Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Нова броудкастинг груп" вече официално притежава "The Voice" и още 6 медии

nova-bss.png
NOVAброудкастинг груп" стана официален собственик на още 3 телевизии и 4 радиа, след като през септември телевизията на братята Кирил и Георги Домусчиеви заяви намерението си да придобие медийните активи на "Бест съксес инвестмънт" ЕООД. "Канал 3" се свързва с депутата от ДПС Делян Пеевски, припомня "Капитал".
Сделката вече е финализирана, съобщи пресцентърът на медийната група, и тя вече е собственик на телевизиите "Канал 3", The Voice TV, Magic TV и радиата "Витоша", "Веселина", The Voice и Magic FM. Сделката стана факт с одобрението на Комисията за защита на конкуренцията въпреки становището на Асоциацията на европейските журналисти в България, че бъдещата обединена медийна група ще представлява огромен за мащабите на страната медиен конгломерат и ще я постави в господстващо положение.
"В жанровото многообразие, което предлагаме, ни липсваха изцяло новинарски и музикален телевизионен канал. Придобиването на водещи профилирани медии като "Канал 3" и The Voice TV напълно отговаря на лидерската позиция на компанията. Навлизането на радиопазара чрез присъединяване на любими на аудиторията музикални радиостанции, сред които The Voice и "Веселина", към широкия спектър от платформи на групата е поредна важна стъпка към увеличаване на нашата аудитория", коментира изпълнителният директор на "Нова броудкастинг груп" Ива Стоянова.
В прессъобщението се цитират данни на "Гарб Аудиенс Межърмент България", според които "Канал 3" е най-гледаният новинарски телевизионен канал в последните 3 години, а The Voice е лидер сред музикалните телевизионни канали. Според данните през 2020 г. "Веселина" оглавява класацията, а "Витоша", The Voice и Magic FM се нареждат в топ 20 на най-слушаните радиостанции от градското население.
По-рано днес инвестиционната група PPF на чешкия милиардер Петр Келнер обяви, че вече е официален собственик на Central European Media Enterprises Ltd., част от която е българската "БТВ медиа груп".
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, WindWalkerMonk каза:

Това е така. Последната година много се изложи, но за онези конкретни ситуации не мисля, че може да я съдим. Иначе е боклук, но има хубави песни през годините и мегахитове. Особено тези от Ара и началото на Пайнер са топ. 

Химнът!

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

Химнът!

 

Яки песни, много тъп и противен човек е. Но те сите са такива без Деса, Преса, Глория, Ивана, Aнелия, Кама и Галена. Общо взето се най - големите имена и има защо да са големи очевидно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка Ангелчето урежда на Десислава участията, вече е над 100% сигурно.

Казвам го, тъй като наскоро тук имаше коментари, че ако тя уговаря нещата, Деси ще пръска участията 🤷‍♀️ а този месец са 9...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Just_Me каза:

Сашка Ангелчето урежда на Десислава участията, вече е над 100% сигурно.

Казвам го, тъй като наскоро тук имаше коментари, че ако тя уговаря нещата, Деси ще пръска участията 🤷‍♀️ а този месец са 9...

Е тя участва в маскирания. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Сашка Ангелчето урежда на Десислава участията, вече е над 100% сигурно.

Казвам го, тъй като наскоро тук имаше коментари, че ако тя уговаря нещата, Деси ще пръска участията 🤷‍♀️ а този месец са 9...

 

преди 38 минути, Willy каза:

Айде десовии🥳🥳🥳

Няма да умре от глад баба меца и ще има повече пари за трите деца!

Screenshot-20201022-192343-Instagram.jpg

Реално последните месеци в Пайнер също бяха по 10,12,но там отчиташе на Митко без той нищо да прави за нея. 

Като имаме впредвид и участието и в Маскирания, е една от най оборотните за сезона. 

Освен това Деса е еднажот най търсените изпълнители за частни партита заради възможността и да пее всякскви стилове и уважението коеъо има хайлайфа към нея. 

Но във фейсбука Деса не си ги обявява всичките. Едва 6 е обявила от 9те...

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса и Анелия да не са се изпокарали... Не се следват в инстаграм... Уж големи приятелки се правеха... 

 

Edit: Просто аз не следвам Анелия, затова не ми е излязло 🤭

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

 

Реално последните месеци в Пайнер също бяха по 10,12,но там отчиташе на Митко без той нищо да прави за нея. 

Като имаме впредвид и участието и в Маскирания, е една от най оборотните за сезона. 

Освен това Деса е еднажот най търсените изпълнители за частни партита заради възможността и да пее всякскви стилове и уважението коеъо има хайлайфа към нея. 

Но във фейсбука Деса не си ги обявява всичките. Едва 6 е обявила от 9те...

Много ясно, че няма да обявява всичко - Петра ще я поздрави с "Данъци"!

Сега е моментът да почнем да плюем Деса, че пее за 1000 лв, както Десови твърдяха за Кама, когато напусна ;)

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като беше в Пайнер задължително пееше и в техните клубове всеки месец- и ето ти ги между 10 и 15 участия. 

Според мен и тя, и Камелия са намалили хонорара на излизане от фирмата и затова ги викат повечко, а те си печелят същото. Дали хонорара е 5000 и даваш 2500 на Митака или ти е 3000 и даваш 500 на Сашка е едно и също, но имаш повече свобода.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че е хит и много се харесва, знам и че тръгна най-силно от всичко ново, но 3 милиона за 12 дни ми е малко нереално на фона на това, че цяла година всичко се тътри да направи едва 7-8М. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, gabbati каза:

Знам, че е хит и много се харесва, знам и че тръгна най-силно от всичко ново, но 3 милиона за 12 дни ми е малко нереално на фона на това, че цяла година всичко се тътри да направи едва 7-8М. 

 

Не са за 12 а за 14 дена, иначе гледанията от България за първите 11 дена са 2.44 милиона, т.е. всичко си е реално. А и песента е най-стриймваната българска песен по чартовете; Нищо чудно няма в гледанията.

Отделно той е постоянно по вестниците, супер активен е в социалните си мрежи, направи си актуално меме (мийм) със себе си; коментирасе заради свалянето на Дивана; тренд от всякъде.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Willy каза:

Айде десовии🥳🥳🥳

Няма да умре от глад баба меца и ще има повече пари за трите деца!

Screenshot-20201022-192343-Instagram.jpg

Тя и фирмата е сменила, не само импресариото...  :whistling:

  • Wow 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...