Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Сашо каза:

Това, че не се е напънала, не ги е отвяла ми е много изтъркано. И дори ми звучи, като един вид оправдание от феновете й. 

За последните 10 години. Т. Е от Ненаситна насам, е избълвала поне по 4-5 песни на година. Което прави около 50 общо. Това издаване на песни не ми прилича на просто ей така. 

Тъпото при нея е, че не залага на топ композитори и текстописци.. Текстовете са й 1 текст преработен в 50 варианта. Музиката в повечето случаи звучи също еднакво. И лошото е, че тя е толкова отписана от болшинството чалгари, че дори и песен от Пашев да пусне, не знам дали би и помогнала. Може би 1 дует с АЗис (отново) би и дал голям тласък. 

Абсолютно, ако се напънала... кво значи ако се напъне. 2004 е разбивала на турнето, вож днес къде са й хитовете, виж тия на Кама, Софа и Деса. Глория е тотално забравена и като хитове, и като продукция. Повечето дори няма дда пусмат нейна песен.

И то само заради характера й. Към днешна дата освен дуета с Азис няма друга нейна песен дори да се доближи до Защо повярвах или До тук.И затова си е виновна тя, колко вироглав трябва с а си 20 години да си на дъното и пак да упорстваш.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Знаете ли, че...

Саша Рико е на 34, а "младата" любовница от клипа - Мария, на 38. :ba: 

Потрес. Заклевам се, че  си мислех че е на 45 - ПОНЕ! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Току що, Сашо каза:

Потрес. Заклевам се, че  си мислех че е на 45 - ПОНЕ! 

Аз я гледах и й се възхищавах колко е свежа за 50-годишна :roll1: Но изглежда през 2015 е била на 29.

Току що, -A. каза:

Не, но тази информация ми беше нужна за да продължа да дишам и живея!

 

Радвам се, че ти помогнах :ba: Невероятен хит на Райнуш, обожавам. 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

 

Аз я гледах и й се възхищавах колко е свежа за 50-годишна :roll1: Но изглежда през 2015 е била на 29.

Радвам се, че ти помогнах :ba: Невероятен хит на Райнуш, обожавам. 

Хаха иначе ме радва Сашата. Доста е атрактивна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

 

Аз я гледах и й се възхищавах колко е свежа за 50-годишна :roll1: Но изглежда през 2015 е била на 29.

Радвам се, че ти помогнах :ba: Невероятен хит на Райнуш, обожавам. 

Аз пък обожавам теб.

Поздравявам те с този сингъл на Галин Бръмчийски - един тотален хит!

 

  • Like 1
  • Love 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, -A. каза:

Аз пък обожавам теб.

Поздравявам те с този сингъл на Галин Бръмчийски - един тотален хит!

 

Благодаря, но предпочитам Галин Бръмчалски!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това че на сватба не знаят Теофиков не е довод. 40+ хората със сигурност не го знаят масово. Първо клиповете и песните са с текстове за тийн аудитория+студенти и второ, всяко поколение си има своите идоли.  Има го момента, че с напредването на годините имаш повече задължения, деца и прочее. Също така си приоритизираш нещата, от които се вълнуваш.

Всеки си има лимит на информация, която може да побере. Ако дадено съдържание е за младите и даден човек на 40+ не може да се асоциира с него, няма начин да даде шанс, дори потенциално да е добра песен.

Затова Ивана, Глория и тн са в десета глуха. Тези, които ги слушаха навремето и вече са в 40+ таргет са им потенциална аудитория, но отдавна са я загубили. Като добавим и това, че вече 40+ са с намалена консумация на музика... Нормално е да виждаме старите величия обезоръжени. 

Активният таргет е 30-. Те и затова правят музика основно за млади хора.

Жалко, че едва ли някога пак ще видим лидерство като това на Ивана...Демек всички да знаят новите неща, независимо от възрастта.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Аз пък обожавам теб.

Поздравявам те с този сингъл на Галин Бръмчийски - един тотален хит!

 

Въобще не ѝ отива да пее за секс и да се прави на такава. 

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Lelqtian каза:

Рашия прекрасно е излезнала на снимката. Ама кой е младоженеца тоя път?

Дрис, който най-сетне поема отговорност за делата си, въпреки заплахите на злата @Blueberry

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , devotioner каза:

Бреей

Деската има предимството, че каналът й е развит. Дано се активизира и изкара хубави песни.

Ебахти кокилите. Как изобщо се задържа на тях, хаха 😀 

Десови, к'ви са ви очакванията? 

Като заглавие не звучи зле, макар и малко блудкаво. Според мен ще е няк'ъв абсолютен комерс. Дано само не прилича на 100 други песни и дано текстът не е крайно клише или тийн простотия! И предвид че ще ѝ е първата от втория самостоятелен период, предполагам че ще заложи на Ганев, който като повечето вече по-изявени композитори, яко се повтаря. Ей, страх ги е да и експериментират с нови автори и т'ва е... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, ice_hot_sm каза:

Ебахти кокилите. Как изобщо се задържа на тях, хаха 😀 

Десови, к'ви са ви очакванията? 

Като заглавие не звучи зле, макар и малко блудкаво. Според мен ще е няк'ъв абсолютен комерс. Дано само не прилича на 100 други песни и дано текстът не е крайно клише или тийн простотия! И предвид че ще ѝ е първата от втория самостоятелен период, предполагам че ще заложи на Ганев, който като повечето вече по-изявени композитори, яко се повтаря. Ей, страх ги е да и експериментират с нови автори и т'ва е... 

Съмнява ме песента да е от Ганев. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , ice_hot_sm каза:

Ебахти кокилите. Как изобщо се задържа на тях, хаха 😀 

Десови, к'ви са ви очакванията? 

Като заглавие не звучи зле, макар и малко блудкаво. Според мен ще е няк'ъв абсолютен комерс. Дано само не прилича на 100 други песни и дано текстът не е крайно клише или тийн простотия! И предвид че ще ѝ е първата от втория самостоятелен период, предполагам че ще заложи на Ганев, който като повечето вече по-изявени композитори, яко се повтаря. Ей, страх ги е да и експериментират с нови автори и т'ва е... 

Каза, че песента е на Биолчев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, asylum каза:

По челото, веждите и очите я помислих за Ариа, после превъртях надолу, видях носа и познах Глора. 

Но музиката не е адиктната към нея.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...