Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, stereoto_ каза:

Image may contain: 2 people, text

За Бога - тия от Пайнер съвсем са изперкали. Каква е тази обложка? Аз на Пейнт по-хубава ще направя. Тия певици как се съгласяват въобще името им да се слага на това? 
Дори онази комична обложка на Емануела изглежда като шедьовър пред това.

На Валя беше по-добра, като че ли за фолклора се стараят повече. 
Очаквам Юнона да спасява положението пак. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Роско каза:

Онлайн концерт на Азис и Азис груп - 31.12.2020 - 20:30ч.
Гости: Глория, Деси Слава и Меди

Да беше поканил и Малина. Колко хитове му направи...

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Да беше поканил и Малина. Колко хитове му направи...

Не може да пее на живо. 

преди 19 минути, stereoto_ каза:

Image may contain: 2 people, text

Разгеле - уж миналия декември искаше да го пуска. 

Къде, за бога, е хитът Келеш! За чий... е включила Куката!?

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Confused 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десис, Анелия, Джен, че даже и Алисия наистина си казаха ако още има съмнения че сме залязали, време е към 2021 да минем без тях. Истински флоп кралици!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Десис, Анелия, Джен, че даже и Алисия наистина си казаха ако още има съмнения че сме залязали, време е към 2021 да минем без тях. Истински флоп кралици!

Съвсем честно бях забравил за Джена и щях да питам вечния въпрос. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , stereoto_ каза:

Image may contain: 2 people, text

Две нови песни и то с Илиян? Автомата :D и Влизам и гърмя. Честно казано най-много ми харесват Най-боли ме, Топ и Котка. Корабът-майка, Давай на диджея и Нова магистрала също са добри. Другото ми е леко скучно.

  • Like 2
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Lelqtian каза:

Не че който е "дизайнирал" това не си оставил ръцете, но остро подозирам как стилистичните избори са си на Теда. 

Умре за розАво тя! 

И аз щях да попитам коя е Дженция, но се сетих за Горкото момиче и получих факс отгоре за заглавието! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Ай,този магазин във Варна са премахнали са поста с обложката на Теда от фейсбук. Може да я върнат за преправяне.  

И тя с няколко обложки като култовия "Къде си ти" - Нова Камелия!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Освен от “Двойница”, вече се инспирират и от wallpaper-ите от сайта на Мариана Славова!

@asylum

E53BCD1A-BA11-43DD-B304-22BF96B9B37F.jpeg

Да, сега Мариана е на мода - посягат й по всевъзможни начини. 

Насладих се на интервюто с Албена Вулева. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам за онлайн концерта на Азис, Глория и Десислава, поне ще забавляват хората, вместо да си дремят по диваните, така и така никой няма да работи. А и ще пеят на живо свои песни, с бенд при това, не чопнати чужди хитове с един ритъм отдолу, както е модерно напоследък. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Десис, Анелия, Джен, че даже и Алисия наистина си казаха ако още има съмнения че сме залязали, време е към 2021 да минем без тях. Истински флоп кралици!

Тука не съм съгласен, Анелия може да се завърне когато поиска, правила го е. Годината и не е минала пак без хит, "Милион" си е един от хитовете на годината. @Blueberry ще го потвърди! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Меди сигурно е голяма радост, че ще пее с такива легенди, макар и в онлайн концерт. Постигна си го човека. Новия проект е най-добрата стъпка в кариерата му.

Идеята за концерта ми допада и на мен, само че като фен на Десислава няма как да не се притеснявам, че другите ще я смачкат с пеене. Гласът й просто вече не звучи по същия начин в чалга песните, затова и новата балада е с по-малко потенциал да грабне хората.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли как този хит срути залата в Пловдив?! 1:37

Интересно е подредила Галя нещата в канала. Припомних си доста стари клипове.

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

За Меди сигурно е голяма радост, че ще пее с такива легенди, макар и в онлайн концерт. Постигна си го човека. Новия проект е най-добрата стъпка в кариерата му.

Идеята за концерта ми допада и на мен, само че като фен на Десислава няма как да не се притеснявам, че другите ще я смачкат с пеене. Гласът й просто вече не звучи по същия начин в чалга песните, затова и новата балада е с по-малко потенциал да грабне хората.

Е, то никой от тях не звучи, както е звучал като е бил на 20 или 30, не прекалявай с критиката към Джеси. Чу ли Азис в предния концерт без обработка, или последните неща от студиото на Глория!?

Меди не знам колко е талантлив, на мен гласът му не ми допада като звучене някак. Ще чуем и ще видим какво са приготвили. Джеси да си изпее нещо народно и отново ще скрие шапките на всичи

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...