излезнаха по-хитри, че и пари прибират от толкова много обаждания на импулсния им телефон...

Не знам Димитров сляп ли е, в коя ера живее?С новите певачки няма да прокопса...

Димитров ша закрива фирмата, ти искаш да вземе хора да водят шоу?

Иначе за водеща на каквото и да е номинирам Магда, да намерят спонсор някой Винпром или друг концентрато-производител, забавата ще е на ниво. Може дори да не пускат песни. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

YouTube Music Charts - Топ 20 Най-гледани музикални видеа в България (30 до 31 декември)
1. Меди - Да си тук 650963
2. Преслава - Mashup 466533
3. Галин x Адам x Десита x Маджуна x Лидия - Недей ме вини 383033
4. Емилиано - Татуировка 368594
5. Криско и Галена - Кавала Кючек 282368
6. Джена - Mashup 2021 248234
7. Константин и Софи Маринова - Проблем 213005
8. Роксана - Кралица 194604
9. Меди - Не, мерси 186168
10. Митко Лозаревски - Пеперудки кючек 168029
11. Цветина ft. Тони - Нарцис 157787
12. Денис Теофиков и Малката - Lockdown 141082
13. Диона - Любовница 131107
14. VessoU - Коледа кючек 128778
15. Гери-Никол x Slatkaristika - Гледай ме 122878
16. Яница - Мома Яница 116877
17. Деси Слава - Поне един живот 102017
18. Джони - Носталгия Микс 98663
19. Галена - 100 живота 95205
20. Меди - Дивана 91559

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли няма друго какво да се обсъжда, че сте хванали като някакви бавни с тези банални статистики? Някои хора тук наистина си нямат никаква работа. Интересно е до един път, когато се публикува, а не на всяка страница. Аман.

  • Like 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, SG каза:

Толкова много години... ами че те през 2021 си стават 25 вече. Навлизаме в сериозни води, това си е легендарен статус.

Тя кака Джеси нали беше казала, че ако няма забрани ще направи концерт, което и сама знае, че няма да стане. 😂😂 Ама може покрай участието в концерта на Азия да се надъха и направи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...