Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Беше тотален хит тая Мариела! 

Но времената са други - имаме си яка дама, казва се Тиана!

 

Яница за махалата!

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Таня Боева изглежда много по-добре отпреди. С тъмна коса й отива. Беше супер досадна с русите букли. А и все пак е първата, която си смени лицето, защо да не го направи втори и трети път. Есил Дюран я изпревари тамън няколко пъти вече, а пред Преса и Лида - време бол! 

Помня, помня... Масата преди 20 години още беше с визиите на лелички от село, а Танче изведнъж се появи с ремонтирана глава и свежа визия. ТОП скандал!

И сега ми харесва промяната. Все едно гледаш друг човек, но пък е като 30-годишна конкурентоспособна мацка.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DarkChild каза:

На Пеги Зина албума е от май 2003, а на Индира излиза декември. 

Освен това знаем посоката на кражби на песни.

Да, едитнах поста по-горе. Пише го в забележки оригинала. Индира и Рале са били в вързка през това време, той и' e бил и мениджър. След години се разделиха, но тогава наистина истреля Индира много напред, Zmaj беше най-продавания албум на Гранд все до 2007-ма когато Сека пусна Kraljica. Но, този албум явно е попаднал в ръцета на Ара за кавърдисване: Ивена - Женски номера, Мира - Не мога, Стефани - Сбъркал си адреса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Hurricane каза:

“100 живота” има 30К, “Беден в сърцето” 50К... Не знам къде ги броите тези гледания от сто клипа. Обикновените хора гледат само оригинални клип, а и вече се доказа, че като се изтрие фен клипа гледанията на оригинала не се вдигат, така че... 

Фен клипа има 1,5 милиона гледания, ако не са ги направили хора кой е тогава? Извънземните ли? Щом е добавен в нейбъла и влиза в топ 100, значи ще го пиша и аз тук. На теб не ти е изгодно, защото разликата между "100 живота" и "Беден в сърцето" е 4К, които много бързо могат да се стопят в полза на първата. На Преслава даже излезе с месец и нещо по-късно, а вече падна до гледанията на "100 живота". Галена има фен клипове с над 1-2 милиона гледания, повечето други изпълнители също правят доста от такива клипове. Бъди обективен и не оспорвай очевидни неща. 

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Явно Преса е откраднала някой мъж на фенката на Галена иначе няма друго обяснение за обсебеността й от Преслава.

Няма как да стане това. Аз не си падам по селски мутри и пишман побойници. Те са си запазени за Преслава. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

1) Хора, които все още не могат да преодолеят измислените фирмени награди, и/или сляпо вярват на клюкарските глупости.

Искаш да кажеш, че наградите, които Преслава взимаше толкова години са измислени ли? Подарени са й от фирмата? Признание ли е това... 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Dominatora каза:

@asylum

Коя версия си избираш:rolleyes:

На Ина ми е любима, но и на Поля не е лоша, макар да й я водеха авторска! 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, retr0 каза:

За едно са прави в тази песен - няма премиери! 

Да излиза Янева вече!!!

Тия от живота ДА се отказват!

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, DrAkO каза:

Ех, ако и на живо така изглеждаше можеше пак да дебютира и всички да я вземат за млада гювендия. но за съжаление всичко е фотошоп

 

Това горе на снимката е брутлано обработено, наиситна се е докарала на Кардашян. 

Иначе така ксто гледам и от клипа за близо 50 годишна изглежда  дорбе, но милата не си знае бройката на операциите сигурно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Сашо каза:

Това горе на снимката е брутлано обработено, наиситна се е докарала на Кардашян. 

Иначе така ксто гледам и от клипа за близо 50 годишна изглежда  дорбе, но милата не си знае бройката на операциите сигурно. 

Най-смешното е, че между тия обработки се кипрят и старите ѝ обложки

R-14932502-1584299197-7441.jpeg.jpg

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Danger. каза:

Тази песен повече ме кефи от дуета с Галена. Не ме убивайте. :D 

И мен ме кефи много, даже си казах, че ми се иска тя да беше дуетната. 😂 Галя щеше да играе много добре в клипа ролята на кифлата. Зариби ме много и не очаквах Криско да пусне толкова яка песен. 

Дуета обаче се очертава като по-голям хит. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...