Jump to content



Online: Доника, Галена и Меди - Куршум


Препоръчани коментари

Това за мен е директно в десетката. Толкова избухващо парче не сме имали скоро. 

Много е яко че Галена влиза като яката savage кака.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето само включването на Галена колко прави по-интересен проекта, вярвам че видеото е по нейна идея. Обаче като песен и текст не ме грабва. Успех на дебютантката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха, Доника ме изненада тук, очаквах да е много по-зле нейният глас, даже е приятен. Оцко си е следвал формулата от Май на тати Свети Валентин, няма лошо, но можеше малко повече да се постарае. Клипът си е на обичайното високо ниво за Галена, добре са го свързали с Дивия запад и куршумите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, devotioner каза:

Ха, Доника ме изненада тук, очаквах да е много по-зле нейният глас, даже е приятен. Оцко си е следвал формулата от Май на тати Свети Валентин, няма лошо, но можеше малко повече да се постарае.

то песента не е на Оцко, а само аранжимента, ама и той не е изцяло негов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми доста, обаче си имам и критика. Оцко на някои места е направил гласовете им прекалено тихи, на други пък са прекалено силни. Припевът ми идва доста дълъг, втората част става монотонна. Ще ми е интересно да си я чуя в изпълнение на Галена и Меди, както уж е била планирана първоначално. Ама и Доника не е толкова зле, особено след като видях онова клипче, на което мучи като бизон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лорена 2?

Оцко ми е тотално скучен вече. Дори Меди и Галена няма да ме накарат да си пусна песента втори път.

Не  е зле като за дебют, но като видиш Меди и Галена в проекта и очакваш нещо епично, а то... поредната цоцкова мелодия и банален текст... айде бум бум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, уникална какафония е! Искам Доник да направи дует с Кристина дето пее ултрахита "Любов за продан"

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е, изкефи ме Галка, но трябваше да е с някакъв по-готин анражимент и текст. Не го виждам като голям хит като дебютната на Лорена например, но все пак успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо се води трио това. Галена и Меди присъстват просто, за да привлекат внимание към проекта. Все пак включването им, особено това на Галена, е най-запомнящата част от всичко. Клипът е интересен, но песента не е нищо особено, поне на първо слушане...

Доника е много красива и гласът й звучи страхотно, поне на запис. Ще я бъде! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен си е силно като за дебютен проект на момичето. Ударна песен, сравнително добър клип, участие на две от най-актуалните звезди.

Само щеше да е добре да почакат малко вместо да го пускат в най-слабия период за YouTube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не ме впечатли. Доста постна мелодийка, текста и той зле. 

Поне клипа да беше добре, ами и той... Галена си личи че се е бръкнала само с дрехи за племенницата. От там нататък нивото си е баш ХИТ Мюзик.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става - отпада, но все пак тя си решава.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Danger. каза:

Иначе обожавам Галка да крещи в песните си - Пей сърце, Паника, както и тука. ❤️

Забележете, че само в песни на Оцко го прави. :D 

Тук най-зле крещи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина идея, готин клип. Много силен дебют, в който е вложена много мисъл и желание, не чак толкова много пари. Пак се пее за страдане и любов, но има някаква концепция. Малко припева ме дразни, но е ясно, че е правено, за да е елементарно и зарибяващо. Очаквах да звучи по-зле тази Доника, изненадах се приятно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...