Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Не се и съмняваме. Както и знаем двойния ти стандарт и ако беше Кума Лиса, нямаше да ти падне в очите, а за много - хич. 

Не е луд който яде баницата ... ама сичко е било предплатено и не са искали да връщат пари :) или не е имало финанси, да го направят. Лошото е че който е бил там е закачил по една корона. 

Гло е преценила, че за имиджа й е по-добре да лъсне коронясана, отколкото като Маля да връща капаро :D 

 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Разгледах снимките. Било е пълно с хора, от които никой не носи маска, а Рени е била в опасна близост до тях и ги е докосвала. Простотия пълна.

УЖАС, ще повърна, пипала ги е и са дишали един и същ въздух.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pacho каза:

С кое ви падна, като половината имаха участия по хотелите. Нали министърката на туризма разреши работа на ресторанти по хотели, че даже увеличи и вечерния час....

Това е все едно да работите в оръжеен завод и когато стане инцидент и взрив да ви обвиняват, че сте работили там....

Участие на изпълнител = повече посетители = повече потенциални преносители на COVID-19 (особено ако не спазват мерките)

Всеки изпълнител с мозък нямаше да приеме, независимо дали е разрешено.

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Участие на изпълнител = повече посетители = повече потенциални преносители на COVID-19 (особено ако не спазват мерките)

Всеки изпълнител с мозък нямаше да приеме, независимо дали е разрешено.

Според мен изобщо не е наясно с мерките и рисковете от пренасяне на инфекцията. Иначе нямаше да се хвали, че е имала участие. Вижда се кой колко капацитет има... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Участие на изпълнител = повече посетители = повече потенциални преносители на COVID-19 (особено ако не спазват мерките)

Всеки изпълнител с мозък нямаше да приеме, независимо дали е разрешено.

Абе, моля ви се... магазинерките що народ обслужват, в последните седмици какви опашки имаше по магазини и улици....къде са заразените? Къде е покачването? Маската ли е мярката? Тя е просто една от статистиката и това е. Даже ако трябва да сме точни инкубационният период няма как да е 5 дни, така че най-вероятно дори не се е заразила там.

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Абе, моля ви се... магазинерките що народ обслужват, в последните седмици какви опашки имаше по магазини и улици....къде са заразените? Къде е покачването? Маската ли е мярката? Тя е просто една от статистиката и това е. Даже ако трябва да сме точни инкубационният период няма как да е 5 дни, така че най-вероятно дори не се е заразила там.

Но тя със сигурност е заразила някого там. 

Не пазарувам от бакалии, чиито персонал не носи маски. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Абе, моля ви се... магазинерките що народ обслужват, в последните седмици какви опашки имаше по магазини и улици....къде са заразените? Къде е покачването? Маската ли е мярката? Тя е просто една от статистиката и това е. Даже ако трябва да сме точни инкубационният период няма как да е 5 дни, така че най-вероятно дори не се е заразила там.

Мда, заразила се е по 5жито от телефона, а сега Бил Гейтс ще я облъчва персонално с чипирани прилепи. 

Аре стига глупости, ако не се е заразила там още по-зле - виж колко народ е имало там, а тя е поела участието, не си е направила тест преди него и е разнесла вируса на що народ е имало там. Пълна безотговорност от страна на Баба ни. 

А капацитета на Рената дори няма смисъл да го коментирам. 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Гальо каза:

Тони Стораро имаше доста участия по частни партита в механи, за други не съм виждал клипчета. Но той имаше поне 3-4 участия

И разбира се не е получил никакви глоби, и е на първа писта в сутрешни блокове и новогодишни програми..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше, че маската не може да те предпази напълно. Нима дезинфекцираш всяка една опакова с храна, която си купуваш?

Щом е имало мерки в хотела, значи е прегледана.

Аз не вярвам в 5G и в чиповете, само не ми слагай думи в устата, ама пък и не вярвам толкова сляпо в цялата тази трагикомедия, която ни пробутват 1 година вече. 

Изчезнаха всички болести....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

И разбира се не е получил никакви глоби, и е на първа писта в сутрешни блокове и новогодишни програми..

Всички са безхаберни простаци. Аз съм в тотален шок, включително от близки заразени приятели, които намирах за доста интелигентни. Силно си ограничих кръга от българи, с които да общувам. 

 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

ама пък и не вярвам толкова сляпо в цялата тази трагикомедия, която ни пробутват 1 година вече. 

