Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Гальо каза:

Мисля, че трябва да вземем пример от нечии фенове и да обявим, че Преслава не е залагала на “Беден в сърцето”

 

Не е залагала, разбира се. Клипът го е снимала, защото е изтичал срока на годност на видеолентата и да не отиват пари на вятъра.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Мисля, че трябва да вземем пример от нечии фенове и да обявим, че Преслава не е залагала на “Беден в сърцето”

 

Заради това, че не "залага" ви държеше в напрежение и очакване три седмици и ви караше да се абонирате за канала.

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Не е залагала, разбира се. Клипът го е снимала, защото е изтичал срока на годност на видеолентата и да не отиват пари на вятъра.

Имало е и промоцията на парцалите от Пембе Кенан. Режисьорът пък сключил сделка с Паола да събере всички барабонки около сградата и ще снима мАмето безплатно. 

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, няма как да кажем, че Галена не залага на тази песен, като това е дует между двамата най-популярни изпълнители в двата жанра. Галена просто не спами като луда, и за Ламбото беше качила едно клипче 2 дни преди да го пуснат. 

Уникална е тази жена, как играе с камерата просто, няма толкова артистичен изпълнител в поп-фолка, който толкова добре да контактува с камерата и всичко да му се получава. Броячът е забил на 17к, ще чукне едни 4-500к.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:


Специален поздрав за всички, които се подиграваха на началните гледания на "Беден в сърцето" .

Поне няма да се оправдаваме, че е заради канала и да изкарваме песента хит. 

#Пресови #Беднинахитове #Товалято 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена не залагала на дуета с Криско 😃 Била песен на Криско, ама “Шефката” иначе била песен на Галена, не била на Тони Стораро,щото била хита на годината. 😂😂
Защо просто не приемете,че песента е приятна, но няма да е тотален хит,какъвто беше дуета му със Слави, примерно. Слушайте си я като ви харесва. Така става като очакванията за завишени.🙂

  • Like 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се надявах Криско и Галя да размажат гнусотията на Коцьо,но надали ще се случи. Криско е тотал щета вече. Радвам се че и Теофиков започна да пропада. Остава само и Счетоводителката да се разкара и чалгата ще стане едно прекрасно място.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
  • Angry 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Blueberry каза:

Предлагам тази песен да я направим хит  по подобие на Truth hurts на Лиззо - 2 години след излизането си! Много ме зариби 

 

За тази не знам, но аз обожавам секси песните на Ана като Проба-грешка, Избери цвета, Раздялата, Добрата-лошата... жалко че сега гласа и' е много по-тънък и не звучи като тогава. :walkman:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Slavi каза:

 

Май няма участия, щото си е рязал носа. 

1-16.jpg

От снощи :) питах защото ми е интересно как минават участията му.
И да, много Като две капки вода, много приказки .... и няма нови песни. 😕

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Винаги ми е било странно оправданието, че на даден проект не се залагало - предвид това колко пари се влагат за музика, текст и клип, а дори и да има финансиране, все пак е времеемко да поръчаш/запишеш/заснемеш песен... няма как да не се залага на тези песни. Може да се каже по-скоро "не разчитат на тази песен да им изхрани годината", но всеки влага очаквания и надежди и никой не пуска нещо колкото да се отчете.

Не се залага на парчета, които се пускат накуп и без клип, най-често т.нар. "пълнежи" в албумите. 

Не разбирам защо е нужно да се оправдава неуспешен проект - не може всичко да е топ и всеки следващ проект да е рекорден. Това е грандомания.

В крайна сметка е проблем само ако пуснеш нещо крайно ужасно или наредиш поредни тъпи проекти. Ама винаги можеш да направиш дует с Денис Теофиков и да се спасиш.

Очевидно мнението ми е жегнало всички...

Ще се цитирам отново, защото повечето четат между редовете:

Цитат: "Колкото до Галена... личи си, че тя не ЗАЛАГА на тази песен и я прави просто за престиж. 

Ако е искала тотален хит, щеше да го има ;)"

Мисълта ми е, че Галена не залага на нея за основен хит на лятото, защото си има хит и песента я прави за престиж. Ако е искала да има хит на лятото, щеше да направи топ парче като големите хитове на Криско.

Колкото до анонсирането... преди дни се коментираше, че не залагала много, защото почти нищо не поства за проекта. 

Защо не скочихте тогава? 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Blueberry каза:

Предлагам тази песен да я направим хит  по подобие на Truth hurts на Лиззо - 2 години след излизането си! Много ме зариби 

 

Е, супер е! За мен е хит! 

