Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Галена определено има талант и е можещ изпълнител, но вероятно след операцията на гласните струни пеенето е необратимо зле, има просто едни неконтролируеми вокали и проблеми с динамиката, но то се чува, че не е от неможене. Отделно, тези жени имат супер неправилна хигиена и начин на живот, който не позволява да си съхранят гласовете като Глория например. Неправилното дишане и постановка понякога създават проблем. Трябва да се пее сравнително леко, без човек да се мъчи. Но това е проблем и на доста световни звезди. И Селин дори го има.

Иначе много харесвам тези пърформанси на Галка:

Но Наско е прав, всичко се обърна на гледания на някакви тъпи песни, които се правят напоследък. И Галена, и Преслава имат проблем с репертоара, на тия години вече чудеса трябва да правят, а веднъж на 5 години пускат песен, от която да настръхнеш. И не е нужно непременно да е балада. Просто спряха с музиката и почнаха с простотиите. И мерене на его, клипове, дрехи, операции. Поне на мен са ми скучни с тия си прояви, просто си личат комплексите от село - дори и да се иронизират. В смисъл с времето е редно да има някаква тежест, а да се държиш така, както в началото.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

 

 

Ох, колко се изкефих тогава на това с мотора и влизането в Ндк ❤

Жалко че тази година няма концерт за рождения ден на Планета 😔 Не че предният беше нещо особено, но си е традиция.

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Lelqtian каза:

Ние можем да си харесваме песните на Галена и други кралици без им мерим гледанията. Проблема е как цифра форумни индивиди не могат да се насладят без да изкарат поредния флоп на любимката си без да се опитат да омаловажат тези на конкуренцията, а както резултатите показват, тази година конкурентна е само Галена. 

Спийкинг ъф, към коя визия е редно да се завърне в следващия клип? Нека линиите  за гласуване отворят точно сега!

 

 

Аз искам нов дует с скандалната баба Малинче!

 

  • Like 3
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Just_Me каза:

Ох, колко се изкефих тогава на това с мотора и влизането в Ндк ❤

Жалко че тази година няма концерт за рождения ден на Планета 😔 Не че предният беше нещо особено, но си е традиция.

Покрай липсата на концерт много се затъжих от факта как модна къща Юнона, вафли Хели и Бор-Чвор няма да си развеят банерите над плейбек кервана. 

После си пуснах най-якото изпълнение от последната поне петилетка и ми мина. 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, adorable каза:

И Галена, и Преслава имат проблем с репертоара, на тия години вече чудеса трябва да правят, а веднъж на 5 години пускат песен, от която да настръхнеш. 

А Глория и Ивана какво трябва да правят, а пускат само глупости

  • Like 4
  • Thanks 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

А Глория и Ивана какво трябва да правят, а пускат само глупости

Когато другите крави направят песни като "Ало, мамо", "Ако счупят всяка нота", "Утре ще е по-добре", "Цял живот", "Любовта настоява" и подобни, посочи ми. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

Когато другите крави направят песни като "Ало, мамо", "Ако счупят всяка нота", "Утре ще е по-добре", "Цял живот", "Любовта настоява" и подобни, посочи ми. 

Ок, имат две квалитетни песни "Ало, мамо" и "Утре" които са пипнати, другите са средна ръка като всяка втора балада. Кво се пънеш, и двете са дъно затва народа не ги слуша вече масово. Кат са правили яки песни са били на върха. Тва е, другото е философствуване и  научни теории. 

Дори Рена @Runevski може да се съгласи, защото и тя копае дъното с тях. 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Когато другите крави направят песни като "Ало, мамо", "Ако счупят всяка нота", "Утре ще е по-добре", "Цял живот", "Любовта настоява" и подобни, посочи ми. 

Последните 5 години:

Галена( Гергана пиле шарено, Лале ли си, Коледна песен, Да ти олекне, Дай ми любов, Сърце)

Преслава(Ако утре ме губиш, Богови земьом ходем, хубаво реализиран албум с 5 нови)

Анелия(Вярвай, Просяци, В твоя ум, Сърцето ми)

Емилия( Обичай ме, Адреналина, Джале, Завинаги)

.

.

...

Всичките тези песни са или стойностни или различни от комерс вълната. Значи лидерките за последните години също разнообразяват и въпреки това им се получава да имат и големи хитове, а бабите направили 3-4 различни песни и нито един хит за последните 10 години и айде това е нещо велико.

  • Like 5
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

 

За последното десетилетие и Рени има “Рицар ти бъди”, “Чуй, сърце” и уникалната “Мъжете също плачат”. Дори най-ритмичната и - “И нея купил си с пари” е на сериозна тема. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

За последното десетилетие и Рени има “Рицар ти бъди”, “Чуй, сърце” и уникалната “Мъжете също плачат”. Дори най-ритмичната и - “И нея купил си с пари” е на сериозна тема. 

Нито 1 не знам, като имам време ще ги чуя душа. Кога ще разхождаме кучетата в ловния бтв ?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Нито 1 не знам, като имам време ще ги чуя душа. Кога ще разхождаме кучетата в ловния бтв ?

Че, "Любовта настоява", "Ако счупят всяка нота" и другите кой ги знае извън форума?!🧐

  • Like 3
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

На Глория (за Ивана не знам, защото изобщо не я следя) винаги ѝ се приписва някакво качество на песните, били на по-високо ниво от на другите и т.н. 

Това, че не пее простащини и не си развява задника, не значи, че песните ѝ са добри или на високо ниво. Не. Песните ѝ са посредствени, безинтересни, без никакъв смисъл или чувство. С две думи - отбиване на номер. Така че, правете разликата между средна работа и едва ли не шедьовър за ценители.

+100000

При Ивана е същото. И на нея от години й се приписва една "класа", една "интелигентност", която... просто не им е присъща. "Утре ще е по-добре" е невероятна песен, тя наистина е стойностна, различна, силна! При Ивана пък такава е "Аз съм с теб". Но и двете имат в дискографията си песни, които са пълни бози, просто защото не са цинични/дръзки, са получили етикет качествени от феновете им. За да не всявам смут сред феновете им, ще дам пример за такава песен (боза, сочена за стойностна) от биографията на моя любимка и това е...

... "Ако утре ме губиш". 

  • Like 8
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Runevski каза:

За последното десетилетие и Рени има “Рицар ти бъди”, “Чуй, сърце” и уникалната “Мъжете също плачат”. Дори най-ритмичната и - “И нея купил си с пари” е на сериозна тема. 

Забрави:

:D

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, THE IIconic каза:

Забрави:

:D

Как можах?! Кой знае колко по-положителен е станал естествения прираст, откакто мотивира българките да искат бебета..

https://www.facebook.com/100002230994304/videos/2602613639822977/

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп фолк криминале: Милко Калайджиев жертва на нападение

image.png.ac2f51ed063a9df66a529ddedccbbb37.png

https://www.marica.bg/lajfstajl/pop-folk-kriminale-milko-kalaydjiev-jertva-na-napadenie/amp

 

 

Редактирано от RumyanaFen
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрягат Кристиян за Златния и Азо не можа да се сети заглавието на Коя - паднах!

"Една колежка от Пайнер.......... Джулия, Джулия се казва жената!"

:roll1:

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...