Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Stela каза:

Нейбъла за вчера:

1. Галена и Криско - 128К

2. Софи и Константин - 111К

3. Милион - 97К

4. Грахич и Денис - 94

5. Дивана /Борис Дали  и Илиян- 83

6. Не се отказват - 76

7. Емилия и Фики - 71

8. Апокалипсис - 69

9. Тарантула - 53

10.  Лидия - 51

Галена и Данна продължават да са стабилни с 46К за "100 живота" и 38К за "Той". Преслава е с почти колкото "100 живота" - 50К. 😀

Яница май е с най-големия флоп в кариерата си. 😢

Новата на Криско вече падна под дуета с Галена.

“100 живота” има 30К, “Беден в сърцето” 50К... Не знам къде ги броите тези гледания от сто клипа. Обикновените хора гледат само оригинални клип, а и вече се доказа, че като се изтрие фен клипа гледанията на оригинала не се вдигат, така че... 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

“100 живота” има 30К, “Беден в сърцето” 50К... Не знам къде ги броите тези гледания от сто клипа. Обикновените хора гледат само оригинални клип, а и вече се доказа, че като се изтрие фен клипа гледанията на оригинала не се вдигат, така че... 

Никой няма да изтрие топика, така че...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Никой няма да изтрие топика, така че...

Нека си броят Беден на гледания за хит, все пак никой не е имал очаквания от дебюта на посраната инфлуенцърка. 

#самоистинскитехитове
 

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Никой няма да изтрие топика, така че...

Не!

Не го брой това клипче с цели 1,5 млн. гледания!

Защо? Защото е на Галена! 

П.С. Преслава от 13 месеца ли няма истински хит?

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак същият шаблонен къс нос. Как пък една не се отличи с индивидуалност, с по-премерена разлика между преди и сега. 15-20 години градят популярност с една външност, после изведнъж изперкват и решават, че клюнът им пречи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Таня Боева като Емрах изцяло си променя физиономията.

Много сте гадни към Преслава и е едностранно. Тук подигравки към Галена вече почти няма. Чак ми е противно да чета. Едно е да се шегуваме с някои неща покрай нея (и аз го правя), друго е нонстоп жлъч...

Явно Преса е откраднала някой мъж на фенката на Галена иначе няма друго обяснение за обсебеността й от Преслава.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Таня Боева като Емрах изцяло си променя физиономията.

Много сте гадни към Преслава и е едностранно. Тук подигравки към Галена вече почти няма. Чак ми е противно да чета. Едно е да се шегуваме с някои неща покрай нея (и аз го правя), друго е нонстоп жлъч...

Сички са уродки и курволетки. Сега някои като Галин са и спинозки. Специално Преса/Галя поне по 1/2 яйца снесоха да се занимават на стари години. Ай дано не кукуват толко много и отстъпят на младите, да видим колко е изпростяло населението. Сега Дуда 1, Дуда 2, Лида, Мида...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Gerganafen каза:

И пак същият шаблонен къс нос. Как пък една не се отличи с индивидуалност, с по-премерена разлика между преди и сега. 15-20 години градят популярност с една външност, после изведнъж изперкват и решават, че клюнът им пречи.

Ужасни са, наистина. Няма да забравя и Силвия, която след 2011-2 тотално се промени, освини и изперка като цяло. 
При Гала и в сигнал имаше някакви интервюта, където обясняваше, че лицето и се изменило, заради брекетите. 
Дори си спомням, че Планета Пайнер Пловдив бяха качили нейни снимки от участие, след които горката им вдигнала скандал и ги накарала да ги изтрият, че нямало Фотошоп. А тя наистина на тях изглеждаше тройна. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Ужасни са, наистина. Няма да забравя и Силвия, която след 2011-2 тотално се промени, освини и изперка като цяло. 
При Гала и в сигнал имаше някакви интервюта, където обясняваше, че лицето и се изменило, заради брекетите. 
Дори си спомням, че Планета Пайнер Пловдив бяха качили нейни снимки от участие, след които горката им вдигнала скандал и ги накарала да ги изтрият, че нямало Фотошоп. А тя наистина на тях изглеждаше тройна. 

Аз затва нагаленко си я наричам Свини. За тази случка не знаех обаче. Пак изпуснах ееееее.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

На мен ми прилича на нещо средно между Чъки и онова нещо, което изкача от телевизора в "Предизвестена смърт". Поне в тази снимка има нещо зловещо. Или от сега се вижда, че ще е наследила характера на Преслава. :D

 

Ти се надявай твоето дете да не наследи характера ти, че като ти гледам постовете са само жлъч и злоба към малко дете. 

Редактирано от berryJ
  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Таня Боева като Емрах изцяло си променя физиономията.

Много сте гадни към Преслава и е едностранно. Тук подигравки към Галена вече почти няма. Чак ми е противно да чета. Едно е да се шегуваме с някои неща покрай нея (и аз го правя), друго е нонстоп жлъч...

Забелязал съм, че хейта към нея идва главно от два лагера:

1) Хора, които все още не могат да преодолеят измислените фирмени награди, и/или сляпо вярват на клюкарските глупости.

2) Феновете на Камелия, защото нали е обелила няколко лоши думи за нея през годините, и те се чувстват длъжни да се придържат. Стадно мислене 

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...