Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 45 минути, DarkChild каза:

Ти гледа ли го изобщо? Кюфтето я защитава. Ако имаш предвид коментарите - да, явно има и нормални хора все още.

Като застават с лицето си, не очаквайте да плюят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , foxy_vd каза:

За разлика от него чичко Гугъл се отчита за всичко и то ежедневно. Информацията за това може да се намери в самия канал на всеки, ама си требва парола. И Цветко с Камелия няма да ви я дадат за нейния така, както и Митко Пайнера няма да ви я даде за своя.  

Тази информация не е достъпна само с парола в профила на Камелия. Информацията си е достъпна публично.

За първите три дена (Петък-Неделя), едва под 60% от гледанията са от Българи - 292K. Останалите над 200 K гледания са си от чужбина.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , adorable каза:

Глупости говориш относно гласа. Всеки с вкуса си. Глория не се е напънала, не ги е отвяла. Не й се състезава с нея си дори като Камелия. Хората имат различни периоди и приоритети. Аз й пожелавам да се възроди и да си де докаже пак на голямата сцена, доколкото изобщо имаме такава в България, там й е мястото. 2015 г. го доказа, залата беше пълна и навсякъде видях само интелигентни физиономии.

Истината е, че и последните й песни са приятни - просто всеки сравнява с големите й хитове, което е нормално. Познавам доста хора, които чалга не слушат, но слушат песните й и се чувстват добре на участията й - и няма едно такова смутено и неловко усещане, като тръгне нейна песен, напротив. Да, може би не са най-ударните и запеваеми неща, ама са си нейни. Това усеща, това прави.

Това, че не се е напънала, не ги е отвяла ми е много изтъркано. И дори ми звучи, като един вид оправдание от феновете й. 

За последните 10 години. Т. Е от Ненаситна насам, е избълвала поне по 4-5 песни на година. Което прави около 50 общо. Това издаване на песни не ми прилича на просто ей така. 

Тъпото при нея е, че не залага на топ композитори и текстописци.. Текстовете са й 1 текст преработен в 50 варианта. Музиката в повечето случаи звучи също еднакво. И лошото е, че тя е толкова отписана от болшинството чалгари, че дори и песен от Пашев да пусне, не знам дали би и помогнала. Може би 1 дует с АЗис (отново) би и дал голям тласък. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Olay каза:

Някой знае ли до неделя вечерта колко са били гледанията на Камелия? До преди обяд са били общо 450к.

За неделя не знам, но за вчера бяха до 20:00 - 598к и нещо..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , devotioner каза:

"Красиви лъжи" си стана хит, дали заради имената, дали не, но я въртят много и си е топ 5 отвсякъде. "Той" угасна много бързо и не стана чак такъв хит, но на Даймънд песните се въртят много. Меди също е сила с "Дивана". На Преслава песента също учудващо дълго се задържа. 

Наливай ми е най-успешната песен извън чалгата за лятото, а Били Хлапето като цяло разби бг поп-а тази годин. На Папи транс и Азис също я налагат страшно много, постоянно е по телевизията. Ако въртяха така Криско и Галена щяха да гонят 7-8 милиона.

 

 

За да не е спам, ще ви поздравя с това парче.

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Наливай ми" се слуша много повече от "Вивалджи". Римейка на Криско даже ми допада повече. 

Забелязвам, че последните песни на Даймънд не ми харесват на първо слушане, но с времето много зарибяват. И с питбулите, и "Милион", и "Пак ще го направя" не съм ги спрял от няколко дни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Сашо каза:

Това, че не се е напънала, не ги е отвяла ми е много изтъркано. И дори ми звучи, като един вид оправдание от феновете й. 

За последните 10 години. Т. Е от Ненаситна насам, е избълвала поне по 4-5 песни на година. Което прави около 50 общо. Това издаване на песни не ми прилича на просто ей така. 

Тъпото при нея е, че не залага на топ композитори и текстописци.. Текстовете са й 1 текст преработен в 50 варианта. Музиката в повечето случаи звучи също еднакво. И лошото е, че тя е толкова отписана от болшинството чалгари, че дори и песен от Пашев да пусне, не знам дали би и помогнала. Може би 1 дует с АЗис (отново) би и дал голям тласък. 