Изчезнаха всички болести....

За съжаление, аз вярвам повече, отколкото дори ни се представя. Според мен вирусът изобщо не е опознат добре от учените все още. Мерките са недакватни, би следвало да са много по-строги - имам страхотни идеи по тая тема!

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

Мисълта ми беше, че маската не може да те предпази напълно. Нима дезинфекцираш всяка една опакова с храна, която си купуваш?

Щом е имало мерки в хотела, значи е прегледана.

Аз не вярвам в 5G и в чиповете, само не ми слагай думи в устата, ама пък и не вярвам толкова сляпо в цялата тази трагикомедия, която ни пробутват 1 година вече. 

Изчезнаха всички болести....

Маската не предпазва теб лично от прихващане, а предпазва околните да не прихванат от теб, ако си заразо-носител. Впредвид асимптоматичния характер на вируса. 

А в хотела кви мерки има, и най-вече липсата им, е очевидно и съответно бая съмнително дали е прегледана. 

Но да се тества, си е отговорност лично  на Глория. Както и да поеме тоя ангажимент изначално. 

И не ни пробутвай тва за трагикомедията. Проблема не е в мерките сами по себе си - доказано е как работят за намаляването на заразата по цифра страни. Проблема е как докато всеки смята "тия мерки са трагикомедия", "къф изобщо е смисъла" и "защо аз да се мъча, като никой не ги спазва", никаква мярка няма да има необходимата ефективност. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Точно де, за нея ти говоря, че се изхитри да се открои с живо изпълнение за разлика от колежките си глупачки Ваня и Аня. По БТВ е било обаче - https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/29536/2020-a-chao-chao/2020-a-chao-chao Защо още не го е качила в канала си? "Горчиви спомени" от карантинения концерт веднага я качи да се похвали, че е пяла на живо. :D @Fast на теб разчитаме да го качиш :) 

Преслава се е представила страхотно и е изглеждала великолепно. Ей такава искам да я виждам по-често - с излъчването на голяма звезда, пееща със самочувствие златните си песни по големите сцени... За кво не направи един онлайн концерт като този на Азис, а се излага с жалки включвания във фейса? Ми направи го като хората, бе!!

  • Like 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

За съжаление, аз вярвам повече, отколкото дори ни се представя. Според мен вирусът изобщо не е опознат добре от учените все още. Мерките са недакватни, би следвало да са много по-строги - имам страхотни идеи по тая тема!

 

Как тогава ще коментираш, че декември 2020 в Ухан си е всичко по старому. Улиците пълни, пазарите отворени и няма НОЩ, няма статистики, даже носенето на маски не е задължително?

 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Как тогава ще коментираш, че декември 2020 в Ухан си е всичко по старому. Улиците пълни, пазарите отворени и няма НОЩ, няма статистики, даже носенето на маски не е задължително?

 

 

Те си имаха адекватни мерки достатъчно дълго. Тук такива не е имало никога. Затова и броят на заразените расте. В много държави намалява и вече водят що-годе прилично нормален живот. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

За съжаление, аз вярвам повече, отколкото дори ни се представя. Според мен вирусът изобщо не е опознат добре от учените все още. Мерките са недакватни, би следвало да са много по-строги - имам страхотни идеи по тая тема!

 

Лично аз бях потресен от пълната неадекватност на мерките - чета си аз за локдаун по разни новинарски сайтове, слушам си Локдаун, и в един момент ме усведомяват всъщност как магазините си работели, само някои от по-големите по моловоте били затворени. Ма мислели да ги отварят там 20и някой преди Коледа (тва се случваше към средата на декември нали).  Напрао щях да падна, добре че бях седна на терасата на цигарка. 

В същото време добре че от фирмената томбола ми се падна машинка за подстригване да се подкастря малко че тука фризьорски салони май не са работили от септември месец. И докато бяха отхлабили мерките леко за няколко дена, ги върнаха пак с вечерния час и всичко останало за по-малко от седмица, че новозаболелите пак скочиха главоломно. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Лично аз бях потресен от пълната неадекватност на мерките - чета си аз за локдаун по разни новинарски сайтове, слушам си Локдаун, и в един момент ме усведомяват всъщност как магазините си работели, само някои от по-големите по моловоте били затворени. Ма мислели да ги отварят там 20и някой преди Коледа (тва се случваше към средата на декември нали).  Напрао щях да падна, добре че бях седна на терасата на цигарка. 

