Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Stela каза:

И мен ме кефи много, даже си казах, че ми се иска тя да беше дуетната. 😂 Галя щеше да играе много добре в клипа ролята на кифлата. Зариби ме много и не очаквах Криско да пусне толкова яка песен. 

Дуета обаче се очертава като по-голям хит. 

Да разбирам ли, че искате да бъде осмяна от Криско?

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора не виждате ли, че Пайнер реално нямат певици. И дават участия на новите. 

Деса, Мария, Константин, Емилия, Малина си биха шута. На коя да дават остават им Анелия, Галена, Преслава и Емануела. От тея 4те, Галена и Преса поемат вече по-малко упастия заради децата си. 

Иситната е, че който се махна от Пайнер почва да кърти с бройки участия. 

Даймънд и Алфа не ги броя в Пайнер, защото те дават някаква минимална част за Митьо. Замислете се колко е зле тая фирма :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях на сефте на участие на Камейсън, в клуб Хелп в Созопол снощи. Ами много й се радват хората. Беше пълно с някакви малки, всички песни знаят от последните, от старите е ясно, пее си най-големите хитове. Освен това е супер майтапчийка, изглежда страхотно. Малко са тези, дето ще издържат 20 години да пеят на това темпо, а тя продължава да си бачка. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , asylum каза:

Беше тотален хит тая Мариела! 

Но времената са други - имаме си яка дама, казва се Тиана!

 

Хит!

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

 Очаквам нещо силно днес!

Чух, че малко приличала на предната, но била много яка. Дано уцели отново хит.

Дано покаже класа и е поканила Ари за дуетче! 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Не знам от кога не съм чакал не-Десиславова премиера с такъв интерес. Не че нейните много ги чакам напоследък.

Какво ще кажеш за тази Десислава?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Ще изчакам Ариа да натрупа още малко песни и ще я посетя. Преди дни беше при нас, не отидох. 

Арио, трупай песни по-бързо, че искам да прочета разказ на Зайка! 

  • Haha 4
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://lifeonline.bg/bg/diona_razvq_celulitna_trytka_za_tri_pevici_na_slynchaka 
 

Цитат

Колежка от тандема на Диона, която не успяхме да разпознаем, но по-късно ни уведомиха, че се подвизава с псевдонима Десита, също подарява повече от пеене на въодушевените си връстници по кръчмите.

Ария отново е истинската лидерка, щом и тия трите никому неизвестни, бедни жени от народа почнаха да копират от нея, макар и да им липсва нужната класа!

 

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Ще изчакам Ариа да натрупа още малко песни и ще я посетя. Преди дни беше при нас, не отидох. 

Щом ходи сама по участия, значи има достатъчно песни за участия! 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Да разбирам ли, че искате да бъде осмяна от Криско?

Не ти се получи да се правиш на интересен. :lol:

Тук става дума за осмиване на определен тип жени, а не на конкренен човек. Която и да е снимана в клипа е просто роля. А това с наградите дето го каза вчера е друго вече. То си беше конкретно и ясно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От вчерашния лайв на Ариа разбрахме какво може да очакваме:
Освен дългоочаквания дует с мъж, още един с Алисия. И двата до края на годината.
Готви се активно първият й албум, който най вероятно ще излезе до края на годината.
Поне 2 неклипирани песни ще присъстват в него, една от тях е балада.
Предстоят участия не само навсякъде в страната, скоро пак и в София, а и в Лондон, ако всичко върви по план и техните мерки за новопристигнали се облекчат.
И не на последно място, благодари с цяло сърце на всички, които я подкрепят и продължават да го правят, да се забавляват и слушат музиката й на живо и от вкъщи. 

674D7EFF-2AA8-421C-8095-9551D292A1D4.gif

  • Wow 2
  • Love 8
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой налива толкова пари в тая невероятно талантлива млада дама се питам. Чичо Митко чак толкова ли е превъртял интернета, или има нещо, за което обикновения попфолк слушател не знае хахах

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...