Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 часа , asylum каза:

Много ясно, че няма да обявява всичко - Петра ще я поздрави с "Данъци"!

Сега е моментът да почнем да плюем Деса, че пее за 1000 лв, както Десови твърдяха за Кама, когато напусна ;)

 

Кама като напусна Пайнер нямаше пукнат хит от 5 години и още 2 след това. Буквално бе изпаднала в дупка, каквиъо и Деса е имала. Нелеп пост

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

Сашка да уреди нещо между Деса и Меди ще е топ.

По скоро с Кама или с Андреа. Меди всеки го дърпс за дует и става малко досадно вече

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Кама като напусна Пайнер нямаше пукнат хит от 5 години и още 2 след това. Буквално бе изпаднала в дупка, каквиъо и Деса е имала. Нелеп пост

Липсата на актуален хит никога не се е отразявала на броя участия и хонорара Камин. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Липсата на актуален хит никога не се е отразявала на броя участия и хонорара Камин. 

Ти това като личен неин пр ли го знаеш. Млък по добре и коментирай неща, в които си уверен. 

Така или иначе Кама дигна след това позициите с участието си в Гласът и яки хитачки, както и възраждането на Луда по тебе. Не се опитвай да създаваш конфликт десови/камови. 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи причината да не пуска песни не е Пеевски. Тези снимки ги качва и в фб като 'public', където е по-лесно да достигнат и до по-възрастните, които ще я нахейтят за скъпите декори, а много по-малко ще го направят на скъп клип на ПЕСЕН.

https://i.postimg.cc/Dw5B5bzt/Screenshot-20201023-112750-Instagram.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Коментар от фб хахах

"Представи си картинката само! Силиконова и под черепа хубавица и Шиши в леглото, че аз не знам как не се е спукала до сега...😉😂 То снимки с дрешки по хиляди лева комплектчето, то тунинг, то прически и екскурзии за по хиляди?!?!?! От къде на 35 години можеш да си позволиш такъв живот като на Парис Хилтън ?!?!?! Ами от нашите прокъсани и мизерни джобчета, които само семки и бонбонки дрънкат, а Шиши си живее царски в палати ! Тази силиконка два пъти съм я обслужвала на бензиностанция ОМВ Бояна и в NotosGaleries  в RingMall Sofia и съм останала с ужасно впечатление! Тя не си взема и рестото, а охраната я взима и не поздравява, че как, ще поздравява нали е хванала Шиши за ташаците и вече е Богоизбрана!!! Да не говорим, че съм обслужвала и Цацаров и не беше с, толкова много охрана! Мутреса на Мафиот и нищо повече!!!"
 

  • Like 4
  • Haha 2
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Slavi каза:

Ти това като личен неин пр ли го знаеш. Млък по добре и коментирай неща, в които си уверен. 

Така или иначе Кама дигна след това позициите с участието си в Гласът и яки хитачки, както и възраждането на Луда по тебе. Не се опитвай да създаваш конфликт десови/камови. 

Не се опитвам, а напомням приказките ви, при това със закачка, а не със заяждане. но очевидно емоционалната ти интелигентност е ниска и не го изтълкува правилно. ;) Иначе, ако трябва да сме честни, Деса преди Пайнер си беше по-добре и доста се унизи да се завръща - нямаше такава необходимост. Единственото, което видя там, бе един хит, при това благодарение на Галена. Със сигурност съжалява.  

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

ДесиСлава в Хит Микс и в дует с Кристиана? :D Това не знам на коя планета би се значело за нормално, дано не е решила наистина да се изложи и така.

Ако Оцко и е обещал после безплатна песен, Деса и с Джорджано ще пропее. Знаем си я

преди 47 минути, asylum каза:

Не се опитвам, а напомням приказките ви, при това със закачка, а не със заяждане. но очевидно емоционалната ти интелигентност е ниска и не го изтълкува правилно. ;) Иначе, ако трябва да сме честни, Деса преди Пайнер си беше по-добре и доста се унизи да се завръща - нямаше такава необходимост. Единственото, което видя там, бе един хит, при това благодарение на Галена. Със сигурност съжалява.  