В същото време добре че от фирмената томбола ми се падна машинка за подстригване да се подкастря малко че тука фризьорски салони май не са работили от септември месец. И докато бяха отхлабили мерките леко за няколко дена, ги върнаха пак с вечерния час и всичко останало за по-малко от седмица, че новозаболелите пак скочиха главоломно. 

А, де, иди го обясни това. Хабиш си пръстите, драги! Таксита и автобуси си бръмчат, вечерен час йок, плажове, хотели си работили лятото. Курназ народ!

 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Как тогава ще коментираш, че декември 2020 в Ухан си е всичко по старому. Улиците пълни, пазарите отворени и няма НОЩ, няма статистики, даже носенето на маски не е задължително?

 

В Ухан декември 2020 било сичко по-старо му, но защо не сравниш китайските комунисти къф карантинен режим бяха вкарали да ограничат заразата на макс? Как повече от месец абсолютно сичко там беше затворено, включително не пускаха хората от къщите им; тестваха цялото колкомилионното население колко пъти, и как миха и дезинфекцираха сичко наред? В Булгаристан на първия локдаун ви казаха да си седите вкъщи и точно на първия уикенд имаше 3 дневно задръстване на изходите от София. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, asylum каза:

Като гледам, никаква дистанция не се спазва. Барем маска да си бе турила, по щях да я разбера.

https://www.bgonair.bg/a/2-bulgaria/213367-kupon-po-vreme-na-pandemiya-gloriya-e-s-kovid-sled-uchastie-v-plovdiv

Освен ако не е маска N95/KN95, обикновената маска не помага, ако всички останали са без.

А при Рена единственото, което е обтегнато е корсетът ѝ.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

 

А в хотела кви мерки има, и най-вече липсата им, е очевидно и съответно бая съмнително дали е прегледана. 

Но да се тества, си е отговорност лично  на Глория. Както и да поеме тоя ангажимент изначално. 

И не ни пробутвай тва за трагикомедията. Проблема не е в мерките сами по себе си - доказано е как работят за намаляването на заразата по цифра страни. Проблема е как докато всеки смята "тия мерки са трагикомедия", "къф изобщо е смисъла" и "защо аз да се мъча, като никой не ги спазва", никаква мярка няма да има необходимата ефективност. 

Значи вярваме на статиските безусловно, но не вярваме на РЗИ и другите държавни институции, които извършват тези проверки? 

Нищо, ама нищо не е доказано на този етап, ето дори ви идват нови щамове и всеки ден става все по-плащещо. Но пък историята е доказала, че чрез страх най-лесно се управляват масите. 

Хайде, стискаме палци на Гло да го мине леко. Тази боркиня за свят чудесен не заслужава нищо лошо!

 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

@asylum

И Екстра Нина е имала участие в Правец.
https://www.facebook.com/events/743744619469619

Това беше миналата година. Тази година я посрещна в Алания.

https://www.facebook.com/extraninaofficial/videos/2584203835211340

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

А, де, иди го обясни това. Хабиш си пръстите, драги! Таксита и автобуси си бръмчат, вечерен час йок, плажове, хотели си работили лятото. Курназ народ!

 

Знам.

То и тука автобуси и таксита и (добрече) куриерите и храноразноса бръмчат, ама са с маски. А отворените хотели и разхайтения режим през лятото ни излезнаха през носа - беше много яко 10 милионна Чехия септември месец да е лидер по новозарезени в цяла Европа с поне няколко обиколки преди далеч по-населените (примерно) Германия, Полша и други. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Това беше миналата година. Тази година я посрещна в Алания.

https://www.facebook.com/extraninaofficial/videos/2584203835211340

Прочетох Англия първо и викам, брех, единствената певица, поканена да пее за Брекзит.

А то какво било.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Знам.

То и тука автобуси и таксита и (добрече) куриерите и храноразноса бръмчат, ама са с маски. А отворените хотели и разхайтения режим през лятото ни излезнаха през носа - беше много яко 10 милионна Чехия септември месец да е лидер по новозарезени в цяла Европа с поне няколко обиколки преди далеч по-населените (примерно) Германия, Полша и други. 

Любимата ми мярка беше 40-дневна забрана за излизане навън по време на месец Рамадан - разрешаваха кратка разходка от 16.30 до 18.30 ч. САМО, без коли. ❤️ Мечтаех за същото по Коледа.

 

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...