Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 26 минути, Blueberry каза:

Мърла. Тя какво е пяла по първите си участия?

Изивнявай, едно е да пееш песни, които се пеят от абсолютно всички кръчмри. Друго е в днешно време, директно да си записваш чужди песни. Данна я слушах от клип, беше на лайв запис от-до. Лидия, Десита - също. 

И трите пеят Луда по тебе на участията си. Какво има да я е яд Камелия. Нея я пеят всички. Дори лидерите в жанра в момента - Галена и Преса.  Точно Камелия ще я е яд :D

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Дали не полудявам?

 

Грахич ще ги мачка май! Много по-добра певица ми се види от Ванеса. Дано само и тя не започне с лиготиите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Когато си поръчаш Галена от Али експрес. 

Няма такъв парцал. Личи й, че до скоро е била държанка е не е мърдала. Поведението й е, като на пусната от гората. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

Всички май пеят Луда по тебе.

Нормално, топ хит за всички времена. По данни на сина ми, който бе на участия на Джулия, Десита и Меди тук във Видин те също пеят "Луда по тебе"... и "Знам диагнозата".

Но Камелия е много мека за тези новите звездици. Една нейна колежка в събота ми се видя много по-брутална, за което има само комплименти от мен. Нека да минат Лидия и Теофиков този уикенд и тогава ще правим изводи...

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа 😇🥰

https://vm.tiktok.com/ZSfVWebJ/

Снощи гледах повече клипчета от участие на Ариа и пее много песни на Галена, личи си че е фенка. Ламбо, 100 живота, Феноменален, Шефката...

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Грахич ще ги мачка май! Много по-добра певица ми се види от Ванеса. Дано само и тя не започне с лиготиите. 

Тя е доста по-добра от 80% в бранша. 

Много ме кефи и мене. Визията й е много свежа и не е евтинджос. Постави онова нещо Ариа, до тая. Просто разликата е от земята до небето. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Сашо каза:

Изивнявай, едно е да пееш песни, които се пеят от абсолютно всички кръчмри. Друго е в днешно време, директно да си записваш чужди песни. Данна я слушах от клип, беше на лайв запис от-до. Лидия, Десита - също. 

И трите пеят Луда по тебе на участията си. Какво има да я е яд Камелия. Нея я пеят всички. Дори лидерите в жанра в момента - Галена и Преса.  Точно Камелия ще я е яд :D

На мен ми звучат на живо по клипчетата, ако съм в дискотеката мога да преценя. За Лидия, Десита и Данна говоря. Малката си я чувам на плейбек. Денис също съм гледала на клипчета, че има доста песни на плейбек, ама той си пее отгоре - номерата на Емилия и Алисия. Но някои си ги пее на живо той определено.

Бе може да не я е яд Камелия, ама защо ги коментира? Как иначе да пробият без участия? И как да правят участия само с две записани песни? И кой ще ги кани, ако са на високи тарифи при 2 песни? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

На мен ми звучат на живо по клипчетата, ако съм в дискотеката мога да преценя. За Лидия, Десита и Данна говоря. Малката си я чувам на плейбек. Денис също съм гледала на клипчета, че има доста песни на плейбек, ама той си пее отгоре - номерата на Емилия и Алисия. Но някои си ги пее на живо той определено.

Бе може да не я е яд Камелия, ама защо ги коментира? Как иначе да пробият без участия? И как да правят участия само с две записани песни? И кой ще ги кани, ако са на високи тарифи при 2 песни? 

На лайв запис са. От клипа дори се чува и разбира. А на Лидия и Десита съм бил в Култ. Може би им беше 1вото участие миналата година, пяха на Камелия, Десислава, Преслава и Галена песни и бяха на запис. Даже сд чуваше като подават микрофона, как гласа им тече на запис. Тя говори за това, а не защо ги пеят. И в крайна сметка, не върви да пееш на всичките си участия тея песни. Като нямаш песни ше пееш по 3 пъти своите. 

Помня Гергана като тръгна само с Губя тв бавно и оше една. Пееше ги по 3 пъти и това беше. Ми нагло е пък 50% от участието ти да е с хитове на действащи певици, които и те работят в тая сфера. Те са конкуренция. И става дума за пазар. Нали това обяснява с чужди песни на 1000лв хонорар са перфектни за всеки 1 собственик на заведение. Малко пари, по 2-3 в купом и пеят хитпве и шлагери на готово. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Сашо каза:

Изивнявай, едно е да пееш песни, които се пеят от абсолютно всички кръчмри. Друго е в днешно време, директно да си записваш чужди песни. Данна я слушах от клип, беше на лайв запис от-до. Лидия, Десита - също. 

И трите пеят Луда по тебе на участията си. Какво има да я е яд Камелия. Нея я пеят всички. Дори лидерите в жанра в момента - Галена и Преса.  Точно Камелия ще я е яд :D

Именно. Кама и в Созопол пя "Ти си мой грех" - ами често си я пее, фенка си е на Брена, що да не... Ама я пее на живо. Ако не беше на живо, Брена нямаше да я викне да я подгрява в Пловдив.

Преслава се скъса да пее песни на други, и то осмиващо. На Луна пя "Тук-там", скоро "Хищна хиена" я видях да пее. Песни ли си няма тая жена... Това си е манталитет вече, неизкоренимо е.