Проблемът на Глория е самата тя. Глупава, комплексирана, твърдоглава, закостеняла, затворена за чуждо мнение, заобиколена от гъзолизци, озлобена, неудовлетворена. Има вид на нещастна и неудовлетворена баба.

Бързо може да си върне позиции с "песни за душата", но наистина направени както трябва, музикални, с издържани текстове. Тя не е за дискотеки и никога не е била, а за младите е наборка на Лили Иванова, но съвсем спокойно може да хване нишата на тези, които ходят по концерти. Но с тъпите ѝ денс помии това е невъзможно.

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пролетта си е за "100 живота", лятото за "Проблем" и "Беден в сърцето", на ергенско бях в кръчма, пуснаха ги, единствените нови, след това на сватбата съвсем различен водещ и пак поздрави с тях, други нови нямаше, разбира се "Проблем" просто няма минаване, това е мегахита тази година и веднага след нея е "100 живота" и в двата жанра. Определено се добраха до всички маси тези две песни. Не знам дали сте забелязали по-големите от вас, но вече масово поне мои познати и приятели, не знаят дори хитовете, не знаят кой е Денис Теофиков, което вече ми говори, че изобщо са спрели да слушат такава музика. Щом видя тези хора да пеят и да се поздравяват с нещо, значи смятай как е потекло. Това го казвам за истинския масов хит, иначе малко са странни как хоп, станах на 30 и вече мога да се раздавам само на песни от сорта на "Луда по тебе", нови не могли да слушат, дори и хитове да били, те не слушали вече такава музика, ама на старото можее. Това ми е малко нелепо. Изненадах се за "Беден в сърцето" честно казано, на мен ми поомръзна, но евала, че някак пак успя, мислех, че ще изтрае 1-2 месеца. Иначе тийновете и тези до 20-25 определено си възприеха за зведи новите имена, кефят им се яко, само гледайте на сторитата на Лидия какво се случва, някакви брутални приеми, бисове, крещане за още, това скоро не съм го виждал на друга, различна от Преслава или Галена. Те и на Десита се дерат, на Денис. Но се получи голяма пропаст между поколението, дето вече е на 30-35 и в чието детство жанрът беше топ и това сега, големи разлики в това какво е хит, какво е хубаво дори като музика. Та от тази гледна точка, новите ще си работят за тях, няма да задоволяват нашия вкус всеки случай, защото вече не сме им таргет.

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Born to Die каза:

Не знам дали сте забелязали по-големите от вас, но вече масово поне мои познати и приятели, не знаят дори хитовете, не знаят кой е Денис Теофиков

Колко тъжен живот живеят тия хора!

  • Like 1
  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам иронично ли е, то всеки сам си избира, имам чувството, че масово хората след определена възраст спират да се интересуват от някои неща, специално музика, само ако са големи фенове на някой, иначе колкото за купона си правят кефа на стари неща. И за мен е странно, аз някак продължих, самият факт, че още пиша тук да разсъждавам на тема чалга, знам си песните, даже и пълнежите, но просто си се кефя. Но на моменти ми писва, не въртя като преди песните, новите са ми безразлични по-скоро и на мен, фактора тийнедйжър потребител може би до към 25, докато си още студент горе-долу е от голямо значение. После има голямо отдръпване.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

Не знам иронично ли е, то всеки сам си избира, имам чувството, че масово хората след определена възраст спират да се интересуват от някои неща, специално музика, само ако са големи фенове на някой, иначе колкото за купона си правят кефа на стари неща. И за мен е странно, аз някак продължих, самият факт, че още пиша тук да разсъждавам на тема чалга, знам си песните, даже и пълнежите, но просто си се кефя. Но на моменти ми писва, не въртя като преди песните, новите са ми безразлични по-скоро и на мен, фактора тийнедйжър потребител може би до към 25, докато си още студент горе-долу е от голямо значение. После има голямо отдръпване.

Ама разбира се, че е така и е съвсем нормално. Не всеки е като Зайка, която и на 70 години ще си е същата.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...