Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Gadinata каза:

Какво значение има, че все още няма самостоятелен хит? Може би все още не е намерила стила, който ще й пасне за самостоятелна песен.  Факт е, че в повечето песни се включва брутално добре и се харесва. 

Няма значение, но ти намесваш дуети, фийтове итн.. 

Да не забравяме че Десита стартира с модерна, а Лидия с чалга. Галин лансира повече Лида, защото сигурно повече е плащало семейството й. Друга причина не виждам, за да я избира пред талантливата Десита, която пише и текстове и музика. 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Няма значение, но ти намесваш дуети, фийтове итн.. 

Да не забравяме че Десита стартира с модерна, а Лидия с чалга. Галин лансира повече Лида, защото сигурно повече е плащало семейството й. Друга причина не виждам, за да я избира пред талантливата Десита, която пише и текстове и музика. 

Намесих точно фийт, защото перформънса в "Texas place" от нейна страна е минимален, а първият хит на Десита, в който има истински нейн перформънс е "Боже мой" . Не, че Texas place е кой знае какъв хит, но все пак.

На всички ни е известно (предполагам) , че Десита преди срещата си с Галин не е понасяла чалга, така че е нормално дебюта й да е с модерна песен. Виждал съм я на участия колко се мъчи с маанетата. За мен Лидия се справя по-добре с типичните за жанра извивки, а Десита е по-талантливата и гласовита + факта, че се занимава с композиране,  доринася за това. Просто на Лидия тембърът й е точно за чалга според мен.

 

Нормално е Галин да налага повече Лидия, защото лапетата буквално са луди по нея - в инста е пълно с нейни фен странички. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Gadinata каза:

Намесих точно фийт, защото перформънса в "Texas place" от нейна страна е минимален, а първият хит на Десита, в който има истински нейн перформънс е "Боже мой" . Не, че Texas place е кой знае какъв хит, но все пак.

На всички ни е известно (предполагам) , че Десита преди срещата си с Галин не е понасяла чалга, така че е нормално дебюта й да е с модерна песен. Виждал съм я на участия колко се мъчи с маанетата. За мен Лидия се справя по-добре с типичните за жанра извивки, а Десита е по-талантливата откъм глас и факта, че се занимава с композиране допринася за това. Просто на Лидия гласът й е точно за чалга. Нормално е Галин да налага повече Лидия, защото лапетата буквално са луди по нея - в инста е пълно с нейни фен странички. 

Е щом дебют с 6,5 млн, 50К лайка и 2000 коментара не е хит, не знам кой дебют е :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DarkChild каза:

Ето това е клип и песен. Жалко, че няма никакви гледания.

 

И като няма гледания какво? Пак е по-добър проект от повечето, които се пускат в момента. Същото се отнася и за Райна, при която няма слабо от последните и 3 проекта. Друг е въпроса, че стадото не оценява нищо, което не им в въртяно и лансирано до болка.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Krislena каза:

Данна - Лъжа е

Просто СЕКС (нищо че е на 16г.)
 
Жива Рана

 

Малката пикла и тя с лайв записите се мисли за оборотна. Нямам търпение баба и Кама да в захапе и да я натири обратно у Хисарлъ чаршия. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Krislena каза:

Оффффф разбрахме се вече МУЗИКАТА Е НА ГАЛИНННННННН и ТЕКСТТТТ

20200726_022645.jpg

"Шефът ме накара". 

преди 5 часа , GSA каза:

Малката пикла и тя с лайв записите се мисли за оборотна. Нямам търпение баба и Кама да в захапе и да я натири обратно у Хисарлъ чаршия. 

Баба й Кама трябва първо да чуя за нея, което не вярвам да е скоро ;) 

преди 8 часа , DarkChild каза:

И в най-старите си клипове изглежда стара. Направо се е родила на 40.

Като Глория. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , pechenko каза:

Аз не съм като теб да сменям плочата през 5 минути. Колкото и да хвалиш Галена, няма да промениш мнението на форумците, защото знаем цяла година каква жлъч сипеше срещу Галена и какви скандали направи заради "Шефката". Да не говорим, че първо оплю "Болка моя", а онзи ден я възхваляваше и принизяваше "Паниката-та" на Галена. 

