Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Много искам да видя и чуя оргинала на тая песен "Машуп". 

Не знам, може би на тая отдолу, ма ней ли твърде нова, за да печели награди?

Току що, Lelqtian каза:

От кой? 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискотечен хит на 2020 - GPS-a :ba: 

Мен Нецензурно ме дразни, защото зверски много се мазни на Десита, защото му обръща внимание, а от километри личи, че Лидия му е много по-любима, даже в началото си го казваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gabbati каза:

Само да кажа, че се разрових и до 2007 година, Галена друго освен "Чупката" и "Душата ми крещи" няма :D След дуета с Борис следват "Вземи си дъх". Ако за нея казвахте, че е част от "много по-силни самостоятелни песни", извинявам се тогава :D Взех от тук тези данни. :D 

 

 

Дуета с Борис Дали е под Чупката, дори е под Екстаз. А той беше в девета глуха и го бяхме отписали. Първия хитов дует на Галена беше този, ари стига повече глупости, успеха за който си беше на Галена. 

А

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

Само да кажа, че се разрових и до 2007 година, Галена друго освен "Чупката" и "Душата ми крещи" няма :D След дуета с Борис следва "Вземи си дъх". Ако за нея казвахте, че е част от "много по-силни самостоятелни песни", извинявам се тогава :D Взех от тук тези данни. :D 

 

 

Галена направи Борис Дали известен с “Намерих те” и мисля, че това е мнението на всички от форума! :ar:

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Само да кажа, че се разрових и до 2007 година, Галена друго освен "Чупката" и "Душата ми крещи" няма :D След дуета с Борис следва "Вземи си дъх". Ако за нея казвахте, че е част от "много по-силни самостоятелни песни", извинявам се тогава :D Взех от тук тези данни. :D 

 

 

Благодаря от името на @galena1, че си се разровил и толкова постарал.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък "Намерих те" беше в услуга повече на Галена, отколкото на Борис, който беше известен с "Пиян". Галена още нямаше стабилен хит. 

Както и да е, песента е ужасно тъпа и клипът е краден от P. Diddy & Nicole Scherzinger.

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Благодаря от името на @galena1, че си се разровил и толкова постарал.

Няма защо, следващия път отново бих го направил, специално за нея. Поздрави я. ❤️

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Дискотечен хит на 2020 - GPS-a :ba: 

Мен Нецензурно ме дразни, защото зверски много се мазни на Десита, защото му обръща внимание, а от километри личи, че Лидия му е много по-любима, даже в началото си го казваше.

За сметка на това май харесва Цветина :ba:. А омг, оказа се че това Тони от Нарцис бил същия от Г-Класа ... 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Мен Нецензурно ме дразни, защото зверски много се мазни на Десита, защото му обръща внимание, а от километри личи, че Лидия му е много по-любима, даже в началото си го казваше.

Кое е това Нецензурно?

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нова любима на всички тема, една думичка: Галин. let’s gooo

  • Like 1
  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Lelqtian каза:

А аз - да млъкнете и двамата моментално. 

@Kriminal Клипа с двата милиона май се е изпарило от тубата. 

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕеееееее НЕНЕНЕНЕНЕЕН ЗАЩООООО Боже какво съм ти СГРЕШИЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

Drama Stairs GIF - Drama Stairs Fall - Discover & Share GIFs | Stairs gif,  Passing out gif, GifDramatic Fall GIFs | TenorDramatic Fall GIFs | TenorDramatic Fall GIFs | Tenorjay — (via GIPHY) *when u finally saw winwin's abs*

  • Like 1
  • Sad 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Набираме интересни хора за един чалга чат в Инста, в който сме аз и @Willy и компания. Кандидатите да пуснат CV на лично съобщение. 

 

 

Ако пусна своето СV на лично ще се озова сам във въпросният чат.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Набираме интересни хора за един чалга чат в Инста, в който сме аз и @Willy и компания. Кандидатите да пуснат CV на лично съобщение. 

 

 

Да и аз визирам @Hurricane!

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Набираме интересни хора за един чалга чат в Инста, в който сме аз и @Willy и компания. Кандидатите да пуснат CV на лично съобщение. 

 

 

https://www.vbox7.com/play:8c5a3c19f5

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...