Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Wild_Style каза:

На мен не ми е нужно да я гледам като ментор в пишман формати, в които участниците нямат капка реализация след тях. За капак са толкова нагласени че няма накъде или в други, където са събрани хора от кол и въже и се правят на маймуни. Благодаря съм да ти кажа! А и в такива формати се съгласяват да вземат участие вече безинтересни изпълнителки, които не будят кой знае какъв интерес към себе си извън праймтайма.

Кои са тея без интерсни изпълнителки? :D

Ако са безинтересни, на дали някой ще  ги вика, че хем ще им и плаща. Понякога е хубаво да мислиш, до като пишеш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е пяла в Пампорово на 31-ви следобяд, видях няколко сторита. Не съм скрийншотнал, но беше в центъра на дансинга, хората си бяха по масите, а те бяха също на доволно разстояние една от друга. 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, penakavalli каза:

Понеже споровете около Галче и Пресче пак се надигат, ви каня да направите една сиеста, слушайки този невероятен хит на Анита Мейзер. Ще се събудите като суперчовеци, правещи го като на кино, гарантирам.

 

Нека си припомним и клипа! Качеството е малко ниско, но пък е напълно в стила на песента, а дори  има допълнителен бонус - може да направим томбола с позналите дали в клипа участва Елза Парини оригинал флейвър или актуалното уонъби? 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Изтрили са канала на хит микс мадафака. Тая Деска не им е на късмет. Сега къде ще качат дуета й с Кристиана?😣

Днес бяха качили някъкъв странен клип с надпис Bitcoin Free Giveaways или нещо такова и на снимката беше Ивайло :D Но късно реших да гоотворя, когато вече беше заличен.

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Камелия е най-успешната клубна певица вече повече от 20 години - именно на единственото поле за изява на Гелена . Факт е, че и във времената, когато не пускаше песни с години се спукваше от участия, точно защото знае как да прави купона на хората и винаги е фул. 

Галена къде другаде буди интерес, освен в чалготеките, където Камелия е не по-малко канена, желана и успешна? 

С малката подробност, че Камелия има едни 10 годинки над Галена и за тея 10 години е навъртяла пълни участия и стадиони, колкото Галена не може да види и да иска. Просто времената са други. Да не говорим, че е много трудно да си желан от първата си година, та така до 23тата. Не знам дали има въобще база за сравнение. 

Много жалък коментар от пишман фена на Галена, за това че Камелия не будила интерес. То се вижда, че тя е единствената канена за водеща на риалитита, на брадъри, на собствени предавания - години наред. Дори до последно е искана и желана в прайм-тайма на БТВ. 

Кои са другите без интересни певци, дето са по риалитита и предавания? Фики ли? Емануела, Алисия, Коце, Десислава, Азис, Преслава?? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Кои са другите без интересни певци, дето са по риалитита и предавания? Фики ли? Емануела, Алисия, Коце, Десислава, Азис, Преслава?? 

Кума Лиса дори със стария нос беше определено сред безинтересните. Дори една Рени направи много по-голям фурор. А пред госпожа Президента на републиката всички бледнеят! 

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Runevski каза:

Тогава бяха златните години на жанра и получаваше море от фенска любов, а сега няма смисъл да се бори за задимена дискотека, пълна с пияни и дрогирани младежи. Просто работи и се старае доколкото си заслужава. 

 

 😄

Понеже "Боклука", "1.20" и останалите бози, които избълва, не бяха насочени точно към този таргет... Просто не й се получи и затова се отказа, не защото й е под нивото. 

Ама тук повечето наистина живеете в някаква паралелна реалност 🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, FolkEmpire каза:

Днес бяха качили някъкъв странен клип с надпис Bitcoin Free Giveaways или нещо такова и на снимката беше Ивайло :D Но късно реших да гоотворя, когато вече беше заличен.

Сигурно Оцко е цъкал из нета търсейки начин как да получи пари без работа и са го хакнали дскгйдсфлгд

  • Haha 4
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

Сигурно Оцко е цъкал из нета търсейки начин как да получи пари без работа и са го хакнали дскгйдсфлгд

Лошото е, че Лорена, загуби си гледанията :D Сега гледам някъкъв качва клиповете им:

https://www.youtube.com/channel/UC7-JsYUhH2bN0PRun_H2l3w

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FolkEmpire каза:

Лошото е, че Лорена, загуби ис гледанията :D Сега гледам някъкъв качва клиповете им:

https://www.youtube.com/channel/UC7-JsYUhH2bN0PRun_H2l3w

с а***оид качество :(((

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но като говорим за чалга и риалитита, как можах да забравя? 

