Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 часа , Stela каза:

Да, тя изобщо не качваше сторита с благодарности за направените гледания... А тук изобщо не са засичали колко ще направи за 24 часа, не са правили сравнения и не са изтъквали рекорди и подобие... И както не ги вълнуват гледанията се бяха застраховали, че ако "Беден в сърцето" има малко, значи канала е виновен. Примери колкото искаш. Мен гледанията ме вълнуват, но аз не се крия и притеснявам да го призная. 

Никой не е казал, че гледанията не са важни. Просто не е единственият показател за хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Толкова ли не понасяш “Добре ли си”, че принизяваш успеха й до минимум? Тая песен общо със всички клипчета има близо 24/25 милиона, не ги броя и не знам точно колко са. Това какво е? Сезонно хитче ли? Нима няма силни приеми? Нима не гърмя цяла година?

Какъв ранг са изброените 3 песни от теб? Някакъв ранг “Хабиби” ли? 

 

"Добре ли си" има 22 милиона от клиповете с най-много гледания. Сигурно има и изтрити, не знам. Тя и сега си прави по 14-15К дневни, пуска се в клубовете и все още си има приемите. Със сигурност е в топ 5 за годината. 

"Сърце", която е страхотно красив цялостен проект има 11 милиона. "Паника" има 13,5 милиона, "Ламбото" гони 15 милиона, но тя излезе ноември.

На фона на това е абсурдно да се твърди, че Преслава е смачкала Галена през 2019. Голям зор ви е да признаете, че годината е била силна и за Галена. Вместо това се насажда, че Преса я смачкала, защото има "Пиян". 

Преслава кога ще пусне песен и клип като "Сърце", ей така заради феновете си, за стойност и с ясното съзнание, че може да няма бум от нея. По-удобно е да гониш хит на всяка цена. 

  • Like 5
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

"Добре ли си" има 22 милиона от клиповете с най-много гледания. Сигурно има и изтрити, не знам. Тя и сега си прави по 14-15К дневни, пуска се в клубовете и все още си има приемите. Със сигурност е в топ 5 за годината. 

"Сърце", която е страхотно красив цялостен проект има 11 милиона. "Паника" има 13,5 милиона, "Ламбото" гони 15 милиона, но тя излезе ноември.

На фона на това е абсурдно да се твърди, че Преслава е смачкала Галена през 2019. Голям зор ви е да признаете, че годината е била силна и за Галена. Вместо това се насажда, че Преса я смачкала, защото има "Пиян". 

Преслава кога ще пусне песен и клип като "Сърце", ей така заради феновете си, за стойност и с ясното съзнание, че може да няма бум от нея. По-удобно е да гониш хит на всяка цена. 

Никой не е казал, че Галя е имала слаба година. Просто не беше толкова силна, колкото тези на Преслава и Емилия!

Преслава същата година пусна “Не идвай” и без клип си стана хит, дори да е много по-лирична от “Сърце” , така че е смешно да казвате, че всичко на Преса е правено за клубовете.

Поздрав :) 

 

  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Stela каза:

"Добре ли си" има 22 милиона от клиповете с най-много гледания. Сигурно има и изтрити, не знам. Тя и сега си прави по 14-15К дневни, пуска се в клубовете и все още си има приемите. Със сигурност е в топ 5 за годината. 

"Сърце", която е страхотно красив цялостен проект има 11 милиона. "Паника" има 13,5 милиона, "Ламбото" гони 15 милиона, но тя излезе ноември.

На фона на това е абсурдно да се твърди, че Преслава е смачкала Галена през 2019. Голям зор ви е да признаете, че годината е била силна и за Галена. Вместо това се насажда, че Преса я смачкала, защото има "Пиян". 

Преслава кога ще пусне песен и клип като "Сърце", ей така заради феновете си, за стойност и с ясното съзнание, че може да няма бум от нея. По-удобно е да гониш хит на всяка цена. 

