Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, penakavalli каза:

Тони на 5 големи сигурно може и синовете си да подхване. Кръвосмешението им е в кръвта на Стораро.

Не би ме изненадало. Преди време четох една статия, че преди години Тони се напил като вол на някакво участие и сутринта се събудил в кревата с травестит и нищо не помнел, нищо не разбирал и просто си тръгнал. 

Клетата Валя Али колко понася за едната сладкарница!

  • Haha 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Меди колко има на нивото на неговия "един"? Мехмед дори Саня Армутлиева не го взе, а тя иска всеки мляд мъж и пищи по тях "ама много си добъъъър"!!! 

Ти ще вземеш ли този? Сега си е топ пич!:naked:
medi.png

  • Like 1
  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Меркурий да не е ретрограден днеска? Я да се почерпим всички с истински хит. 

 

Това е песента на @Blueberry, която пуска в нейната махала.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ти ще вземеш ли този? Сега си е топ пич!:naked:
medi.png

Засега е топ, но почна и той да рекламира мебели ''Явор'', така че скоро може и ботъм да стане!

 

  • Haha 5
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Това е песента на @Blueberry, която пуска в нейната махала.

Донякъде си прав, но аз не живея в махала, а в имение моето момче

*в сънищата си ама fake it till you make it

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Това е песента на @Blueberry, която пуска в нейната махала.

Поздрави от Южна София

Поздрави и от арабската ми махала, където Цура Янева инкогнито гради паралелна кариера и никой не дръзва да я освирква!

 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Screenshot-20201228-014355-Instagram.jpg

Аз помня, че в същия ден на премиерата на “Къде си” на Диона отивах към Mall Paradise и влизам в подземния паркинг и щях да блъсна Диона, защото тя бягаше там с някакви нейни приятели (някви педали) :roll1: 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Адам ли трябваше да спечели “Дебют на 2020”?

https://www.instagram.com/p/CJWPcMxHW54/?igshid=ansg8hha2db5

"Нецензурно" му кажи и няма нужда да го обиждаш повече. Само лапета го следват тоя.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Аз помня, че в същия ден на премиерата на “Къде си” на Диона отивах към Mall Paradise и влизам в подземния паркинг и щях да блъсна Диона, защото тя бягаше там с някакви нейни приятели (някви педали) :roll1: 

Да я беше блъснал поне, та да ни спестиш мъките да трябва да я слушаме. Слушайте колко фалшиво пее тука: https://voiz.bg/pozdrav-diona-pozdravyava-zhulien-ot-andrea-2185/

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Наградите на този “Нецензурно” са тотал-щета. Следват го само фенове на Преса и Алфа.

Певица - Преса, дует - Лидия и Адъм, прогрес - Лидия, артистичност в клип - Десита :roll1: 

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Наградите на този “Нецензурно” са тотал-щета. Следват го само фенове на Преса и Алфа.

Певица - Преса, дует - Лидия и Адъм, прогрес - Лидия, артистичност в клип - Десита :roll1: 

Аз току-що зърнах, че кавър на годината е някаква си песен "Машуп" и директно затворих. 

 

  • Haha 4
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

"Нецензурно" му кажи и няма нужда да го обиждаш повече. Само лапета го следват тоя.

То явно затова в повечето категории печелят Алфа Мюзик. Интересно е кой ще спечели “Певица на 2020”. Оттам ще разберем коя е най-актуалната сред тийнейджърите.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Blueberry каза:

Няма да съм твой, Ще си говорим пак, Научи ли, Ти реши > цялата кариера на Мехмед Гогов 

don't @ me ! 

Боже мой,откога плюеш Меди? Има надежда да разлюбиш и смотаната счетоводителка значи!!

преди 31 минути, gabbati каза:

Така и така се събра целия форум, поздравете се с нещо коледно ❤️ Tap, tap да правим гледания!

 

Имаш предвид fap fap?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Наградите на този “Нецензурно” са тотал-щета. Следват го само фенове на Преса и Алфа.

Певица - Преса, дует - Лидия и Адъм, прогрес - Лидия, артистичност в клип - Десита :roll1: 

Ако Преса спечели, това означава само едно-Тя е сензацията и сред тийновете. Тръпнем да разберем!

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Боже мой,откога плюеш Меди? Има надежда да разлюбиш и смотаната счетоводителка значи!!

Имаш предвид fap fap?

Откакто го прехвалват във форума и навсякъде. И смеят да го изкарват по-добър от Теофиков!!! 

  • Like 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

То явно затова в повечето категории печелят Алфа Мюзик. Интересно е кой ще спечели “Певица на 2020”. Оттам ще разберем коя е най-актуалната сред тийнейджърите.

Аха, не знаеш кой е спечелил. Да почакаме да видим хихи интересно е дам😇

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Откакто го прехвалват във форума и навсякъде. И смеят да го изкарват по-добър от Теофиков!!! 

Сърце мое, калбим, този келеш и по-добър и от двамата!

 

  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Аз току-що зърнах, че кавър на годината е някаква си песен "Машуп" и директно затворих. 

 

Много искам да видя и чуя оргинала на тая песен "Машуп". 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че се разрових и до 2007 година, Галена друго освен "Чупката" и "Душата ми крещи" няма :D След дуета с Борис следва "Вземи си дъх". Ако за нея казвахте, че е част от "много по-силни самостоятелни песни", извинявам се тогава :D Взех от тук тези данни. :D 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...