Всичко на Деса без Започваме на чисто, Имаш ме и Вторник беше в Пайнер беше хит. Гризи си ноктите от яд, че нито една от любимките няма подобни. 

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, Вторник беше си е хит, виж само как я пяха на концерта на Пайнер последния. По-скоро Смени паролата си не е сред тези песни хаха. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Ако Оцко и е обещал после безплатна песен, Деса и с Джорджано ще пропее. Знаем си я

Всичко на Деса без Започваме на чисто, Имаш ме и Вторник беше в Пайнер беше хит. Гризи си ноктите от яд, че нито една от любимките няма подобни. 

Да направи рандъм дует с някого- да, случвало се е. Но да го направи като условие да влезе във фирма, която няма общо с нивото на нейното име... това би било тоталното падение в кариерата й. Ако се случи не мисля, че ще мога да се наслаждавам дори и на лайфовете й в Маскирания по същия начин. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Slavi каза:

Ако Оцко и е обещал после безплатна песен, Деса и с Джорджано ще пропее. Знаем си я

Всичко на Деса без Започваме на чисто, Имаш ме и Вторник беше в Пайнер беше хит. Гризи си ноктите от яд, че нито една от любимките няма подобни. 

Готинка си е, тази балканска авантаджийка - няма значение дали е баничка, песен или кюфтак. Само да е без пари. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Да направи рандъм дует с някого- да, случвало се е. Но да го направи като условие да влезе във фирма, която няма общо с нивото на нейното име... това би било тоталното падение в кариерата й. Ако се случи не мисля, че ще мога да се наслаждавам дори и на лайфовете й в Маскирания по същия начин. :D

Не се превъзнасяй толкова и спри да живееш с миналото, което е отминало. 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, stereoto_ каза:

Не се превъзнасяй толкова и спри да живееш с миналото, което е отминало. 

По тази логика и естрадните звезди не са чак такива звезди щом успехите са им от миналото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, NazzkO каза:

Еее, Вторник беше си е хит, виж само как я пяха на концерта на Пайнер последния. По-скоро Смени паролата си не е сред тези песни хаха. 

Харесва ми Десислава, но "Смени паролата си" е един от най-жалките й проекти. Текст и визия като за 16-годишна кифла, да се яви в този вид близо 40-годишна жена изглежда нелепо. Клъцнатото бретонче на перуката ми е особено любимо, пълна излагация. В "На всички..." хем беше провокативна, хем имаше някаква класа, ама тая пародия... За мен като проект е по-зле и от "Започваме на чисто", добре, че Галена я дръпна с "Очите" , иначе кой знае какво дъно щеше да зарие... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

По тази логика и естрадните звезди не са чак такива звезди щом успехите са им от миналото.

Звездите са на небето, говорим за плейбек изпълнители, това не е сравнимо дори и с артистите. 

  • Like 2
  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, stereoto_ каза:

Звездите са на небето, говорим за плейбек изпълнители, това не е сравнимо дори и с артистите. 

Е, вярно че и тя си го позволява понякога ама да наречем плейбек изпълнител точно най-признатия глас в чалгата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Е, вярно че и тя си го позволява понякога ама да наречем плейбек изпълнител точно най-признатия глас в чалгата...

Лежи на стари лаври.. 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Лежи на стари лаври.. 

Според мен не са много стари лаври да е през седмица в национален ефир и хората до се шашкат от пеенето й без дори да знаят, че е тя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, HIStory каза:

Харесва ми Десислава, но "Смени паролата си" е един от най-жалките й проекти. Текст и визия като за 16-годишна кифла, да се яви в този вид близо 40-годишна жена изглежда нелепо. Клъцнатото бретонче на перуката ми е особено любимо, пълна излагация. В "На всички..." хем беше провокативна, хем имаше някаква класа, ама тая пародия... За мен като проект е по-зле и от "Започваме на чисто", добре, че Галена я дръпна с "Очите" , иначе кой знае какво дъно щеше да зарие... 

Смени паролата си е уникална, свежа и различна песен. По-добре да пуска подобни песни отколкото ужасни комерси от Ганев като последната.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...