Добре ли си с изтритото текст клипче, което е запазено в Popnable има общо над 24.1М. Като добавим и над 1.5М стриймове от Спотифай, вече гоним 26М слушания и всичко това за 16 месеца. Нека си отричат успеха й после.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Толкова ли не понасяш “Добре ли си”, че принизяваш успеха й до минимум? Тая песен общо със всички клипчета има близо 24/25 милиона, не ги броя и не знам точно колко са. Това какво е? Сезонно хитче ли? Нима няма силни приеми? Нима не гърмя цяла година?

Какъв ранг са изброените 3 песни от теб? Някакъв ранг “Хабиби” ли? 

 

Не го принизявам. След изброените от мен, веднага нареждам Добре ли си. Топ 5 се закрива от Болка моя. 

Че ми е противна песента, е. То и Болка моя не ми е любима. 

Иначе е ясно, че няма да стигнем до консенсус по тази тема. Иначе ако само гледанията бяха фактор, трябва и Изтрезняваш ли да я броим за бахти мега хита. 

Ако Преса не бе изкарала албум и не бе май обсъжданата фолк певица пи медиите за 2019,вероятно Галена щеше да е пак отгоре и. 

 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Hurricane каза:

Никой не е казал, че Галя е имала слаба година. Просто не беше толкова силна, колкото тези на Преслава и Емилия!

Преслава същата година пусна “Не идвай” и без клип си стана хит, дори да е много по-лирична от “Сърце” , така че е смешно да казвате, че всичко на Преса е правено за клубовете.

Поздрав :) 

 

“Не идвай” изобщо не се забеляза! Единствената причина да се забележи беше Йоана! Преди Йоана имаше почти два милиона с клизма направени.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

“Не идвай” изобщо не се забеляза! Единствената причина да се забележи беше Йоана! Преди Йоана имаше почти два милиона с клизма направени.

И кво се оказва начи, и 3те "хита" на Мумията крадени - кой от Йоана, кой от други места. Де гоо чукаха, де се пукна ... 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Една лъжа повторена 100 пъти, че Галена 2019 няма хит пт ранга на Акула, Тръгвай си или Пиян и че 1/3 от гледанията на Добре ли си не идваѕ от Бг - не става истина!

Дори и вече забравената Няма да ми мине беше хит почти на същото високо ниво.

Хаха...

Това, че тук всички се вълнуват от Преса и Галя и никой не споменава, че “Няма да ми мине” още се върти по клубовете и има приеми, не означава, че е забравена!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Lelqtian каза:

Към Истерясват ли броим ли гледанията на Зоопарк, Феноменален, Жена од Мало Бучино и останалите кавъри и фен клиповете на сичките? За един преател питам ;) 

А към гледанията на “Феноменален” добавяте ли и тези на “Зоопарк”, щот първата е най-голямото копие на втората!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Hurricane каза:

Никой не е казал, че Галя е имала слаба година. Просто не беше толкова силна, колкото тези на Преслава и Емилия!

Направих си труда да сметна общите гледания на двете за изминалата година и веднъж завинаги да затворим тази тема. Какво означава просто не беше силна като тази на Преслава?!

Галена 2019: 4 песни = 64.4М (средно:16.1М на песен)

Преслава: 8 песни = 70.4М (средно 8.8М на песен) 

6М разлика и +4 песни за Преслава. Сам си прави изводите.

Гледанията не са най-важни окей, но тук говорим за Галена и Преслава, така че и двете мачкат с приеми и пускания по дискотеките.

  • Like 2
  • Confused 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Тъпо е, че няма концерти. Там щеше да се види кой къде е.

То се вижда и без концерти - Галя си пее нейните песни, на живо, публиката дере гърло. Мумията се чуди от кой да гепи песен - то не бяха Орнела, Луна, Милко, че ако си е само с нейния плейбек ша тряябва да ръфа памперси. 

преди 15 минути, Hurricane каза:

А към гледанията на “Феноменален” добавяте ли и тези на “Зоопарк”, щот първата е най-голямото копие на втората!

Не, само тия от Жена от султана. Което не променя факта, че рекламата за цигари на Прилепа е копие на Феноменален, пък не намаза от сръбския кавър. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Направих си труда сметна общите гледания на двете за изминалата година и веднъж завинаги да затворим тази тема. Какво означава просто не беше силна като тази на Преслава?!

