Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Slavi каза:

Според мен към днешна дата дори Глория да направи нещо от друг автор, пак би приличало на предните и. Някак като изпяване го прави да е много с нейния почерк. Има богат глас и може да експериментира с него. Не знам защо не го прави. 

Глория е бита карта за младото поколение. Последният и среден хит беше Ненаситна, а последния и мега е Не сме безгрешни. И гласът и е много приятен и мек, но темброво по-ограничен от този на Симона например. И с тази ретро постановка на пеене с удължаване на фразата... добре дошли в 80 години. Иначе аз я харесвам, особено песните около крепост и влюбена в живота, но последното нейно, което съм свалял да слушам беше не плачи на колене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Danger. каза:

Аз бих мислил и за “Дивана” на Меди. Все пак в описанието участва името на Галена.

Ами честито, имаме си още един хит значи!

Забравяш "Пиян" и "Беден в сърцето" където Пепа е копирала визиите от Галена и следователно Галена има принос към тези проекти. :1000(29):

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, NazzkO каза:

Глория е бита карта за младото поколение. Последният и среден хит беше Ненаситна, а последния и мега е Не сме безгрешни. И гласът и е много приятен и мек, но темброво по-ограничен от този на Симона например. И с тази ретро постановка на пеене с удължаване на фразата... добре дошли в 80 години. Иначе аз я харесвам, особено песните около крепост и влюбена в живота, но последното нейно, което съм свалял да слушам беше не плачи на колене.

Глупости говориш относно гласа. Всеки с вкуса си. Глория не се е напънала, не ги е отвяла. Не й се състезава с нея си дори като Камелия. Хората имат различни периоди и приоритети. Аз й пожелавам да се възроди и да си де докаже пак на голямата сцена, доколкото изобщо имаме такава в България, там й е мястото. 2015 г. го доказа, залата беше пълна и навсякъде видях само интелигентни физиономии.

Истината е, че и последните й песни са приятни - просто всеки сравнява с големите й хитове, което е нормално. Познавам доста хора, които чалга не слушат, но слушат песните й и се чувстват добре на участията й - и няма едно такова смутено и неловко усещане, като тръгне нейна песен, напротив. Да, може би не са най-ударните и запеваеми неща, ама са си нейни. Това усеща, това прави.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Наливай ми" е супер хит и определено е в топ 3 на хитове за тая година засега. Няма как да кърти с гледания при положение,че Били Хлапето сигурно от 10 години беше тотално дъно.

преди 19 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Йерархията. 

 

IMG_20200825_163328_415.jpg

*Слави Трифонов

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Добре, че е флопнала.. Но айде да не поставяме Пресито като виновна, щото имаме и това

Постът ми е с цел ирония. Естествено, че нито онова ще се брои за Преслава, нито това за Галена.

Ние “С друг ме бъркаш” не брояхме (поне аз), където Галена има не малка част и участва в клипа, пък това ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Постът ми е с цел ирония. Естествено, че нито онова ще се брои за Преслава, нито това за Галена.

Ние “С друг ме бъркаш” не брояхме (поне аз), където Галена има не малка част и участва в клипа, пък това ли...

E, ти може да иронизираш, ама други съвсем сериозно го взимат за довод. :D 

Никой не е застрахован от флоп, дори Преслава и Галена. Може би само Теофиков не вярвам... но и за него ще дойде големият съд.

Яница... какво ще кажете за нея? 

Тя 2 милиона дали ще направи някога?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Никой не е застрахован от флоп, дори Преслава и Галена. Може би само Теофиков не вярвам... но и за него ще дойде големият съд.

И двете са нямали флоп от 4 години (тая сръбската не я броя).

След като само те двете останаха най-актуалните, трябва да пуснат егати неслушаемото нещо, за да стане флоп. :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, payner_tv каза:

Валя е качила голяма част от песните си в spotify.

Супер. Голяма част от песните й не са издавани по дискове. От години търсех "Популярна" и "Знам" в нормално качество.

преди 9 минути, Dominatora каза:

Къде са,че нещо не ги виждам?

Под Valia са.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Меди- Дивана си е хит снощи. Въй, как я пяха снощи в Китен хората, и Красиви лъжи също си е хит, също и Грахич и компания. Страшно силни са новите имена и на Малката много се кефят на Тарантулата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко ме е яд, че не гръмнаха с нещо избухващо и по-чалга, а са се вързали на акъла на Къслев - Емилия и Фики са едни от най-пеещите в България и е грехота да пуснат това. Не че е лоша песента, но е от песните за фон, няма нищо запомнящо се. Но Ема се е нахъсала много здраво, откакто е с Башур няма слабо и очаквам много повече от следващата песен. 

Фики имал песен със Силвър и бенда му, видя, че няма да стане с модерни песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

Направо пръскат боклука от хейт. Хората извън рама имат усет за пошло. 

 

Ти гледа ли го изобщо? Кюфтето я защитава. Ако имаш предвид коментарите - да, явно има и нормални хора все още.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Hurricane каза:

Да, никой не оспорва, че е хит. Просто не е в топ 3 със сигурност. Даже е смешно да се сложат “Проблем” и “Красиви лъжи” една до друга. 
Гпс-а също е голям хит. “Просто секс” угасна много бързо. “Той” на Данна обаче си се задържа и не мога да се съглася. Пеят я всички с цяло гърло.

Що да е смешно. За мен Красиви лъжи е МНОГО по голям хит, наистина е смешно да се слагат една до друга. Едната звучи през деня от сергии, другата е мегахит само в клубовете след 2. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Ти гледа ли го изобщо? Кюфтето я защитава. Ако имаш предвид коментарите - да, явно има и нормални хора все още.

За коментарите говоря, да. Тоя дори не го слушам какви ги плещи с мръсната си уста. 

  • Haha 8

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година споровете за най голям хит са скучни и предвидими. При бълването на толкова много неща ае откроиха супер малко кати хитове,а камо ли големи такива. Буквално е топ 3.

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...