Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Danger. каза:

Галена и Десислава в какви отношения са? Азис я попита нещо за Галена, но тя веднага смени темата. 

В никакви. Галена е "приятелка" само със силните на деня. 

  • Like 2
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , NazzkO каза:

Прекрасни ритми и нежен текст за началото на новата година 

 

 

Тъй кат гльодам, най-стойностната песен в тавата е Очи в очи на Сашето ни Васева!

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

В никакви. Галена е "приятелка" само със силните на деня. 

По-точно е да кажем, че всички искат да са й приятели, защото е от силните на деня 😉

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , NazzkO каза:

Прекрасни ритми и нежен текст за началото на новата година 

 

 

И да отбележим- по действителен случай. Кралицата като един истински творец възпява българската действителност!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

И да отбележим- по действителен случай. Кралицата като един истински творец възпява българската действителност!

За един поп от хасковския край хахахахахах

Иначе Галена е звъняла на Джеси още преди официално да обяви, че е отново в Пайнер. И двете са го казвали, че Галена е имала инфо по-рано и затова е първата, с която Джеси направи дует. Слеед това половината фирма има фийчъринг от Джеси, защото е добра и наивна рибка. 
 

И това са факти, тей че моля ве,  бъдете реални 😂
 

Някои от галенови прекалявате в стремежа си да я изкарате номер 1 по всички параграфи... страхотна комплексарщина

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет и от мен. Аз не мисля, че има проблем между тях двете, но като цяло в шоубизнеса хората са толкова ненормални и егоцентрични, че там приятелството е различно от това дето трябва да бъде. Те семействата си не зачитат и забравят. 

Примери бол и от света: Мадона/Гуинет - 10 години приятелки, най - добри, най - еди кво си. Накрая се скарват зашото ЕДНАТА не иска да приеме религията, която другата току що е приела.

Преслава/Галена - ползвали едни гащи, но не успяха едно старо желязо да разделят.

Това са приятелствата в чалгата. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, presi_fen! каза:

Добро утро!

Какво виждаме в попнейбъла днес 🤣🤣 Машъпа пак на първо място , там откриваме и “Дяволско желание” хаха. Старт ..... хейтъри почвайте.

Така като гледам първия хейтър за деня си ти. "Дяволско желание" е нова добавена песен в нейбъла. Защо не отбеляза и колко други откриваме във вчерашния топ 100? "Нещо нетипично" на Ивана, "Плачещо сърце" и доста други стари песни бяха добавени по празниците. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според данните на нейбъла за вчера:

Галена:

1. Кавала кючек - 196К

2. 100 живота - 52К

3. Красиви лъжи - 47К

4. Добре ли си - 40К

5. Пей сърце - 29К

6. Шефката - 27К

Преслава:

1. Машъп - 261К

2. Беден в сърцето - 44К

3. Пиян - 36К

4. Дяволско желание - 31

Тотал Галена - 391К

Тотал Преслава - 372К

Без микса от чуджи песни, който само носи името й, но както знаем НЕ Е нейна песен, положението е още по-ясно. 😉 

:cheers:

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама да вземат вече да правят свои песни. Какви са тия мушами с вечни класики ала Милко 2009 и Шушана? Направо защо цялата чалга не вземе да презаписва масово чужди песни и да си ги слушаме до края на света? 
Така въобще издаването на нова продукция се обезсмисля. Добре, че е Меди с уникалната балада да има какво ново да се слуша. Дано на Галена да е силна също, но и да не е, една мушама да пусне и ще си спаси годината...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е защо ? В смисъл, Мадона / Селин Дион и още куп други хора пускат изпълнения на други песни. Дори повече, те ги записват и правят римейкове. Оосбено Селин и Мада. Някои от топ хитовете им са римейкове. 

Няма какво да се лъжем, на Преслава й се получи. Късметлийка е просто. Другите и хиляда машъпа да пуснат, птичката каца веднъж и Преса запореден път заслужено или не, удари джакпота. Всички други машъпи освен този на Ема бледнеят, но дори и той като интерес е далеч. 

А и хората са си пуснали машъпа на тези златни хитове заради изпълнението на Преслава, не самите тях по отделно. Не ме разбирайте погрешно, и на мен ми писна агресивното натрапване на микса, но все пак трябва да сме обективни пред фактите. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, NazzkO каза:

За един поп от хасковския край хахахахахах

Иначе Галена е звъняла на Джеси още преди официално да обяви, че е отново в Пайнер. И двете са го казвали, че Галена е имала инфо по-рано и затова е първата, с която Джеси направи дует. Слеед това половината фирма има фийчъринг от Джеси, защото е добра и наивна рибка. 
 

И това са факти, тей че моля ве,  бъдете реални 😂
 

Някои от галенови прекалявате в стремежа си да я изкарате номер 1 по всички параграфи... страхотна комплексарщина

След четвърт век тайната на попа най-накрая беше разкрита. Сензационно! @asylum и @Lelqtian да коментират!

А за В твоите очи съм на мнение, че каквито и да са били нещата тогава, в крайна сметка времето си показа, че и двете облажиха добре от този дует. Десислава наистина си посъбуди кариерата по онова време, но пък благодарение на тежестта на нейното име сред определени таргети и Галена получи по-широко признание на парчето, което преди това беше планувала да си направи сама. Резултатът е, че през това десетилетие и двете нямат друг хит от такъв мащаб, който да е едновременно стойностен и задържал се във времето.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, WindWalkerMonk каза:

Е защо ? В смисъл, Мадона / Селин Дион и още куп други хора пускат изпълнения на други песни. Дори повече, те ги записват и правят римейкове. Оосбено Селин и Мада. Някои от топ хитовете им са римейкове. 