Няма какво да ми се връща.. аз не плюя и след това да възхвалявам нещо, но ти имаш навика да го правиш и забравяш как си го плюл. На теб ти се връща как твърдеше, че след седмица "Беден в сърцето" щял да бъде тотален хит :D :D :D

На всички си ни ясен. Колкото и да развяваш рози, прашец и добри думи за Галена, няма да се промениш. 

 

Нарича се обективност. Нещо непознато за теб. Аз все още плюя по Шефката, ако стане въпрос за нея и ми е все така смешно как прилапахте трака тогсвя, за да има Галена хит, щото Феноменален не се беше появила още.  Освен това няколко потребители тогава сами направихте така, че всички да плюят по Галена. Дори и за Добре ли си и Паника все още имаме разногласия с феновете на Галена, които се опитват да изкарат Добре ли си хита на 2019,а Паника най големия самосъоятелен хит на 2019 след Пиян. 

Колкото до Болка моя. Не съм очаквал, че ще се задържи толкова и ще бъде толкова успешна. Като виждам, че не съм прав, най достойно е да си призная. Болка моя е сред емблемите на 2019 и най големия самостоятелен хит след Пиян. Това не означава, че ми е любима. Има разлика една песен дали ти харесва или не, но за сметка на това колко е успешна. Не е лицемерие да признсеш нечий успех. По скоро е глупост да отричаш очевадни неща. Научи се и ти да се поправяш от грешките си. Твърдеше, че Беден в сърцето е флоп и няма да е хит, а виждаш, че не е така и вместо достойно да кажеш, че не си бил прав и си грешал, продължаваш да се излагаш и да казваш на черното бяло... 

Вероятно пак ще дойде момент, в който ше има за какви да плюя по Галоша. Дори не отдавня я гаврих за интервюто при Дамян. Все пак става дума за рядка порода селянка, но към момента е номер 1 и продукцията и ми харесва. От Гив ми лов е нямало песен, с която да ми се дигне в очите, а 2020 има цели 2 такива. А ти не си ли ясен на всички... Жлъчен, необективен, самодоволен. Твоята стана 'С мене се сравняваш и признай си полудяваш' 

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

Навсякъде Лидия е над Десита. И "Излъжи ме" я прави Лидия, и "GPS-a". Десита хит като "Няма да ми мине" няма. Тук я превъзнасяте заради "Той", но това си е песен, изпълнена от Данна. 

Единственото парче, в което са балансирани, е "Боже мой". 

Не съм съгласен. Това е субективно. Аз слушам Гпс-а зради куплетите на Десита. Всеки сам си намира нещо в дадена песен, заради която да я слуша. Излъжи ме според мен я прави Диона. Без нея шеше да е поредната версия на Зоопарк. Да, Лидия също има успех, но ако ги сложа на кантар след Поредната цигара, везните са в полза на Десита. 

Най тъпото е, че от самото начало Десита е супер подценявана. И от Галин, и от Рамания... А всъщност от двете именно Десита първа блесна с песен. Дори и песента и да не бъде по голям хит от Милион, е по предпочитана от феновете, което е най важно. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно от Facing-а са отказали да качат дуетът и май няма да има ротация по Сити и затова той си я е качил в неговия канал. Затова Криско е мрънкал, че делим музиката.

  • Like 3
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Доста слабо върви с гледанията, очаквах поне с начален интерес да смажат

Какво друго очакваше от тази песен?! Готови ли сме да чуем как било заради канала на Криско и това, че песента е по-различна и трудносмилаема, и незапеваема и..., и..., и... ? А по-късно ще чуем отново, че Галена не залага на нея, ако не стане нищо от тая песен. За мен от трите, пуснати песни тази година само “100 живота” е тотален хит. Колаборацията с Матео флопна много яко и не Галенови, не казвайте, че Галя не залага на нея. Тя и на Шефката не залагаше, ама като видяхте, че песента стана хит и много бързо заложи. Двойните стандарти не ми харесват :) 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Явно от Facing-а са отказали да качат дуетът и май няма да има ротация по Сити и затова той си я е качил в неговия канал. Затова Криско е мрънкал, че делим музиката.