Галена 2019: 4 песни = 64.4М (средно:16.1М на песен)

Преслава: 8 песни = 70.4М (средно 8.8М на песен) 

6М разлика и +4 песни за Преслава. Сам си прави изводите.

Гледанията не са най-важни окей, но тук говорим за Галена и Преслава, така че и двете мачкат с приеми и пускания по дискотеките.

Ма тия на Пепа са в малък канал ... :смяхвзалата: 

Иначе изводите са явни. Дори с едното фризби, Прилепа само можеше да диша праха на Галена 2019 ... ако не си беше отрязала носа. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Направих си труда сметна общите гледания на двете за изминалата година и веднъж завинаги да затворим тази тема. Какво означава просто не беше силна като тази на Преслава?!

Галена 2019: 4 песни = 64.4М (средно:16.1М на песен)

Преслава: 8 песни = 70.4М (средно 8.8М на песен) 

6М разлика и +4 песни за Преслава. Сам си прави изводите.

Гледанията не са най-важни окей, но тук говорим за Галена и Преслава, така че и двете мачкат с приеми и пускания по дискотеките.

И не само това. “Добре ли си” я представиха и в Сърбия, където клипа е с над 3 млн. До доста по-възрастна аудитория достигна песента,освен до обичайните тийнейджъри в дискотеките. Оркестрите изпълняват много малко от хитовете в последните години и това е една от малкото такива песни. А аудиторията там е друга. Доста по-масов хит си е от “Пиян” . Също и от останалите от същата година. Единствено дуетите на Емилия и Денис я превъзхождат като интерес от най-младата аудитория и в клубовете. Като гледания също разбива всичко от 2019г. Въобще не знам на базата на какво се правят другите изводи,че останалите са над тази песен. 

  • Like 2
  • Dislike 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Не знам дали ме кефи или не. Доста странно парче!

 

Не се отклонявай от темата, днес сме на вълна Галена Пепа Мумията или смърт ... кат секи ден, нали. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Не се отклонявай от темата, днес сме на вълна Галена Пепа Мумията или смърт ... кат секи ден, нали. 

 

Цитат

 

Преслава писала на Галена, че разбила "Теотрото" в Царево, а тя и пратила тази снимка. Не си писали сред това.

п.п. Не мога да изтрия тоя клип на Галена. :im-watching-you-smiley-emoticon

FB_IMG_1598711186103.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

2019 най големите хитовр бяха Акула и Тръгвай си. Акула мачка до днес. Галена и Преслава си бяха лидерки обаче, просто Емилия не е име което хората свързват с топа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

2019 най големите хитовр бяха Акула и Тръгвай си. Акула мачка до днес. Галена и Преслава си бяха лидерки обаче, просто Емилия не е име което хората свързват с топа.

В този форум май само аз съм с наблюдения “Тръгвай си” да е по-големият хит, а срещам мнения тук, че е “Акула”, което ОК, съгласявам се щото вероятно е така, но просто наистина бях останал с впечатление, че “Тръгвай си” доминира. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

В този форум май само аз съм с наблюдения “Тръгвай си” да е по-големият хит, а срещам мнения тук, че е “Акула”, което ОК, съгласявам се щото вероятно е така, но просто наистина бях останал с впечатление, че “Тръгвай си” доминира. 

Ми лятото беше така, ама зимата и до днес Акула чувам по често. Но и двете мачкаха. Сега точните цифри само Емилия има, тя е човек на точните науки.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук не съм се включвал във дружните подигравки със Палома, но в последните сторита на Прессс виждам, че едно 2-годишно момиченце има по-космат гръб от мен, 23-годишен мъж, който още от 13-годишен се бръсне. Емиии 😃

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, foxy_vd каза:

 

Преслава писала на Галена, че разбила "Теотрото" в Царево, а тя и пратила тази снимка. Не си писали сред това.

п.п. Не мога да изтрия тоя клип на Галена. :im-watching-you-smiley-emoticon

FB_IMG_1598711186103.jpg

Единствено съм изненадан как двете поддържат комуникация към днешна дата ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...