А тези новите с техните записи, не знам... Ако наистина така правят, защо да им ходи човек по участията? Ма какво се учудвам, като дори Цура Янева на сцената излизаше с лайв записи, на свои песни и то. Ми или пей на живо, или на плейбек, или не пей.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще това да залагаш на чужди песни по-своите участия говори доста лошо. Особено такъв голям процент. Разбирам да има песен, която зверски да те кефи и за кефа си да я пееш - да. Ама такова количество една след друга песни на твои колеги, направо си е срамно. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, adorable каза:

Именно. Кама и в Созопол пя "Ти си мой грех" - ами често си я пее, фенка си е на Брена, що да не... Ама я пее на живо. Ако не беше на живо, Брена нямаше да я викне да я подгрява в Пловдив.

Преслава се скъса да пее песни на други, и то осмиващо. На Луна пя "Тук-там", скоро "Хищна хиена" я видях да пее. Песни ли си няма тая жена... Това си е манталитет вече, неизкоренимо е.

А тези новите с техните записи, не знам... Ако наистина така правят, защо да им ходи човек по участията? Ма какво се учудвам, като дори Цура Янева на сцената излизаше с лайв записи, на свои песни и то. Ми или пей на живо, или на плейбек, или не пей.

Наскоро я пя, заради Цецо и машъпа му, като го покани на сцената, иначе едва ли ще я изпее

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, adorable каза:

Именно. Кама и в Созопол пя "Ти си мой грех" - ами често си я пее, фенка си е на Брена, що да не... Ама я пее на живо. Ако не беше на живо, Брена нямаше да я викне да я подгрява в Пловдив.

Преслава се скъса да пее песни на други, и то осмиващо. На Луна пя "Тук-там", скоро "Хищна хиена" я видях да пее. Песни ли си няма тая жена... Това си е манталитет вече, неизкоренимо е.

А тези новите с техните записи, не знам... Ако наистина така правят, защо да им ходи човек по участията? Ма какво се учудвам, като дори Цура Янева на сцената излизаше с лайв записи, на свои песни и то. Ми или пей на живо, или на плейбек, или не пей.

Нима очакваш ново излюпени певици като въпросната инфлуенцърка да има собствени песни които да пее? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Нима очакваш ново излюпени певици като въпросната инфлуенцърка да има собствени песни които да пее? 

Преслава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Сашо каза:

Въобще това да залагаш на чужди песни по-своите участия говори доста лошо. Особено такъв голям процент. Разбирам да има песен, която зверски да те кефи и за кефа си да я пееш - да. Ама такова количество една след друга песни на твои колеги, направо си е срамно. 

А ако нямаш собствена дискография? Пеенето на една песен по три пъти върви само ако е мегахит. 

Според мен не е лошо бизнес модела да се разнообразява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

А ако нямаш собствена дискография? Пеенето на една песен по три пъти върви само ако е мегахит. 

Според мен не е лошо бизнес модела да се разнообразява.

Ако наистина пееха, би било чудесно. Ма ако разнасяш микрофона докато отзад върви лайф записа, къф е смисъла от плащането на хонорар за "певица"?

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Blueberry каза:

А ако нямаш собствена дискография? Пеенето на една песен по три пъти върви само ако е мегахит. 

Според мен не е лошо бизнес модела да се разнообразява.

Ми къде си тръгнала по участия, като нямаш? Плюс това Лидия има поне 7-8 песни. Диона и Десита и те там някъде.  Ариа и тя има поне 5-6. Кое им е малкото. Ще го изпее по 2 пъти някои, ще изпее един хит на колега и готово. А не цялата ти програма да има 50% хитове на колегите ти, които забележи пеят по същите заведения. 

Вложеното в една песен знаеш колко струва. Представи си колко е грозно на готово да изнасат цели програми с твои песни. Говорим за тенденция при абсолютно всички дебютанти. 

А Теофиков специално има песни и дуети пее-достатъчно да изкарва с тях цялата си програма. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Ако наистина пееха, би било чудесно. Ма ако разнасяш микрофона докато отзад върви лайф записа, къф е смисъла от плащането на хонорар за "певица"?

Все едно си на кръчма на плейбек. По капанчетата е пълно с такива певици, които или нямат нито една песен, или са пуснали 1-2 някога за кеф, в неизвестен канал, другото карат на живо - песни на колеги. Това е едно. Да се правиш на звезда, да те рекламират по телевизията и в интернет, и накрая да предлагаш не същото, а по-лошо, стъкмисан лайв, е най-малкото неловко. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Все едно си на кръчма на плейбек. По капанчетата е пълно с такива певици, които или нямат нито една песен, или са пуснали 1-2 някога за кеф, в неизвестен канал, другото карат на живо - песни на колеги. Това е едно. Да се правиш на звезда, да те рекламират по телевизията и в интернет, и накрая да предлагаш не същото, а по-лошо, стъкмисан лайв, е най-малкото неловко. 

Даже по зле от кръчма - първо че на кръчмите са с по-разнообразно меню, второ и те се изучиха да викат разни Малинажи и прочее дето хем им излизат по-ефтино от Горгона, най-прясна Деса и неЧипса, хем са по-интересни. Ако не са дискотеките, за които реваха, да се пласират предполагам по други параграфи, другаде къде да заработят някой лев? Отдавна е ясно как не пеенето им е източник на доходи. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия отново търси реклама с гръмки изказвания консултирани с Цветин. Обаче нито в един момент не бива да забравя, че точно тази голяма гадна фирма направи така, че тя и други подобни бездарници изобщо да получат поле за изява чрез "пеене". Ако беше толкова ербап щеше да си тръгне с гръм и трясък, а не като бито куче чакайки да и свърши договорът правейки месеци/години наред компромис със себе си и музиката си. А против чуждите песни... тя всеки път се мъчи с по няколко сръбски на участия... много неприятна жена

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...