Аз мислех че FTS е канал на Криско. Останах с такива впечателния, след като 18 от 18те най-гледани клипове в канала са продукция на Криско.  За канала им е направил над 655 милиона гледания и тея имат претенция да отжат да качат още 1 негово видео? Честно, кои са тея?

  • Like 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Danger. каза:

Явно от Facing-а са отказали да качат дуетът и май няма да има ротация по Сити и затова той си я е качил в неговия канал. Затова Криско е мрънкал, че делим музиката.

По тази логика нямаше да допуснат Папи и Азис. Пък и Криско е в управата на FTS. Има и собствен под-лейбъл, Adamand. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Olay каза:

Аз мислех че FTS е канал на Криско. Останах с такива впечателния, след като 18 от 18те най-гледани клипове в канала са продукция на Криско.  За канала им е направил над 655 милиона гледания и тея имат претенция да отжат да качат още 1 негово видео? Честно, кои са тея?

Канала мисля че е на Саня 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена vs Преслава в Спотифай. Песента с Криско още не е качена за това ще обобщя данните:

Беден в сърцето още се движи сравнително добре в дневните класации. От както е излязла (без Тясно) друга чалга песен не я е минала. 

 

За последния месец Преслава има 58 039 слушателя.
Галена за същия период има 78 346 слушателя. Или с 20 000 повече. 

Значи, по-малко хора слушат Преслава, но я слушат по-често?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Olay каза:

Аз мислех че FTS е канал на Криско. Останах с такива впечателния, след като 18 от 18те най-гледани клипове в канала са продукция на Криско.  За канала им е направил над 655 милиона гледания и тея имат претенция да отжат да качат още 1 негово видео? Честно, кои са тея?

Ето затова всяко голямо име трябва да има свой канал. Не разбирам защо Галя няма! Това е немарливост към кариерата. Със сигурност има възможност да назначи специалист да й го поддържа... 

  • Like 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Какво друго очакваше от тази песен?! Готови ли сме да чуем как било заради канала на Криско и това, че песента е по-различна и трудносмилаема, и незапеваема и..., и..., и... ? А по-късно ще чуем отново, че Галена не залага на нея, ако не стане нищо от тая песен. За мен от трите, пуснати песни тази година само “100 живота” е тотален хит. Колаборацията с Матео флопна много яко и не Галенови, не казвайте, че Галя не залага на нея. Тя и на Шефката не залагаше, ама като видяхте, че песента стана хит и много бързо заложи. Двойните стандарти не ми харесват :) 

Нови потребители, които знаят цялата история на рама. Интересно...

Иначе не знам дали сериозно си вярваш в това че няма гледания заради "слабата" песен. Ако имаше развит и активен канал като Преслава, Емили и Алфа сигурно щяха да са повече.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

И като няма гледания какво? Пак е по-добър проект от повечето, които се пускат в момента. Същото се отнася и за Райна, при която няма слабо от последните и 3 проекта. Друг е въпроса, че стадото не оценява нищо, което не им в въртяно и лансирано до болка.

 

Проблема е, че я пусна в лош момент. Райна трябва да си пуска проектите в седмици където няма други премиери за да може да се оцени подобаващо. Този проект наистина е топ. Може би куплетите са големия проблем защото изобщо не се разбира какво пее в тях, но си личи старанието и рано или късно ще се получи. Големия проблем при нея е, че не кани изпълнители за фт. Преди време като я попитаха тя каза, че би се вкл. в проект на колега, но тя не ги кани за да не пречи, което е голяма грешка. Много по-атрактивно би било да пусне някакъв фт. в скоро време. Тони Стораро примерно прие да направи дует със Соня Немска, с Райна ли няма да приеме ?