В момента съм сигурен как дори Луна президент стои пред ютуби чака да стане 18 часа (местно време) за новия епизод с Ваня Великова. 

А дотогава поздрав с новия и хит! 
 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, gabbati каза:

Това авторско ли е и ако да, тези имат ли права? :D

 

На Анелия първия албум е от-до кавъри, а конкретно тая песен първо Ина я пусна на български:

Оригинала е на Деспина:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

@Сашо Галче да не те е отрязала за снимка през последните години? Или Преса ти е подарила старият нос? :1000(29):

Бхаха ти на колко годинки беше ? Да се бутам за снинмка не ми се е случвало от минимум 15 години. До като аз си пия белугата на вип бара, такива като вас гонят певиците до колите им за снимки и подписи. Малко по-сериозно. 

Мен Галена още ми харесва, Преслава-също. Но ще порастнеш и ще дойдеш и ти на моята.  

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, HIStory каза:

Понеже "Боклука", "1.20" и останалите бози, които избълва, не бяха насочени точно към този таргет... Просто не й се получи и затова се отказа, не защото й е под нивото. 

Ама тук повечето наистина живеете в някаква паралелна реалност 🤣

Стария и метод на работа, който казах че не вижда смисъл да си връща, няма нищо общо с 2 комерса за няколко години. Ако не си запознат с кариерата и те оправдавам, но ако си, съм сигурен че и аз не си вярваш като пишеш. Говоря за песни в Сърбия и ежеседмично представяне там, революционни клипове и по два албума на година. С пари става всичко, нали виждаш Емилия. Но не си заслужава вече, пък и тя няма такива възможности. 
 

А това многозначно “и останалите бози” какво трябва да означава? Защото освен двете цитирани песни и оцковата не виждам какво друго е правила, съобразено с актуалното в България. Всичко си е било в нейната линия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Няма ли изявление някъде? 

 

Само сторито на Лорена дето тъгува за гледанията

image.png.c16816151f166e7bf0492da050215fed.png

  • Like 1
  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, FolkEmpire каза:

Днес бяха качили някъкъв странен клип с надпис Bitcoin Free Giveaways или нещо такова и на снимката беше Ивайло :D Но късно реших да гоотворя, когато вече беше заличен.

Не беше Ивайло а някъв индиец скамър явно

image.png.a2d04fe30937ad973bc287fbd8c94356.png

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Оцко днес,след като разбра за канала си:

giphy.gif?cid=6c09b95297c04b76219c13fb48

 

Човекът се е зарадвал, че някой му е помогнал да не остане и следа от всички дъна които е продуцирал!

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Стария и метод на работа, който казах че не вижда смисъл да си връща, няма нищо общо с 2 комерса за няколко години. Ако не си запознат с кариерата и те оправдавам, но ако си съм сигурен че и аз не си вярваш като пишеш. Говоря за песни в Сърбия и ежеседмично представяне там, революционни клипове и по два албума на година. С пари става всичко, нали виждаш Емилия. 
 

А това многозначно “и останалите бози” какво трябва да означава? Защото освен двете цитирани песни и оцковата не виждам какво друго е правила, съобразено с актуалното в България. 

Айде върни се пак малко нагоре и виж точно на кое твое твърдение беше отговор коментара ми. 

Познавам прекрасно кариерата на Рени, която е мъртва още от 2007-ма насам. Имаше някакъв шанс да се завърне достойно и да задържи поне част от старата си публика с "Губиш ти", но после се хлъзна по комерса, за да се набута точно там, където ти твърдиш, че й било под нивото. Така загуби и малкото останали й стари симпатизанти (мен включително). А твърденията как тая нелепица "Празник" някой я е изтраял повече от 30 секунди са смехотворни. Едно, че песента е тотал щета като всичко, второ - на Рени не й отива даже на един процент, не става за тая музика, не знам кой я излъга. 

Докато така наречените "фенове" аплодирате всяко изакано л*йно на вашите любимки и им втълпявате, че е диамант, дереджето ще е такова. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...