Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , gotiniq каза:

Глория й е през ...  Надвила си е на масрафа отдавна, затова не й дреме кой какво мисли и казва за нея, не я интересуват класации, нови амбиции за върхова кариера и прочее. Както го е изпяла преди 20 години, си го казва и сега: :D 

 

Не става тука дума за масрафи и амбиции. Един артист е жив, когато се доказва. Сигурен съм, че й се иска - на кого няма да му се иска нов триумф? То си е краста това, още повече на изпълнител, който е преживял върхове... Те трудно се разделят с тези моменти. Друг е въпросът вече, когато имаш други приоритети в живота и кое ти е по-важно в даден период.

Слушах много готино интервю на Камелия, в което казва, че когато й е изтичал договорът с Пайнер, е била демотивирана. Знаете, пускаше "Щипни ме" и разни други такива неща. Чакала е просто да мине времето. После спомена за периода около смъртта на баща си - че е била демотивирани в личен план. Спомена и за "Куклите" - че хората не са я припознали в тоя проект и тя не е била себе си, после си е казала "прави каквото чувстваш"... и тогава дойдоха "Името ти" и последвалата серия от песни.

Много е важно един изпълнител да се чувства комфортно. Глория също опитва с различни песни, не всичко е една и съща линия. "Ако счупят всяка нота", "Имам нужда от теб", "Утре ще е по-добре", ето ви три различни една от друга песни. Пробва и с "Изсвирете нещо ударно". Е, не стана велик хит за масите, ама в НДК на нейния концерт хората си изригнаха - то се вижда. Какво да направи човек повече? Понякога просто не става. Мисля, че ако се отпусне и направи една колаборация със Стораро - знам, че й е предлагал, ще й дойде освежаващо, даже и обещания дует с Ивана - биха могли да намерят консенсус относно песента.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, adorable каза:

И това беше хубава песен, не знам защо не се забеляза.

Кое ти е толкова смешно, бе Стерео?

Топ проект! Най-яката й песен за последните 10 години.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Сашо каза:

 

Колко е яка тая песен на Деси. 

2001 беше мега силна 4те икони на чалгата. Гло, Ванча, Камс и Деса. Всяка властваше с турбо хит. 

Дааа, въпреки че рапът нещо беше набрал тогава и говореха за залез на чалгата. Мишо Шамара цепеше.

Ама реално 2001 има три топ албума - "Илюзия", "Къде си ти" - макар само с една песен, и "Завинаги". Към тях бих добавил и на Рена "Влюбих се опасно", дебютът на Райна, на Валя дебютният албум е жесток.

Бая хитове имаше - "Грях ли е", "Бяла роза", "Грешна нощ"... Ара и те мачкаха още.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Божееее, мислех си да  замълча. Знаете ли колко празно е било на последното й лятно участие в Китен. Хората са в потрес, а и тва е едно от трите й участия на Глория. Абсолютна головодница, на никой не липсва. Стигнала е пълното дъно. А тук ми говорите глупости, аз на нейно място щях да умра от срам. Ариа я е разбила, коя е едната, коя е другата.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Божееее, мислех си да  замълча. Знаете ли колко празно е било на последното й лятно участие в Китен. Хората са в потрес, а и тва е едно от трите й участия на Глория. Абсолютна головодница, на никой не липсва. Стигнала е пълното дъно. А тук ми говорите глупости, аз на нейно място щях да умра от срам. Ариа я е разбила, коя е едната, коя е другата.

Що пък да я нямало хора?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, adorable каза:

И това беше хубава песен, не знам защо не се забеляза.

Кое ти е толкова смешно, бе Стерео?

Абсолютен убиец е този проект. Песен и клип, които заслужаваха повече. Но ето тук се вижда Глория, която е изпипала всичко до най-малкия детайл. Така трябва да работи по всеки един проект. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Що пък да я нямало хора?

Щото е нямало. Било е много слабо, Коцака е бил след нея и е пръснал клуба. Поне приятел дето е барман така каза. Ако ти знаеш повеше от него, please let me know.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Щото е нямало. Било е много слабо, Коцака е бил след нея и е пръснал клуба. Поне приятел дето е барман така каза. Ако ти знаеш повеше от него, please let me know.

Ще питам човек, присъствал там, ама мен ми е все тая като цяло кой пръска клубовете. Аз като ходя, гледам да се забавлявам, те си работят там и им прави впечатление. Някъде се получава, някъде не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Ще питам човек, присъствал там, ама мен ми е все тая като цяло кой пръска клубовете. Аз като ходя, гледам да се забавлявам, те си работят там и им прави впечатление. Някъде се получава, някъде не.