преди 2 минути, Olay каза:

Галена vs Преслава в Спотифай. Песента с Криско още не е качена за това ще обобщя данните:

Беден в сърцето още се движи сравнително добре в дневните класации. От както е излязла (без Тясно) друга чалга песен не я е минала. 

 

За последния месец Преслава има 58 039 слушателя.
Галена за същия период има 78 346 слушателя. Или с 20 000 повече. 

Значи, по-малко хора слушат Преслава, но я слушат по-често?

Галена винаги е имала много слушатели в Spotify. ''Добре ли си'' допринася много. Нека не забравяме, че когато тук един потребител (не помня кой) направи проучване за ''Добре ли си', се видя че голям процент идват именно от Сърбия. Там тази платформа е много силна и примерно Миле Китич кърти с над 170к слушатели. Това допринася за тези невероятни цифри при Галена. Емилия също дръпна много. Тя има два профила там и са с по 60к слушатели, съответно 120к.

А това, че Алфа Мюзик съществува или дръпна с Лидия е пълна глупост. Първия проект качен в този канал е именно ''Боже мой'' - колаборация между двете. Не мисля, че Лидия има повече заслуги от Десита или обратното в тази фирма. На едно ниво са и хората им се кефят еднакво. Лидия явно има подкрепата на чалга общността, но Десита обхваща по-голяма аудитория. Тя има и повече последователи от Лидия. Но и втората дръпна доста напоследък. Като цяло е време да започнат да се налагат самостоятелно а не с дуети и фт. и тогава ще разберем в коя има потенциал и в коя не.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Гальо каза:

Доста слабо върви с гледанията, очаквах поне с начален интерес да смажат

Дори и Беден в сърцето нямя да мине. Но тази песен е живото доказателство, че има значение канала, в който е качена. Иначе смятам, че ще дигне гледанията с времето. При Галена и с Паника и с Ламбото беше така. Започнаха слабо първите дни, а в послвдствие задържаха дълго интереса и натрупаха по над 10 милиона. 

преди 43 минути, Danger. каза:

Явно от Facing-а са отказали да качат дуетът и май няма да има ротация по Сити и затова той си я е качил в неговия канал. Затова Криско е мрънкал, че делим музиката.

Aми прекалено фолк е, за да се впише за тяхната платформа. Сити и Дъ Войс са излъчвали и Андреа, и Деса, и Цура, и Ема. Ако песента беше в рамките им, на дали щяха да откажат. А и си говорим за Галена. Ако реши ще ги купи и ще ги продаде

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , GSA каза:

И като няма гледания какво? Пак е по-добър проект от повечето, които се пускат в момента. Същото се отнася и за Райна, при която няма слабо от последните и 3 проекта. Друг е въпроса, че стадото не оценява нищо, което не им в въртяно и лансирано до болка.

 

Прецакаха я.. песента не се появяваше в препоръчани. 

 

преди 49 минути, Danger. каза:

Явно от Facing-а са отказали да качат дуетът и май няма да има ротация по Сити и затова той си я е качил в неговия канал. Затова Криско е мрънкал, че делим музиката.

Не мисля, че FTS слагат някаква цензура. ТАм качиха дуетите със Слави (чалга), а да не говорим за песни, които имат поп-фолк звучене. 

FTS не е на Криско. Идеята на канала е да публикува музикални клипове като приходите 50% отиват при изпълнителите, а останалите за мениджърската услуга и трибуна, която предоставя канала. Съответно, компанията има разнородни услуги, дори не само свързани с Ютуб.

Доколкото помня беше намесен А. Сано. Той се занимаваше и с канала на Азис, поне около Хабиби и Мотел.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то е ясно, че няма да е кой знае какъв хит на Галена и Криско, даже няма да се учудя ако флопне още другата седмица. 
 

Когато през половината кариера правиш ударни парчета като Базука/Гледай как се прави и точно песента ти с Галена да е ... това 😕 

 

Прекалено ми е позитивен и незапеваем текста :D 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...