Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Hurricane каза:

Наистина Преслава е певица на 2020 в наградите на нецензурно. Вече е ясно коя е лидерката и сред тийновете!

https://www.instagram.com/p/CJWfZmRnAZG/?igshid=1ufsymy0i0o6s

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Наистина Преслава е певица на 2020 в наградите на нецензурно. Вече е ясно коя е лидерката и сред тийновете!

https://www.instagram.com/p/CJWfZmRnAZG/?igshid=1ufsymy0i0o6s

Най-сетне едни обективни и реални награди.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Hurricane каза:

Наистина Преслава е певица на 2020 в наградите на нецензурно. Вече е ясно коя е лидерката и сред тийновете!

https://www.instagram.com/p/CJWfZmRnAZG/?igshid=1ufsymy0i0o6s

Ами като алфичките са се разкъсали между Лидия и Десита, така става.

В ръцете на друг - дует на годината ❤️ Само да не беше Меди певец, а буквално всеки друг и всичко щеше да е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Ами като алфичките са се разкъсали между Лидия и Десита, така става.

В ръцете на друг - дует на годината ❤️ Само да не беше Меди певец, а буквално всеки друг и всичко щеше да е топ.

Ако бяха наградили Горгона за Певец, викаш всичко щеше да си е на мястото ;) 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен ми хареса, текста е много добър, от което не се изненадвам никак, все пак е на Николай Гурманов.

 

  • Like 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Krislena каза:

А Преслава колко песни имаше це дебеляк плешив

 

Screenshot_20201228-214628_Instagram.jpg

Пълен дебил. Ако четеш, знай, че си смотан! 

Парти, парти, парти, екстри, екстри, екстри!

  

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Тази песен ми хареса, текста е много добър, от което не се изненадвам никак, все пак е на Николай Гурманов.

 

Какво падение - в началото пишеше за Лидия, сега за Десислава...

тайно си мисля, че това е @SG, за да мине и през двете

  • Like 1
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.12.2020 г. от 2:07, Olay каза:

@Fast 40:26

 

Събрах нерви да изслушам интервюто. Не ме изненадва че е трансфоб. Десет минути приказваха за едновремешни кечисти, и как им се възхищавали. Каза също, че младите момчета били лигльовци, и искал да връщат казармата (в която никога не е постъпвал..). Бил "син на баща си" и определи най-мизогиничната текстописка, Мариета Ангелова като "втора майка". Толкова закостеняло мислене. Ако не друго, поне не е агресивен. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Фики мисли като 80% от българите, не знам какво го обсъждате. Не съм трансо/хомо/расофоб, но медиините пропагадни като BLM, Pride само слагат бензин в огъня - ужасно е да се отнасяш с човек по-лошо, само защото е различен, но това няма да се оправи с демонстрации, постоянно натякване и медиини пропаганди - бай Мишо от Мировляне само ще каже “Кво риват тьез пидр*си, да си са цилуват там и твай, ко ши ми обясняват на мен” и още повече се засилва разделението, особено в България и Балканите като цяло. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, devotioner каза:

Е Фики мисли като 80% от българите, не знам какво го обсъждате. Не съм трансо/хомо/расофоб, но медиините пропагадни като BLM, Pride само слагат бензин в огъня - ужасно е да се отнасяш с човек по-лошо, само защото е различен, но това няма да се оправи с демонстрации, постоянно натякване и медиини пропаганди - бай Мишо от Мировляне само ще каже “Кво риват тьез пидр*си, да си са цилуват там и твай, ко ши ми обясняват на мен” и още повече се засилва разделението, особено в България и Балканите като цяло. 

Нищо лично, но "Аз не съм *фоб но.." е най-издаващото, че си такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами няма как да ти докажа противното във форума за съжаление. Не е готино изказването на Фики, но ако не беше някой от Стораро, нямаше да му отделиш време, за да му намериш още една кирлива риза. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 200 хиляди само за 6 часа и над 26 хиляди лайка. Отново се доказва като истински лидер сред мъжете!

2E8E0204-824E-4FA6-8A4B-A9E26C52BD40.jpeg

Харесва ми, че има такива като алфа мюзик. Нека има и такива, дето правят всичко през пръсти. За да може да се оценят истински другите, които го правят от сърце.

  • Like 3
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Над 200 хиляди само за 6 часа и над 26 хиляди лайка. Отново се доказва като истински лидер сред мъжете!

2E8E0204-824E-4FA6-8A4B-A9E26C52BD40.jpeg

Харесва ми, че има такива като алфа мюзик. Нека има и такива, дето правят всичко през пръсти. За да може да се оценят истински другите, които го правят от сърце.

Колко е рекорда за лайкове за 24ч? 
Мисля, че Меди ще го мине със сигурност. Определено с всяка следваща песен вдига летвата

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...