При нея и Джена обаче е практика по често фа не се. Това не я ли кара да й светне крушката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

При нея и Джена обаче е практика по често фа не се. Това не я ли кара да й светне крушката.

Аз съм си казвал мнението по този въпрос, включително и тя знае, защото мен лично на предстяването си на книгата ме обяви и като фен, и като критик, не ми пречи да бъда обективен. Купон може да стане и с по-малко хора, въпросът е какво пееш. Знаем с кои песни може да вдигне хората. Клубът може да е пълен и да не вдигне, ако запее "Обсебена от теб" - виж, ако пусне "Намери си майстора" и "Златна клетка", друг ефект ще има.

Едит: Казаха ми, че имало хора на участието. На кого да вярваме сега?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, adorable каза:

Аз съм си казвал мнението по този въпрос, включително и тя знае, защото мен лично на предстяването си на книгата ме обяви и като фен, и като критик, не ми пречи да бъда обективен. Купон може да стане и с по-малко хора, въпросът е какво пееш. Знаем с кои песни може да вдигне хората. Клубът може да е пълен и да не вдигне, ако запее "Обсебена от теб" - виж, ако пусне "Намери си майстора" и "Златна клетка", друг ефект ще има.

Едит: Казаха ми, че имало хора на участието. На кого да вярваме сега?

Ами влез в страницата на клуба и виж колко снимки има нормално на изпълнителите, и колко на Глория. Това може да покаже на кой може да се има доверие.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@adorable

Смея се, защото Глория можеше да е далеч по-голямо и стабилно  име за българския пазар и ме е яд, че след 2013 година спря да й се работи, а пуска нещо колкото да има. Егото в нейния случай е прекалено голямо и това много й пречи, ама много. Разбирам я за тежкото й детство, несполуките в любовта, в живота и приятелите, но в крайна сметка като искаш да респектираш с кариера и успехи във всяка следващата генерация фенове трябва да си го заслужиш. Сега, аз съм от генерацията фенове, които я слушаха в пиковите и най-силните й години, но актуалното поколение в момента я има за мрънкаща селска бабущера, което е жалко, защото Глория като дискография и текстове си струва и се ядосвам на целия й мързел и посредственост. Жалко! 

  • Like 1
  • Sad 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

В рамките на една година се появиха 10 нови имена, които работят на доста по-ниска цена, метат по пътя си всичко, пеят по участия всичко. Запишат две песни в студио и после по участия пеят всичко актуално и старо през годините, също записано в студио или т.нар. лайф записи. Губи се балансът, доверието.

Мърла. Тя какво е пяла по първите си участия?

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

но актуалното поколение в момента я има за мрънкаща селска бабущера

Чак мрънкаща не - почти не дава интервюта и винаги звучи като щастлива на тях. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ми те тогава директно излизаха с албуми.

А са я забелязали от кръчмите, където какви песни е изпълнявала? Чужди. И тя, и Глория. Лесно се забравя откъде си тръгнал. Сто пъти предпочитам Данна да ми пее чуждата "Жива рана", отколкото Камелия да ми грачи нейната си "Истински мъж". Май я е яд, че пеят песните на Десушка, а нейните все по-рядко.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Мърла. Тя какво е пяла по първите си участия?

Не, де.

Тя има предвид записването на предварителни лайфо-ове в студио и представянето им тук и там,  и на чужди, и на свои песни. Какво толкова... И е права. Камелия от 2006 има ли един плейбек някъде да си е позволила? Преслава обаче е пълна с такива. Когато Камелия я захапа, Преса каза: "Ама Камелия ли говори за пеена на живо?", намеквайки вокалните заложби. Нагла е. Камелия е изпълнител доста години преди нея, плюс това е тръгнала от оркестри, ама едно време, където е трябвало доста повече школовка за тая работа. Така че тя има предвид лъжата, подмяната на истината, отношението... и коментира действия, не конкретно да излива омраза по Преслава. Няма приемственост между поколенията, а Преслава специално към кого е демонстрирала уважение - и тя като Галин, подиграва се на всичко живо.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

А са я забелязали от кръчмите, където какви песни е изпълнявала? Чужди. И тя, и Глория. Лесно се забравя откъде си тръгнал. Сто пъти предпочитам Данна да ми пее чуждата "Жива рана", отколкото Камелия да ми грачи нейната си "Истински мъж". Май я е яд, че пеят песните на Десушка, а нейните все по-рядко.

Всички май пеят Луда по тебе. И какво като са я забелязали в кръчма с чужди песни. Сегашните претендират за кариери, а все още са на ниво "забележете ме в кръчмаа с чуждите хитове". Барем на живо да пееха. 2-3 чужди песни не вредят, но като имаш само 2-3 свои, дето са ги чували повече от 10 човека, е кофти. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...