Няма какво да се лъжем, на Преслава й се получи. Късметлийка е просто. Другите и хиляда машъпа да пуснат, птичката каца веднъж и Преса запореден път заслужено или не, удари джакпота. Всички други машъпи освен този на Ема бледнеят, но дори и той като интерес е далеч. 

А и хората са си пуснали машъпа на тези златни хитове заради изпълнението на Преслава, не самите тях по отделно. Не ме разбирайте погрешно, и на мен ми писна агресивното натрапване на микса, но все пак трябва да сме обективни пред фактите. 

В световен мащаб обаче, пеят свои песни и пускат продукция в същото време, а не разчитат на чужди мега хитове от близкото минало. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори небето да гори - аз пак ще те обичам,
дори земята цяла да се взриви - аз пак ще те обичам.
Дори на километри от мен да си - аз пак ще те обичам,
няма друга сила на света по-голяма да е тя от любовта
 
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, GSA каза:

В световен мащаб обаче, пеят свои песни и пускат продукция в същото време, а не разчитат на чужди мега хитове от близкото минало. 

Зависи, света е видял и 2 и 200. Селин Дион си пусна римейк на "Power of love" като пилотен сингъл. Освен това, Преслава го направи за кеф, защото е пандемия. Тя не е имала гаранция, че това нещо ще получи такъв отзвук. Пусна го защото няма какво да прави и е решила нещо дето я кефи да го изпее.

Това, че стана бати отзвука е друг въпрос. Затова казвам, че е късметлийка. Не виждам къде е проблема, а и тия песни не са баш хитовете които младите слушат. Сега ги преотриха, защото са песни, които се харесват на Преса. 

Не виждам къде е драмата. Пускаш нещо без очаквания и то става бати голямия payback. 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснали са годишната класация от Popnable.

За песните от 2020 видяхме вчера, а по-интересно ми е да видим колко са запазени песните от другите години.

Топ 20 най-запазени от миналото десетилетие(без 2019, щото повечето песни са карали годинка и през 2020):

 

1. Сен тропе - Азис - 20.4М

2. Хабиби - Азис - 6.8М

3. Мотел - Азис - 5.8М

4. Купон без край - Тони.С - 4.9М

5. Жулиета - Наско.М - 4.5М

6. Феноменален - Галена - 3.9М

7. Евала - Азис - 3.5М

8. Пей сърце - Галена и Цветелина Янева -  3.2М

9. ММА - Азис - 3.2М

10. Влез - Цветелина Янева - 3.1М

 

11. Най-добрата фирма - Тони.С и Джамайката - 3.0М

12. Кажи чесно - Азис - 2.8М

13. В твоите очи - Галена и Десислава - 2.8М

14. Ако една звезда си - Тони Стораро - 2.8М

15. Дай ми още - Анелия - 2.8М

16. Не се изтриваш - Преслава - 2.7М

17. Зоопарк - Анелия - 2.7М

18. Името ти - Камелия - 2.7М

19. Мило мое - Максим - 2.6М

20. Въртележката - Яница - 2.5М

 

 

Най-запазено ретро.(песни преди 2010)

1. Луда по тебе - Камелия - 7.0М

2. Не сме безгрешни - Азис и Глория - 6.8М + 2.3М

3. Ледена кралица - Азис - 2.9М 

4. Само мой - Андреа - 2.6М

5. Употребена - Андреа - 2.6М

6. Честит рожден ден - Илиян - 2.5М

7. Дяволско желание - Преслава - 1.9М

8. Бурята в сърцето ми - Софи.М и Устата - 1.7М

9. Не ми пречи - Константин и Преслава - 1.6М

10. Казваш, че ме обичаш - Азис и Десислава - 1.6М

 

11. Как боли - Азис - 1.6М

12. Единствени - Софи.М и Слави.Т - 1.6М + 1.5М

13. Точно сега - Азис и Устата - 1.6М

14. Излъжи ме - Андреа - 1.6М

15. Дяволът ме кара - Галена - 1.5М

16. Нещо нетипично - Ивана - 1.5М

17. Дай ми всичко - Андреа - 1.5М

18. Плачещо сърце - Софи.М - 1.5М

19. Грях ли е - Тони.Д - 1.5М

20. Онзи фатален ден - Софи.М - 1.4М

 

Андреа кралица на ретрото?💅🤔

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа си е Сашка Васева, факт. Ретро хитове и скандално поведение. 

Зоопарк нали плюехте, че не била хит - кат гледам, още са гледа. 

Гюра е с Ковид, видях заглавие на вестник.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

След четвърт век тайната на попа най-накрая беше разкрита. Сензационно! @asylum и @Lelqtian да коментират!

Ми, ко да кажа, преди години се опитах да я изслушам и много ме напрегна тая песен. Харесвах Батето с Паричките. Но към днешна дата Сусамовия Поп си е направо прилично попфолк парче. Аз харесвах тоя кючек на Фатмослава. От 2.58 нататък.

 

 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Stela каза:

Ти имаш ли? Може ли да видиш колко гледания има този топик? 

Аз не успях да го намеря изобщо, така че едва ли има много.

В момента ютуб премиум е с 2 месеца безплатен срок, но не мисля, че ще си го продължа - единственият плюс е, че можеш да слушаш с заключен телефон. 
В Криско - Topic има този клип със 115к гледания, не знам дали се вижда и по принцип, мързи ме да си изляза от акаунта: 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:
С тебе ме чака малка война
само по точки губя сега.
вече ми разказа любовта.
 

Коментирай, че сънувах някаква нова песен, в която се пее за утайка. Събудих се и се сетих за това! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...