преди 5 минути, Alter Ego каза:

За тази не знам, но аз обожавам секси песните на Ана като Проба-грешка, Избери цвета, Раздялата, Добрата-лошата... жалко че сега гласа и' е много по-тънък и не звучи като тогава. :walkman:

 

Обожавам Избери цвета - в Дийзър имам само нея, ГЪЗАРКА и най-големия хит на Анюша:

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Очевидно мнението ми е жегнало всички...

Ще се цитирам отново, защото повечето четат между редовете:

Цитат: "Колкото до Галена... личи си, че тя не ЗАЛАГА на тази песен и я прави просто за престиж. 

Ако е искала тотален хит, щеше да го има ;)"

Мисълта ми е, че Галена не залага на нея за основен хит на лятото, защото си има хит и песента я прави за престиж. Ако е искала да има хит на лятото, щеше да направи топ парче като големите хитове на Криско.

Колкото до анонсирането... преди дни се коментираше, че не залагала много, защото почти нищо не поства за проекта. 

Защо не скочихте тогава? 

Защото това са коментари от фенове на Галена, написали ги, ако случайно изкара по-слаба песен, а не хита на лятото, както се надяваха :D 

На мен ми харесв като цяло, просто ми стана смешно това, че не залагала

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 минута, pechenko каза:

Очевидно мнението ми е жегнало всички...

Ще се цитирам отново, защото повечето четат между редовете:

Цитат: "Колкото до Галена... личи си, че тя не ЗАЛАГА на тази песен и я прави просто за престиж. 

Ако е искала тотален хит, щеше да го има ;)"

Мисълта ми е, че Галена не залага на нея за основен хит на лятото, защото си има хит и песента я прави за престиж. Ако е искала да има хит на лятото, щеше да направи топ парче като големите хитове на Криско.

Колкото до анонсирането... преди дни се коментираше, че не залагала много, защото почти нищо не поства за проекта. 

Защо не скочихте тогава? 

Не ме е жегнало, просто се сетих покрай коментарите. Не си го писал само ти и не е било само за Галена - и Преслава е била оправдавана с коментари, че не залагала на "Без теб" и е експеримент. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, devotioner каза:

Е, няма как да кажем, че Галена не залага на тази песен, като това е дует между двамата най-популярни изпълнители в двата жанра. Галена просто не спами като луда, и за Ламбото беше качила едно клипче 2 дни преди да го пуснат. 

Уникална е тази жена, как играе с камерата просто, няма толкова артистичен изпълнител в поп-фолка, който толкова добре да контактува с камерата и всичко да му се получава. Броячът е забил на 17к, ще чукне едни 4-500к.

В повече ми идват чекненията на Галена, ако не се чекне няма ня е Галена... няма ли да се спре тази жена и майка на 2 деца!! Боже мой!!!!

- presi_fen

  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Е, супер е! За мен е хит! 

Обожавам Избери цвета - в Дийзър имам само нея, ГЪЗАРКА и най-големия хит на Анюша:

 

Много внимателно следях този клип когато и да го даваха по Планета, да видя дали наистина носи гащи или това е причината че е блуриран. :1000(29):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

В повече ми идват чекненията на Галена, ако не се чекне няма ня е Галена... няма ли да се спре тази жена и майка на 2 деца!! Боже мой!!!!

- presi_fen

Ариа може да се чекне, защото има само едно. Но имаш ли две - нье!! Край, забранено е! 

Изключение е ако са близнаци, тогава се броят за едно и може, Джей Ло затова още се чекне, даже стриптизьорка беше наскоро.

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да залагат, с нея ще си изкарат лятото. Поне аз, исках да кажа, че това предложение идва от Криско и най-вероятно песента като музика вече е била готова и Галена е нямала същата свобода да се намеси в създаването на продукта, както при другите дуети, в които почти винаги тя е инициатора. Ако бях на мястото на Галена, дори и по-слаба песен да ми беше предложил Криско, щях да приема. Може да си го позволи. Как иначе ще се фукаме че има песен и с най-голямото име от конкурентния жанр, който преди години се е правил на недостъпен. Дори и да не стане огромният хит, който повечето очакваха, Галена продължава напред смела, харизматична и най-влиятелна от фолка, а Криско е този който трябва да мисли следващите си ходове.

  • Like 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kriminal каза:

Андреа не е пропаднала певица, просто не е залагала на песните си от 2017-та нататък!

Знаеш ли че през 2012 гостуваше в Ами Джи Шоу и цялото време говореше на англииски господжата? :D

Не намирам гостуването в предаването, но ето плейбека. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...